Молокочай: результати та відгуки

Молокочай: результати та відгуки Молокочай: результати та відгуки

Розвантажувальний день на молокочай є одним з найпопулярніших способів боротьби із зайвими кілограмами. Свою популярність даний напій набув завдяки приємному смаку і високої ефективності.

Сьогодні сайт Отвесік. Ру більш докладно

зупиниться на тому, що таке молокочай, результати, які можна отримати з його допомогою . та відгуках тих, хто вже випробував даний вид експрес-дієти на собі.

Рецепт молокочая

Приготувати цей чарівний напій можна різними способами.

1. Завари окремо зелений чай зі співвідношення 1 ч. ложка чаю на 100 мл води. Після цього змішай чай з молоком у пропорції 1 до 1.

2. Можеш заварити чай прямо в молоці. Для цього підігрій молоко до температури 70-80 градусів і залий їм чай. Тобі знадобиться десь 2-3 ч. ложки чаю на 1 л молока.

Протягом розвантажувального дня тобі належить випити не менше півтора л молокочая. Для посилення ефекту пий ще якомога більше простої питної води. Можеш також поїсти трохи сухофруктів.

Розвантажувальні дні на молокочай: результати та відгуки

  Розвантажувальний день на молокочай дозволяє скинути від 0,5 до 2 кг ваги. При цьому голод під час розвантаження практично не відчувається – цей смачний і корисний напій чудово перебиває апетит. Ось чому він придбав стільки шанувальників серед бажаючих схуднути.
  Цей напій дозволяє взаємно компенсувати негативні властивості молока та чаю і посилити їх позитивний вплив на організм. Так, молоко нейтралізує дію кофеїну, що міститься в чаї. А танін, яким багатий зелений чай, гасить процеси бродіння, що викликаються в шлунку молоком. Таким чином, цей гастрономічний дует приносить організму суцільну користь.
  Молокочай благотворно впливає на обмін речовин, стимулюючи метаболічні процеси і сприяючи активному виведенню з організму шлаків і токсинів.
  Також він збагачує організм такими корисними компонентами, як вітаміни С1, В1, В2, РР, мідь, калій, йод, фтор.
  Завдяки своєму сечогінному ефекту молокочай допомагає справлятися із захворюваннями нирок.
  Цей напій допоможе тобі зміцнити імунітет, що особливо актуально при нашій екології, кліматі і способі життя.
  А ще регулярно вживаючи молокочай, ти зможеш надовго зберегти свою красу і молодість і створити захисний бар’єр від онкологічних захворювань – він дуже багатий антиоксидантами.

Зрештою, розвантажувальний день на молокочай подарує тобі легкість, бадьорість і відмінне самопочуття.

Потрібно також відзначити, що до його вживання дуже мало протипоказань. Як правило, вони пов’язані з непереносимістю молока.

Також небажано проводити розвантажувальні дні на молокочай тим, хто страждає хворобами суглобів.

Людям зі зниженим тиском також варто бути готовими до того, що від молокочая їх проблема може посилитися на перших порах – однак це справа звички.

Відгуки про результати розвантажувального дня на молокочай

«Я пробувала багато дієти, але тільки молокочай забезпечує тривалий ефект. Розвантажувальні дні на молокочай – це один з обов’язкових пунктів моєї програми схуднення. Один день на молокочай на тиждень, не їсти після 18-00, плюс я ще не їм солодкого, хліба, макаронів. 2 роки тому я за допомогою такого режиму схудла на 16 кг. І тепер, продовжуючи в тому ж дусі, тримаю стійкий вага 55 кг при зрості 164 см ».

«Нещодавно я зустріла свою давню знайому, з якою ми не бачилися близько 2 років. Я завжди знала її як пампушку, а тут переді мною постала справжня фотомодель! Вона сказала, що схудла на молокочай за 1 рік на 17 кг. Насилу приховуючи заздрість, дала собі слово теж сісти на цю дієту ».

«Я знаю, що довго сидіти на одному молокочай не можна. Але я провела 2 розвантажувальних дні поспіль і скинула аж 5 кг. Натхненна успіхом, тепер проводжу щотижня один день на молокочай і перестала їсти після 18-00. Влізла в джинси, які вже 6 років чекали свого зоряного часу ».

«Мені в цій експрес-дієті подобається насамперед простота – заварила собі молокочай, налила в термос і пішла з ним на роботу. В офісі вічний дурдом, тому про їжу протягом дня думати не встигаю – п’ю собі молокочай і худну. Після роботи – йога. Приходжу додому вже після 23-00 і лягаю спати. А результат – стабільно мінус 1 кг. Звичайно, потім частину ваги повертається. Але я за 2 місяці, влаштовуючи собі всього 1 розвантажувальний день в тиждень, вже скинула 5 кг ».

Як бачиш, більшість тих, хто вживав молокочай, результати цілком влаштовували. Можливо, і для тебе цей напій стане гарною підмогою в боротьбі із зайвими кілограмами.

 • молокочай відгуки
 • як схуднути за допомогою молокочаю
 • який напій перебиває апетит

Comments are closed!

_0.31MB/0.02355 sec