Мотивація для схуднення: фото до і після, картинки, фрази, цитати та відео

Мотивація для схуднення: фото до і після, картинки, фрази, цитати та відео Мотивація для схуднення: дієві методи

В процесі зниження ваги мотивація для схуднення грає не останню роль, адже правильний настрій – запорука успіху в боротьбі із зайвими кілограмами. Як і до самого

схудненню, до мотивування теж потрібно підходити серйозно. До цього психологічного аспекту відносяться:

  постановка мети; вибір прийомів мотивації.

Важливо пам’ятати: неправильне мотивування може не тільки провалити процес схуднення, але і привести до психологічних проблем.

Що таке мотивація і як вона працює

Мотивація в широкому сенсі – це стимул, який рухає людину до досягнення результату. Він може бути зовнішнім, як, наприклад, грошове заохочення працівника. Або внутрішнім – коли людина сама визначає свою потребу і робить все для її задоволення.

Хоче бути заможним – шукає способи заробити. Хоче мати престижну роботу – здобуває освіту, робить кар’єру. Хоче бути здоровим – правильно харчується і займається спортом.

Звичайно, ніякі зовнішні стимули не зрівняються з внутрішніми. Тому системи мотивування, використовувані в сучасному управлінні персоналом, спрямовані на пошук і задоволення внутрішніх потреб людини – в тому числі в повазі, підтримці, визнання, можливості розвиватися.

Мотивація – це система, яка крім мети включає конкретні кроки щодо її досягнення. Щоб бажання чи не ослабло, його потрібно постійно підкріплювати.

При цьому заохочення не повинно викликати звикання і не затуляти собою головну мету. Часто вчителі помічають, що відмінники втрачають інтерес до навчання, тому що вище п’ятірок не стрибнеш. Значить, способи мотивації повинні бути не тільки регулярними, але й різноманітними. Знаючи ці хитрощі самомотивації, можна досягти результатів у будь-якій справі, в тому числі і в схудненні.

Головне – правильна постановка мети

Безглуздо займатися чим-небудь, якщо це заняття не має мети. Також безглуздо худнути, щоб просто схуднути. Хоча б тому, що вибирати дієту і режим потрібно з урахуванням планованого результату.

Як знайти мотивацію для схуднення? По суті, під бажанням схуднути ховається незадоволеність чим-небудь у своєму житті: в особистому, професійної, суспільної. Тому важливо для початку визначити свою проблемну зону, а потім вже ставити мету схуднення. Ось кілька глобальних цілей, які можуть стати основою мотивації:

  бажання подобатися (оточуючим, другій половині); зміцнення здоров’я; перетворення життя, вихід з депресії; підвищення самооцінки; професійне зростання.

Визначивши глобальну мету, потрібно максимально конкретизувати її, – позначити той результат, який втілиться в життя і який можна «помацати». Наприклад, бажання подобатися реалізується на корпоративному святі під захоплені погляди колег або біля моря на відпочинку з коханим чоловіком.

Зміцнення здоров’я потрібно, щоб приготуватися до народження дитини або щоб не відчувати задишки при фізичних навантаженнях. Професійного зростання дозволить досягти вдало пройдена співбесіда або заповітна посаду, пов’язана з публічністю. І все це завдяки стрункій фігурі!

Чому не можна ставити відразу конкретну мету: наприклад, схуднути до відпустки на 10 кг? Можна. Тільки корінь зла, на жаль, не в одній фігурі. Потім знову з’явиться нова причина для невдоволення.

Якщо вирішувати глобальну проблему в комплексі, є більше шансів, що скинуті кілограми не повернуться після чергового зриву.

Ще один стимул схуднення – бажання подобатися собі. І це хороша мета, спрямована на підвищення самооцінки. Однак потрібно бути обережним, адже, прагнучи до ідеалу, не завжди можна зупинитися. Так, дівчата, які страждають анорексією, не подобалися собі навіть тоді, коли оточуючих їх вигляд влаштовував. Подивіться про них відео: мотивація для схуднення, може, і ослабне, але худнути ви будете правильно, без шкоди для здоров’я.

Прийоми мотивації для схуднення

Може здатися, що в боротьбі із зайвою вагою всі засоби хороші. Може бути і так, але краще вибрати найдієвіші. А ось ефективність прийомів багато в чому залежить від індивідуальності. І тут варто спочатку поспостерігати за собою.

Якщо ви екстраверт і вам потрібно заохочення навколишніх, влаштовуйте собі проміжні «виходи в світ»:

  в кіно або театр; в клуб; в басейн.

Скинули кілограм – дайте собі можливість відчути це. Або займайтеся спортом в групах, надихаючись результатами інших.

Якщо ж ви інтроверт за характером і вам достатньо критичного погляду в дзеркало, заведіть щоденник самоспостереження. Так ви зможете стежити за змінами в динаміці.

Що на вас сильніше впливає: слово або образ? Якщо визначилися, вибирайте словесну чи наочну мотивацію. Але і тут все індивідуально. Так, для одних спрацює як мотивація до схуднення фото красивих атлетів, а для інших – фото неприємних товстунів, на яких не хочеться бути схожими.

Фрази і цитати

Обговорювання і повторення певних фраз – поширена практика не тільки в психології. Наприклад, релігія давним-давно використовує цей прийом, і молитва стала своєрідним ліками для душі. Чому ж не використовувати чарівну силу слова в більш земних та практичних цілях?

У відомих особистостей можна запозичити цитати для схуднення: мотивація буде тим сильніше, ніж авторитетнішими особистість. Наприклад, Плутарх говорив: «Рух – комора життя», а Платон: «Найперша і краща перемога людини – підкорити самого себе».

Хороша мотивація – фрази для схуднення, складені самостійно . Щоб такий аутотренінг працював правильно, обговорювання фраз має бути емоційно комфортним і створювати оптимістичний настрій. Наприклад: «Коли я худну, життя змінюється. Я стаю сильнішим. Я пишаюся собою. Пишаюся своєю силою волі. Я рада за себе, що можу подолати бажання є. Мої друзі і знайомі захоплюються моїми результатами. Я стаю привабливіше, красивіше, утонченнее. Я змінюю себе ».

Щоб кожен день мотивувати себе на успіх, бажано роздрукувати список мотивуючих фраз і їх повісити в найбільш відвідуваних місцях – особливо на кухні. Це активізує підсвідомість для успішної боротьби із зайвою вагою.

Наочні прийоми

Людське тіло, його форми – це те, що в першу чергу сприймається візуально. Не дивно, що найчастіше бажання знизити вагу підкріплюють саме зоровими образами. Ефективна мотивація схуднути – картинки:

  уявні образи; фотографії (свої і чужі) і колажі з них; відеоролики.

Ідеальний варіант – поєднання різних прийомів наочного спонукання. Головне, щоб у підсвідомості закріпився образ красивого, стрункого людини. Невипадково вагітним жінкам радять дивитися на все красиве – настільки сильно вплив візуалізації.

Візуалізація свого образу

Бажаний образ не повинен бути абстрактним. Його потрібно представити в деталях, а ще краще в конкретній ситуації: вдома, на роботі, на вулиці. При цьому важливо не тільки представляти себе струнким і красивим, а й «репетирувати» задоволення від перетворення.

Як можна частіше уявляйте себе в новому образі. Доглядайте гардероб, який ви відновите після схуднення, уявляйте, як на вас будуть поглядати чоловіки. Представляючи себе, розширюйте «територію»: тепер ви зможете ходити в клуби, басейн, на танці – тепер ви будете виглядати бездоганно!

Фотографії

Щоб візуалізований образ не збляк, слід підживлювати його. Мотивуйте себе за допомогою фотографій, на яких ви собі подобаєтеся, або повісьте на холодильник фото моделі з фігурою, яку хочете знайти. Як тільки ви будете бачити перед собою результат – вам вдасться уникнути спокус кинути дієту або спорт.

Перевірена багатьма мотивація для схуднення – фото до і після. Вони демонструють реальні історії схуднення і ставлять у приклад людей, які взяли себе в руки і здійснили, здавалося б, неможливе. Для більшого ефекту краще підібрати фото людини зі схожими вихідними даними до і з такою фігурою після, яку хочеться знайти.

Відео про схуднення

Перегляд різних передач про здорову їжу і схудненні – дуже сильна мотивація для досягнення успіху. Тому, як тільки ви відчули, що ваш дух падає і ви готові все кинути, – шукайте реаліті-шоу, передачу або спеціальне відео: мотивація до схуднення буде активно підживлюватися з цих джерел. Подивіться на героїв, які змогли пройти цей шлях і не здалися. Невже ви не зможете?!

Поради про правильної мотивації

В основі будь мотивації – позитивний настрій. Безглуздо розвішувати фото і виписувати цитати, якщо немає початкової віри в результат. В якості базової мети потрібно вибрати найбільш значущу цінність, як, наприклад, краса, здоров’я, молодість чи кар’єра.

У процесі схуднення орієнтуємося на досяжні цілі, які краще розподілити за часом: на найближчий місяць, на наступний і так далі. І обов’язково радіємо результатами – кожному втраченому кілограму або сантиметру.

Ефективна мотивація – це комплекс прийомів, які працюють індивідуально. Тому і підбирати їх потрібно усвідомлено. З іншого боку, якщо не підходять одні способи, ніхто не забороняє спробувати інші. Неважливо, що це буде: фотографії, аутотренінг, відео або фільми з красивими акторами. Головне, щоб все це піднімало настрій і зміцнювало віру у власні сили.

 • мотивація схуднення фото до і після
 • Щось для схуднення стимул картинки
 • книга мотивація похудати
 • мотивації схуднення відео
 • мотиваційні фото для схуднення
 • мотивація для схуднення
 • мотивація для схуднення фото
 • мотивация для похудения фото цитати
 • мотивуючі відео
 • мотивуючі картинуи сісти на дієту

Comments are closed!

_0.32MB/0.00562 sec