Мотивації для схуднення / Правила схуднення / Ефективні дієти для схуднення на Diets-10.ru

Мотивації для схуднення / Правила схуднення / Ефективні дієти для схуднення на Diets-10.ru Мотивації для схуднення

Заважає реклама? Просто зареєструйся або увійди. Для своїх не відображаємо 😉

Дієта – це один з відомих і поширених способів для схуднення. Існує велика кількість дієт, про деякі з них ми говорили вже на нашому сайті. Сьогодні ж хочемо розповісти вам не про чергову дієті, а торкнутися одну з важливих тем про це, а саме: чи потрібна мотивація для схуднення і які взагалі бувають мотивації.

Мотивація – це свого роду фундамент, який змушує і переконує вас дотримуватися дієти. а так само досягати поставленої мети і результатів. Сама мотивація повинна бути дуже вагомою і надавати вам сил, оптимізму і впевненість у собі.

Мотивацій може бути як декілька, так і одна, але в даному випадку головну роль грає не кількість мотивацій. а їх вагомість. Мотивація не повинна бути вигаданою і вибраної просто так, вона повинна дійсно вас стимулювати до дієти і переконувати в її необхідності та потреби протягом усього періоду її використання, для досягнення поставленого перед собою результату.

1. Однією з вагомих мотивацій може стати куплене плаття . яке на вас трохи мало. Неспроста дану мотивацію ми поставили перший, вона найпоширеніша і магічним чином впливає на дівчат. Для того щоб плаття було за розміром і добре на вас виглядало, вам необхідно буде скинути кілька кілограмів. Це сама часто використовувана мотивація, адже завжди найкрасивіші плаття, як на зло, попадаються на розмір менше.

2. Важливою мотивацією може стати любов . Якщо ви закохалися в хлопця і хочете заради нього походить, щоб відчувати себе комфортно поряд з ним або звернути на себе його увагу, то це найсильніша мотивація для схуднення. Струнка фігурка обов’язково буде оцінена чоловіком.

3. Щоб не втратити чоловіка . необхідно завжди бути для нього привабливою і бажаною – актуальна в наші дні мотивація. У цій ситуації дієта ставати особливо необхідною, коли у чоловіка з’являється коханка або ваші відносини починають остигати.

4. Відновити стрункість після пологів дуже серйозне питання. Народивши, багато дівчат набирають вагу і від цього впадають в депресію. Дана мотивація допоможе вам вийти з депресії і знайти колишню привабливість, тим самим викликавши у всіх захоплення швидким відновленням фігури.

5. Метою схуднути, може стати бажання досадити колишньому хлопцеві або чоловіку, який побачивши вас після дієти, буде шкодувати про те, що втратив. Це також хороший спосіб повернути колишнього хлопця, якщо ви досі відчуваєте до нього почуття.

6. Схуднути перед поїздкою на море – теж мотивація. Кожна дівчина хоче красиво виглядати на пляжі, щоб нею милувалися чоловіки і заздрили жінки. Одягнути красивий і відкритий купальник, не відчуваючи при цьому дискомфорту, дуже важливо для кожної дівчини і є однією з неспокійних тим перед поїздкою на море.

7. Захід . чому не привід. Будучи присутнім на будь-якому торжестві дівчина хоче звернути на себе чудові погляди чоловіків і заздрісні погляди дівчат, особливо приємно чути в свою адресу від присутніх про те, як ви схуд і і чудово виглядаєте. Прикладом такого заходу може бути:

• весілля;

• випускний;

• день народження;

• зустріч випускників;

• корпоратив;

• зустріч Нового року та інші урочистості.

8. Можна сісти на дієту для зміцнення свого здоров’я . адже дієта корисна не тільки для схуднення, але і для здоров’я. Зокрема, деякі дієти корисні для шлунка, а також загального стану шкіри і волосся. А якщо ви прихильниця так званих “розвантажувальних днів», то можна не просто пити воду і їсти хліб, а вибрати повноцінну дієту, яка корисна і для здоров’я, і??для фігури. Відмова від якихось страв і продуктів не означає, що це буде корисним для здоров’я, а ось певний вид дієт включає в себе необхідний перелік продуктів і правильний раціон, що дасть позитивний результат в обох випадках.

9. Якщо ви стали відчувати дискомфорт через свою вагу і втратили колишню легкість, то це має спонукати вас до дієти та стати мотивацією. Припиняти такі ситуації необхідно на початковому етапі, при першому прояві. Якщо дану ситуацію запустити, то дієта може бути не такою ефективною чи потребують більшої кількості часу і обмежень у харчуванні.

10. Скористатися дієтою, може змусити бажання викликати заздрість подруг, у яких зайву вагу “хвора” тема. Якщо вони кидають гострі фрази на вашу адресу і критикують, то коли ви схуднете, це буде для них стрясають ударом.

А може бути саме ви заздрите комусь, хто виглядає стрункішою вас? Чим не мотивація. Навіщо сидіти і заздрити, коли можна просто змусити себе.

• вибрати дієту,

• дотримуватися дієти,

• стати стрункою,

• нікому не заздрити.

11. Ще однією причиною для схуднення може стати ваш кумир . Ви хочете виглядати як ваша улюблена зірка? – Чому б і ні, зірки теж сидять на дієтах. Гідним прикладом для наслідування можуть стати: Наталі Портман, Джессіка Сімпсон, Брітні Спірс та інші зірки, які на власному досвіді пройшли через спеціальні дієти і добилися відмінного результату. Щоб кумир став мотивацією, ви повинні дійсно дуже хотіти стати на нього схожою, не просто думати: «ось, бути б такий як…», а вселити собі: «я хочу бути і буду як…». Для мотивації схуднення роздрукуйте фото зірок у такій кількості, щоб вони були всюди, особливо біля холодильника.

12. Бути прикладом для наслідування . Можна подати приклад для своїх дочок або своїх вихованців. Дана мета досить ефективна, так як покладає на вас велику відповідальність, і ви просто не можете проявити слабкість, здатися і впасти в очах своїх дітей. Заздалегідь розкажіть про те, яких результатів і за який проміжок часу ви хочете добитися і тоді, зворотного шляху у вас вже не буде.

13. Найцікавіша і «залізна» мотивація – « зло всім! ». Якщо родичі, друзі, знайомі та колеги допекли вас тим, що ви погано виглядаєте, набрали зайву вагу або кидають інші закиди з цього приводу на вашу адресу, це найпотужніша мотивація – утерти їм носа і в підсумку отримати красиву фігуру.

14. Змусити сісти на дієту заради самої себе – чудова мотивація. Кожна дівчина і жінка хоче виглядати чарівно і споглядати, це одна з найбільш правильних мотивацій. Зробити це, просто для себе коханої, без зайвих причин.

15. Спільна дієта . Цю мотивацію вважаю особливою, так як разом з вами буде людина, яка знаходитися в такій же ситуації і умовах, як і ви. Разом, вам буде легше пережити цей період, так як ви зможете ділитися про наболіле і розуміти один одного. Хороший варіант для тих, хто не впевнений у собі або любить робити все в компанії з кимось.

16. Просте « хочу » найкраща мотивація для схуднення. При цьому заклику можна добитися великих результатів, головне щоб «хочу» не зникло на початковому етапі. Дана мотивація ідеальним чином підходить для цілеспрямованих людей.

При цій мотивації для схуднення допоможуть цитати на листочках, які будуть підбадьорювати і стимулювати вас. Можна розвісити їх по квартирі: на дзеркало, на комп’ютер, на двері, особливо на кухні біля холодильника, щоб вони вас стримували. Вибирайте цитати такого виду:

«Подорож до зайвої ваги починається з одного тістечка» «Чим менше їси, тим більше худнеш» «Щоб схуднути необхідно позбутися тільки від одного – холодильника!» «Худну! Солодке не пропонувати! В гості не кликати! Чаєм НЕ пригощати! Свята не відзначати! »« Худнути легко, складно не їсти! “

Крім цитат можна написати різні фрази на стікерах. Вони повинні закликати і вселяти впевненість, наприклад напишіть такі фрази: «Я схудну!», «Я зможу», «Я буду струнка», «Стану стрункою і вийду заміж», «Похудею, і всі будуть мені заздрити!», Також розвісивши їх по всій квартирі. Цитати мають бути сформульовані чітко і впевнено. Обов’язково на деяких стикерах згадуйте і свою головну мотивацію.

Якщо з перерахованих вище видів мотивацій ви не знайшли ту, яка вас спонукала б прям зараз сісти на дієту, то ви можете придумати її самі. Наприклад, ви можете відзначити свій день народження в ресторані, запросивши туди гостей. Волею випадку ви вже будете змушені зайнятися собою, щоб бути чарівною на цьому святі. Крім дня народження можна організувати будь-який інший свято, яке ми перераховували вище. Чи зможе допомогти знайти мотивацію для схуднення відео сервіс YouTube, в якому є поради психологів з даного приводу. Знайти ролики досить просто, достатньо зайти на сайт сервісу і в рядку пошуку введіть цікаву для вас тему: « мотивації для схуднення » або «причини щоб сісти на дієту».

Нижче ми розмістили відео яке варто подивитися перед вибором мети і мотивації. Мета повинна бути реалістичною, чіткою і бажаної. Не можна робити для себе ідеалом вага, наприклад 60 кілограм, якщо ваше статура і фізіологія цього не дозволяють.

Наступне відео буде корисно тим, хто бажає стати стрункою і красивою. Вибравши мотивацію необхідно своєю підсвідомістю давати команди свого тіла і програмувати себе на бажаний результат. У відео даються поради про правильну психологічної налаштуванні і приклад тренінгу.

Щоб мотивація не вичерпалася і давала стимул використовуйте різні допоміжні методи нагадувань. Відмінною підживленням мотивації для схуднення стануть картинки на яких будуть зображені стрункі знаменитості. Обов’язково фіксуйте свої результати для самоконтролю.

Наостанок хочемо ще раз відзначити важливість вибору мети. Щоб дієта була ефективною, необхідний тривалий проміжок часу і сила волі для її дотримання, щоб на середині етапу ви не кинули цю витівку і не передумали. При цьому дієта повинна бути правильно обрана й не шкодити вашому здоров’ю.

Відгуки та коментарі (2) згорнути | розгорнути

  • відео яке змушує схуднути
  • як сісти на дієту мотивація
  • правила схуднення
  • хочу схуднути і втерти всім носа
  • Чи можна ставати на дієту?
  • як вийти із дипресіі і заставити себе похудати
  • як мотивувати чоловіка на те щоб не пив
  • як сісти на дієту і досягнути мети
  • як себе стимулювати до похудання
  • як стимулювати себе сісти на дієту

Comments are closed!