Можна Лі Схуднути на банані? | Трохи ближче до Сонця

Можна Лі Схуднути на банані? | Трохи ближче до Сонця… Можна Лі Схуднути на банані?

Автор: Denis дата: 1 липня 2012

Чому Банани?

Банани дуже поживні, і завдяки своєму хімічному складу. сприяють нормалізації ваги, т. е, іншими словами, допоможуть схуднути. Принадність

бананів в тому, що вони відносно невибагливі, їх легко використовувати, вони поєднуються з багатьма солодкими (і не тільки) стравами, та й смачні самі по собі.

Банани легко брати в дорогу, тому що вони «йдуть вже в упаковці».

Скільки Калорій У 1 Банані?

В банані середнього розміру, досить зрілому, міститься приблизно 105 калорій, тобто це відносно невеликий вміст калорій, при цьому, такі калорії не створять проблем для вашого організму (швидше, навпаки – додадуть енергії), тому що мають абсолютно натуральне походження. Крім того, в бананах багато калію, магнію і вітаміну В6. Ви можете вільно є по кілька штук бананів в день, не переживаючи з приводу зайвих калорій, але при цьому отримуючи необхідні поживні речовини, а також енергію.

Вміст білків в банані, як, втім, і в багатьох інших фруктах, відносно невелике. Однак, те ж саме відноситься і до жирів. У банані середнього розміру міститься всього лише пів грама жиру. На грам жиру припадає 9 калорій, відповідно, ви можете безпечно з’їдати кілька бананів в день без страху напхати себе «поганим» жиром, що призводить до набору ваги.

Інший плюс бананів – це досить високий вміст клітковини. Клітковина допомагає відчувати насичення протягом тривалого часу, тобто запобіжить раніше поява голоду, і, відповідно, переїдання. Завдяки почуттю ситості, зменшується шанс перекусів (особливо, якщо ці перекушування робляться фаст-фудом). У звичайному банані міститься приблизно 4 грами клітковини, в день же рекомендується споживати приблизно 25 грам клітковини.

Глікемічний Індекс Бананов

Крім корисних речовин в банані, у цього фрукта також низький глікемічний індекс (ГІ), що також сприяє втраті ваги. ГІ – це свого роду, рейтинг, що оцінює те, як швидко з їжі засвоюються вуглеводи. Продукти з низьким ГІ повільно вивільняють вуглеводи, що запобігає скачки рівня цукру в крові, які служать індикатором, що ви переїдайте. У бананів ГІ дорівнює 51, при цьому низьким ГІ вважається все, що знаходиться під 55, а високим – все, що вище 70.

Омани з приводу вживання Бананов

Хоча банани дуже корисні, проте, харчуючись тільки ними, ви не схуднете. Потрібно зробити деякі зміни в харчуванні в цілому, а також у способі життя. Банани можуть прискорити процес схуднення або навіть, в деякому розумінні, виступити каталізатором, проте підхід до схуднення повинен бути цілісним.

Ще одна помилка полягає в тому, що банани сприяють набору зайвої ваги, але це невірно. Банани повні поживних речовин, і містять мало калорій; ви не поправитеся через них. В цілому, всі фрукти дуже корисні для здоров’я, і??служать, швидше, нормалізації ваги, ніж ожиріння.

Банан З Ранку: Хороша Лі Ідея?

Можна сказати, що банани – майже ідеальний сніданок. Звичайно, ми вже згадували різні конституції тіла відповідно до принципів Аюрведи, тим не менше, всі фрукти дуже сприятливі для організму, особливо, якщо ви знаєте, як правильно їсти фрукти.

Банани можна їсти в сирому вигляді, а також додавати в каші, наприклад, в вівсянку, або в рисову кашу (зазвичай в солодку). Вони добре йдуть з кукурудзяними пластівцями, а ще можна робити коктейлі з бананів.

Однак пам’ятайте, що, якщо ви вирішили сісти на дієту, щоб скинути зайву вагу, не робіть це різко – будь-які різкі зміни можуть вибити організм з колії, розбалансувати його, тому що він просто не встигне адаптуватися. Робіть все поступово, вдумливо, і позитивний результат не змусить себе довго чекати.

Як бачите, можна схуднути на бананах, якщо присутній цілісний підхід до справи, і правильний настрій.

Ще цікаві статті:

  • чи можна що ранку їсти банан

Comments are closed!

_0.31MB/0.00521 sec