Мотивація для схуднення – ПРО Стрункість

Мотивація для схуднення – ПРО Стрункість Мотивація для схуднення. Секретів більше немає!

Головна> Психологія зниження ваги> Мотивація для схуднення. Секретів більше немає!

У цій статті ми обговорили важливу тему про цілі для схуднення. Сподіваюся, що, прочитавши її, ви зробили правильні висновки, і будете з успіхом їх застосовувати

для досягнення стрункості. А сьогодні давайте обговоримо не менш важливе питання про те, якою має бути мотивація для схуднення .

Мотивація для схуднення це як паливо в автомобілі. Є паливо, машина їде, немає палива – варто. У зниженні ваги все також. Є мотивація для схуднення – все виходить легко, якщо ні, – знаходяться тисячі і одна причина, чому ви не можете схуднути.

Давайте постараємося уникнути такої неприємності, і визначимо, якою має бути правильна мотивація для схуднення.

Друзі, головним мотивом в схудненні повинна бути ваша мета. Тільки не робіть помилки, не ставте перед собою мету, виражену в кілограмах. Така мета не буде працювати.

Постарайтеся зрозуміти і відчути, що у ваше життя принесе стрункість. Подумайте самі, що насправді означають цифри на вагах? Хіба вони визначають ваше щастя чи нещастя? Терези – всього лише бездушний прилад, який показує з якою силою ви тиснете на землю.

Звичайно ж, необхідно мати уявлення про те, від якої кількості кілограмів бажано позбутися, але це не мета. Мета це позитивні зміни. які відбудуться у вашому житті, завдяки скинутим кілограмам.

Як приклад я хочу розповісти вам одну історію, яку колись прочитав в Інтернеті. Це розповідь дівчини. Історія така.

Дівчина 26 років дуже хотіла народити дитину, але не могла зробити цього через дуже великого зайвої ваги (більше 30 кілограм). Лікарі поставили умову – схуднеш, народиш. Вона дуже довго намагалася схуднути усіма відомими їй методами, але нескінченні зриви в дієтах зупинити не могла. Їй вже здавалося, що вона ніколи не зможе скинути ці 30 кілограм.

Далі вона розповідає про те, як зовсім випадково купила маленькі дитячі пінетки і стала завжди носити їх з собою. Кожен раз, коли сили закінчувалися, вона діставала ці пинеточки, гладила їх, розмовляла з ними, милувалася ними. І зайва вага стала йти, віра в результат міцніла. Свою історію вона розповідала, будучи на 7 місяці вагітності.

Що ж сталося з цією дівчиною, чому вона добилася результату?

Вона перестала концентруватися на конкретних цифрах і нарешті побачила за ними можливість. Велику можливість народити дитину. Більш того, вона візуалізувати для себе цю можливість у вигляді дитячих пінеток. І все вийшло!

Друзі! Шукайте для себе в зниженні ваги надихаючі можливості, реальні цінності, які з’являться у вашому житті завдяки скинутим кілограмам!

Але це ще не все. Якою б сильною була мотивація для схуднення, вона може слабшати. Це такий закон. Будь-яка дія викликає протидію. І вам цього теж не вдасться уникнути. Завжди знайдуться обставини або конкретні люди, які усвідомлено чи ні, будуть заважати вам у досягненні вашої мети. Будьте до цього готові!

Давайте розглянемо ці обставини. Попереджений, значить, озброєний :-).

Мотивація для схуднення. Будь готовий!

Будьте готові до того, що зайва вага не піде за одну ніч або тиждень. Скільки часу потрібно було, щоб він з’явився, так чому ж ви думаєте, що піде він швидко? (Про те, як розрахувати нормальний вага читайте тут)

Припиніть шукати способи схуднути швидко – таких способів немає. Зниження ваги – фізіологічно складний процес, і він вимагає часу. Ніхто не може гарантувати вам певні темпи зниження ваги, тільки ваш організм визначить безпечну швидкість зниження ваги. Пам’ятайте про те, що 3 кілограми, скинутих за місяць, це відмінний результат!

Будьте готові до того, що будуть зупинки в зниженні ваги, будуть періоди, в які стрілка ваг буде завмирати на місці або навіть трохи повзти вгору. Не дозволяйте, щоб у такі моменти мотивація для схуднення знижувалася. Знайте, зупинки в зниженні ваги – АБСОЛЮТНО НОРМАЛЬНИЙ і навіть необхідний елемент. Саме тоді, коли стоїть вага, організм мобілізується для нового ривка, в періоди зупинки ваги, як правило, йдуть обсяги (докладніше читайте в цій статті).

Будьте готові до того, що іноді ваш організм зажадає всіма можливими способами більшу кількість їжі, ніж передбачає ваша програма зниження ваги. Це нормально, розслабтеся. Ніколи не сваріть себе в такі моменти, просто аналізуйте, чому стався зрив. У майбутньому намагайтеся не допускати розвитку ситуації за таким сценарієм (про зриви читайте тут).

Будьте готові до того, що іноді буде нестерпно сумно чи нудно, або навіть тоскно. Це нормальні почуття, властиві всім людям. Докладатимете всі необхідні заходи, щоб якомога швидше вийти з такого стану. Розважте себе самі, інакше за вас це зробить їжа.

Будьте готові до того, що у вашому оточенні з’являться люди, налаштовані скептично до вашої затії схуднути. Не звертайте на це уваги. У нас демократія і кожен може думати, що хоче. Не дозволяйте нічийому думку впливати на вашу мотивацію для схуднення.

Часто люди просто заздрять тим, у кого є сили для змін і рішучість до досягнень. Ставтеся до таких доброзичливцям поблажливо. Зрештою час покаже, хто з вас був прав.

Будьте готові до того, що ви будете змінюватися. Не лякайтеся змін, вони неминучі. Поступово ваше нове струнке тіло змінить і ваше ставлення до себе, до оточуючих. Це нормально, так і має бути.

Мотивація для схуднення – потужний локомотив, який здатний пробитися навіть крізь гори. Все в ваших руках! Людина, яка по-справжньому хоче, знайде 100 можливостей, а хто не хоче – 100 причин. Який з двох шляхів вибираєте особисто ВИ?

Друзі, сподіваюся, що вам подобаються статті на моєму блозі. Запропонуйте їх.

Зробити це просто! Клацніть по іконці соціальної мережі, в якій ви зареєстровані, а далі програма все зробить сама (іконки розташовані трохи нижче цієї статті, перед коментарями).

Слідкуйте за оновленнями блогу, а щоб нічого не пропустити, просто підпишіться на його оновлення.

Скоро я розміщу статті про те, як зменшити апетит. Це буде цікаво. Не пропустіть.

Comments are closed!