Морська капуста для схуднення

Морська капуста для схуднення Морська капуста для схуднення

Коли ми говоримо про морепродуктах, то завжди згадуємо і про морській капусті. І нехай далеко не всі її люблять, зате напевно кожен знає, що вона корисна. У першу чергу – для профілактики зобу та інших захворювань щитовидної

залози, адже вона так багата йодом! Але це далеко не єдине її корисна властивість.

Морська капуста – це бура водорість, що виростає в північних морях на глибині до 40 м. Інша назва – ламінарія. Традиційно її вживають як харчову добавку або в якості самостійного блюда. Але все частіше жінки використовують морську капусту також і зовнішньо – у косметичних цілях.

Користь морської капусти для схуднення

Ламінарія досить специфічна на смак, але її є за що полюбити: вона приводить у порядок імунну, серцево-судинну, дихальну, ендокринну, центральну нервову системи. Хороша при стресах, перевтомі, стощеніі і авітамінозі, ослабленні організму, частих вірусних захворюваннях, при запорах, ендемічному зобі, підвищеному холестерин і зниженому гемоглобіні, захворюваннях верхніх дихальних шляхів. Широко відомо, що морська капуста є потужним афродизіаком, а також рекомендована до вживання при захворюваннях жіночої статевої сфери.

Морська капуста, потрапляючи в кишечник, діє як губка: вбирає в себе надлишки рідини, а разом з ними всі забруднюючі організм речовини (солі, токсини, шлаки, навіть важкі метали). Таким чином, водорість сприяє не тільки очищенню, а й якнайшвидшому насиченню, адже заповнюючи собою простір, вона викликає відчуття ситості на довгий час. Це дозволяє успішно застосовувати морську капусту в боротьбі із зайвою вагою і ожирінням.

Морська капуста для схуднення покращує травлення і особливо гарна при запорах за рахунок м’якої стимуляції перистальтики кишечника. Крім того, вона здатна налагоджувати обмін речовин, порушення якого як раз і призводить до появи зайвої ваги. І що дуже важливо під час дієт і схуднення: морська капуста діє як антідепрісант, підвищуючи тонус, розумову активність і фізичну витривалість.

При цьому вона є дуже низькокалорійним продуктом: у 100 г водорості міститься всього 5-6 ккал.

Як вживати морську капусту для схуднення?

Ламінарія як салату або гарніру – відмінний дієтичний варіант її вживання, але далеко не єдиний з тих, що застосовуються в схудненні.

  • морська капуста для схуднення
  • морська капуста дієта
  • Морська капуста для
  • морська капуста для похудания
  • народ поможіть реально схуднути на люмінарії
  • морська капуста схуднення
  • Дієта морська капуста
  • можна похудати за допомогою морськоі капусти
  • як за допомогою морськои капусти схуднути
  • морская капуста для людей она корисна

Comments are closed!

_0.31MB/0.05632 sec