Мотивації, цитати

мотивації, цитати

Тиждень з життя жіночого шлунка.

понеділок. Ранок.

Так-ак? Одяглася, вийшла з дому і потягли на роботу. А снідати хто буде? Де моя каша. Ага, давай, покури ще? А ось я тобі зараз кульбітік! Опа! Погано, так? Нема чого курити на голодний шлунок. Що відбувається взагалі?!

День. Ну все ясно, в суботу їй здалося, що у неї целюліт і з понеділка ми на дієті. Блин! А мене хто спитав взагалі. Ну ні, я тобі не чубчик, зі мною такі експерименти не пройдуть! Включаємо середнє бурління. Еее? ні вже, красуня, засунь свій кефирчик собі знаєш куди! Підсилюємо нуртування, додаємо звукових ефектів, готуємося до показових кульбітам.

Вечір. ЖРАТЬ ХОЧУ. ХОЧУ ЖРА-АТЬ! ДАЙТЕ ЇЖІ! Я ВИМАГАЮ свинячі відбивні. ЖРААААААТЬ.

Ніч. Хрін тобі, а не сон! Чи не заткну пельку, сама дура. я голодний. Є хочу, розумієш. Мені до твоєї дієти фіолетово. Я. Хочу. Є. Ну давай, ага, спробуй заснути! Борщику б зараз, зі сметанкою?.

вівторок. Ранок.

Та-а-ак. Продовжуємо мучити мене, так? Я знову без каші, так? Твій капустяний листочок стравохід з голодухи переварив, до мене навіть не дійшло нічого! Блін, ну і дура мені дісталася! Всю ніч заздрив шлунку Наталії Крачковської?

День. Сили мої закінчуються, посилаю імпульси в мозок, мозок посилає ці імпульси в дупу? з дупи ще так просто ніхто не повертався. Блін, що ж робити? Кефір знову. НЕ ЛЮБЛЮ КЕФІР.

Вечір. Бурла з останніх сил. не звертає на мене уваги, гадина?

Ніч. А ще смачно, якщо молоду картопельку обсмажити у вершковому маслі? з скоринкою золотистої? і зі сметанкою? або ось, гриби. Дуже смачно можна посмажити? бурлл?

середу. Ранок.

Перепало трохи салату. росте ж на землі така погань. Став забувати смак каші. щось ніжне, тепле, обволікаючу? бу-урллл?

День. Ура. Кефирчик! Кефирчик! Ще хочу, не забирай, ааааа! ЩЕ кефір.

Вечір. Від мене нічого не залишилося. наді мною іржуть органи малого таза. Я зсохся, стиснувся! Ледве переварив дві редиски, втрачаю кваліфікацію.

Ніч. Ось, пам’ятаю, коли ми жили у батьків, кожен вечір на вечерю суп був! І салат. І друге з м’ясним гарніром. ми з батьковим шлунком в два голоси дзюрчали від задоволення? Ех, і чого тебе понесло в самостійне життя?!

четвер. Ранок.

Хоч би не курила! Прости, дорога, це я мимоволі. ну та нічого, я ж порожній, так що потошніт і відпустить? А де покладений мені салат. ДЕ САЛАТ. Беспредел?

День. Здорово, кефір! Треба тебе повільніше перетравлювати, а то сиди тут потім до завтра один, як дурень.

Вечір. Розмовляв з кишечником. вони там теж всі в шоці, кажуть, що запаси закінчуються. Не можна ж так – останнє відбирати! Ой, ой, обережніше! Такі великі сливи. і все мені. Блін, все, пішов перетравлювати!

Ніч. Ці дувацкіе сливи. фсе неможливо допевевавіваю їх, замучівся весь. Вибачте хлопці, відправляю вам, що можу. ви вже там далі самі з ними розбирайтеся, вас там 8 метрів, а я один?

п’ятницю. Ранній ранок.

Сидимо в сортирі, проводжаємо сливи.

Ранок. З глузду з’їхати! Я отримав йогурт! Може сливи вправили їй мізки. Частіше б! От би на обід картопельки! З куркою?

Обід. Кефір. І батьківщина щедро поїла шлунковим соком тебе?

Вечір. Сидимо в ресторані з мужиком якимось і нюхаємо чужу їжу. Ну. Давай же! Замов собі чого-небудь! Ми всю тиждень не жерли? Тихо! Він їй сказав, що вона

сильно схудла! Що їй треба харчуватися! Що вона відмінно виглядає! Ну. Ай, розумничка! Ай, да чоловік. Є! Пройняло! Зараз я буду жерти.

Пізній вечір. Нууу. бурлл? чтто-то в мені понамешшшл-ла? Ет-то у нас ч-що? Са-ла-ти-і-і-ик? Гриби-и-и? Карто-о-о-ошечка? а ця? ик! Мартіні? бу-бурллл? о, горілочка? поважаю? Як же добре, братці! Заткнися, печінка, всссе під контролем.

Comments are closed!