Мотивація для схуднення. Всі таємниці і секрети | Як схуднути швидко і правильно

Мотивація для схуднення. Всі таємниці і секрети | Як схуднути швидко і правильно Мотивація для схуднення. Фото. Відео. Фрази

Привет.

Давайте з’ясуємо питання з Вашої мотивацією для схуднення .

Відповідайте для себе на низку питань:

  Ви хочете схуднути? Ви готові все зробити для цього? Ви розумієте, що це досить складний процес, який потребуватиме зміни способу життя? Ви приблизно здогадуєтеся, чого Вам не вистачає?

Клас,

з Вами легко працювати. Якщо всі відповіді ТАК, Вам пощастило. Все що Вам потрібно це додати найпотужніший інструмент схуднення – мотивацію.

Але з цим якраз у більшості і виникає проблема.

[rek1]

Сьогодні 19 липня 2013, рівно 30 днів тому я сказав собі – Все. Вистачить. Дістав цей жир на животі. Я буду худнути. Сяду на дієту. Буду бігати вранці. Буквально наступного дня, вольовим зусиллям викинув з холодильника все жирне, солодке. Загалом, позбувся спокусників. Рідні були в шоці. Ні, цього ми не потерпимо. Ти худни сам по собі, ми свій спосіб життя міняти, не мають наміру.

Гаразд, я буду сам по собі. Шкода, що ранкова пробіжка зірвалася, йшов дощ. Адже найголовніше це харчування. Так само в Інтернеті пишуть.

Насамперед потрібно виключити вуглеводи, вони виявляються все справа псують. Через них проклятих на боках висить жирок. Так, неприємно це ж найсмачніше – булки, гамбург5ри. Нічого потерплю.

Буду їсти каші, фрукти, і нічого забороненого. Фух, але ці, ж треба кожен день готувати. Нічого, я впораюся.

День, йшов за днем. Бігав я два рази за тиждень. Виявляється, стільки проблем навалюється, просто не коли. Пару раз психував – з’їв цілий батон з маслом і варенням. Дурниця, завтра відбігаю його….

Ось це так, вже 19 липня 2013, а я, чомусь не схуд. Фігня! ці дієти. У мене всього-навсього генетична схильність. У мене і тато, і мама повні. Тут нічого не поробиш.

Єдиний мінус, глибоко в голові засіли думки – Чому ж я не схуд? Чи можливо це, в принципі? Чого мені не вистачило? Що потрібно їсти, щоб схуднути? Чому не вистачило мотивації для схуднення?

УВАГА! Цю історію, я вигадав. Але якщо Ви знайшли в ній щось схоже на свій досвід, Вам треба дочитати цю статтю до кінця. Це хоч і вигадана історія відображає досвід мільйонів людей, які починали худнути і не домагалися свого. Тому що упускали з виду найважливіший секрет – Необхідність правильної мотивації.

Я теж потрапляв в цю пастку. Повірте мені, коли я зрозумів у чому справа, я буквально прозрів. Я усвідомив. чому я не худнув, і що потрібно зробити щоб позбутися зайвої ваги. У своєму безкоштовному відеокурсі я розповідаю про це докладніше – посилання для отримання курс в подарунок.

Хочете дізнатися, як худнути правильно . Читайте далі. Бонусом піде найцікавіші фотки, відео на тему статті. Про це в самому кінці. Чи не відключайтеся.

Мотивація для схуднення – як, навіщо, чому?

Що таке мотивація

«Сукупність спонукають чинників, які викликають активність особистості і визначають напрямок її діяльності»

Подробиці звичайно у Вікіпедії і ще багато багато всього цікавого.

Відповідно, якщо немає спонукають чинників, про яке схуднення може йти мова.

Приклад, якщо порівнювати двох спортсменів, один сильніший фізично, але в іншого сильніше мотивація. Хто переможе? Той, у якого сильніше мотивація. Він буде більше працювати над собою. Це не раз доведено провідними спортсменами.

робиться не хитрий висновок, чим більше спонукають мотивів або стимулів, тем сильніше мотивація. Звичайно, вплив мають і інші фактори. Але як засвідчила практика – саме наявність мотивів-стимулів робить вирішальний вплив на досягнення успіху.

Стимули для схуднення – основні

  Він (вона) говорить, ти погладшав (ла) млинець, костюм (плаття) не сходяться На пляжі, я краще не буду роздягатися і загоряти Ого, це тільки 3 поверх, а вже дихати не чим

Можна продовжувати і ще… Пишіть в коментарях свої стимули.

Чому не вистачає мотивації?

  невпевненість у собі відсутність чіткої програми дій. боязнь змін

[Rek1] Ідеальна формула мотивації для схуднення?

Людина повинна отримати задоволення від процесу, він має бачити конкретний результат своїх зусиль, мати винагороду за свої старання (ахи – зітхання оточуючих, погляди перехожих і. т.п.) і повинен боятися результату не отримати, і тим самим нашкодити своєму здоров’ю.

Повного чоловіка засудили до страти на електричному стільці. Але, він в нього не влазив. Подумали, подумали. Вирішили на дієту його посадити. Результат +10 кг. Гаразд, давайте на хліб і воду його посадимо. Результат +10 кг. Залишили тільки воду. Ще +5 кг.

– Що ж ти, блін, що не худнеш?

– Мотивації розумієш, немає.

А у Вас вона буде! Я вам гарантую.

Як мотивувати себе на схуднення?

У вас всього два варіанти, якщо ви хочете схуднути – або худнути чи ні.

1. Змінити ставлення до себе і до схуднення.

Контролюйте свої емоції, хтось бачить через решітку тюремної камери бруд, а хтось зірки. Питання в відношенні. Процес позбавлення від зайвої ваги не можна сприймати як щось страшне й гидке. Навпаки це шлях до здоров’я, довголіття та успіху.

Повірте мені схуднути легко. Це тимчасовий процес. Складніше утримати досягнутий ідеал. Для цього потрібно змінити спосіб життя, більше рухатися, правильно харчуватися, і ставиться до себе по іншому. Для цього потрібна рішучість, це потрібно ясно себе розуміти.

Схуднення саме по собі нічого вам не дасть, ну схудли, ну і що з цього. І знову все кинути, порадіти два місяці новим фоткам, а далі що…

Думайте, і ясно уявляйте собі – «Схуднення це на все життя. Ви хочете нове життя? »

Коли я бігаю вранці, бувають моменти коли хочеться кинути і піти додому. Я згадую про свою мотивацію, і сили звідки то додаються

2. Змінити ставлення до їжі

Змінити підхід до схуднення, перестаньте думати про нього як про щось погане, нудному і не нависним. Їжа це не все, що є хорошого у вашому житті. Вистачить ставиться до неї як до єдиної радості, і ненавидіти тих, хто каже треба їсти менше і рухатися більше. Завжди пам’ятайте, що ви худнете, щоб почати нове життя, домогтися нових успіхів і отримати щастя.

Все що потрібно це навчитися, думати про їжу. Коли дивитеся телевізор, коли просто сидите, чому ви думаєте про їжу – я Вам скажу, Від нічого робити. Знайдіть себе заняття до душі, змініть напрямок своїх думок – ось і весь секрет.

3. Вправа для зростання мотивації

Візьміть листок паперу – Пишемо відповіді на питання: Що мені в собі не подобатися? Самий неприємний випадок які стався зі мною через зайву вагу? (Пр. мене кинув хлопець (дівчина), стрес при виборі одягу в магазині (вибір великий, а мені неможливо підібрати)).

Описати, все потрібно максимально докладно.

Т. е постарайтеся згадати дату події, час, учасників.

Уявіть що знімаєте фільм про себе, який момент вашого життя характеризує дану вище ситуацію.

Ну, що цього мало для мотивації. Якщо так, то я вмиваю руки. Ви самі пишете. що не вдоволені собою, написали конкретні досліди і все одно не хочете. Ви мені не цікаві. Людини не можливо змусити, якщо він сам не захоче – це мій принцип.

4. Худніть разом

Знайдіть товариша, побратима так сказати по нещастю. Діліться з ним своїми переживаннями і успіхами. Разом веселіше.

Не забувайте, що До ваших послуг цілий Я. Я можу допомогти підказати, замотивувати.

Якщо процес пошуку мотивів і стимулів здається, Вам складним пропоную покроковий навчальний відеокурс – «Жорстка мотивація для схуднення». У ньому ви дізнаєтеся, безліч додаткових фішок і вправ.

Плюс до цього пропоную додаткові стимулятори.

Мотивація для схуднення – фото

Всі люди різні кого то можуть «запалити» слова, а комусь важливі візуальні образи. Саме тому фотографії відіграють велику роль у пошуку спонукають чинників для схуднення. Самі класні фотки я знайшов ось тут. Вибирайте.

Мотивація для схуднення – відео

Сучасний світ Інтернету це царство відеороликів. Про мотивацію з створені тисячі. Але. чесно зізнатися, завжди складно було вибрати відповідні. Я постарався і розшукав:

Масу відмінних відео з теми статті (пам’ятаєте ще. про що читаєте) я знайшов ось у цьому каналі ютуба – http://www. youtube. com/user/edwerfeter/videos

Мотивація для схуднення фрази

Іноді одного разу прочитана влучна фраза, може стати девізом усього життя.

У ситуації з пошуком бажання для схуднення, можна скласти свій щоденник або збірку фраз, цитат. Читайте їх щодня і заряджає енергією.

Відмінна добірка лежить ось тут – http://www. galya. ru/clubs/show. php? id=148172. Частина цих фраз підтримують мене. Упевнений допоможуть і Вам.

Висновок і висновки

Отже, щоб отримати жорстку мотивацію для реального схуднення потрібно навчитися отримувати задоволення від процесу, зрозуміти навіщо худнути, представити ідеальний результат ваших зусиль.

«А далі, що робити Роман?». Мотивацію до схуднення, ми зле бідно нашкребли. Тепер що?

П. С. Хочете допомогти своїм друзям і рідним знайти мотивацію для схуднення . Розкажіть їм про статтю. Використовуйте кнопки внизу і вгорі статті.

П. П.С. Велика кількість коментарів до статті дозволить Вам краще зрозуміти, що Вам потрібно. Залишайте коментарі.

 • відеомотивації похудання
 • буду худнути
 • мотиваційна стаття для похудання
 • не вистачає мотивації схуднути
 • стимул для схуднення?
 • таемниці швидкого схуднення
 • як вигадати мотивацію
 • як спонукати себе схуднути?

Comments are closed!

_0.32MB/0.00441 sec