МКЦ для схуднення

МКЦ для схуднення МКЦ для схуднення

Згадайте, приймати МКЦ для схуднення почали ще в далекі дев’яності роки. Таблеточки з половинкою повної і половинкою стрункою жінки на упаковці були чи не першим російським БАДом для зниження ваги. І єдиним

доступним простому обивателеві. Злі язики кажуть, що саме «емкацепкі» зіпсували карму схудненню за допомогою клітковини. Більшість простих пострадянських людей поєднувало прийом МКЦ з прийомом копченої ковбаси і майонезу, тому з схудненням якось не склалося. Але, між тим, таблеточки мають певні плюси

Відгуки про схуднення з МКЦ або чому ж не склалося у більшості

Насамперед, в інтернеті відгуки про МКЦ для схуднення можна зустріти самі різні. Одні люди скаржаться на те, що таблетки нічого не абсорбують, не спалюють і ніяк не допомагають боротися з переїданням і худнути.

Інші кажуть, що таблетки для схуднення МКЦ дозволяють позбутися зайвого жиру і налагодити низькокалорійне харчування для зниження ваги. У чому ж причина такої «великої різниці»?

МКЦ для схуднення – джерело микрокристаллической целюлози, рослинної клітковини, яка не перетравлюється і не засвоюється людським організмом. Мікрокристалічна целюлоза набухає в ШКТ і утворює колоїдний гель. Він сприяє наповненню шлунка, що, в свою чергу сприяє більш швидкому настанню відчуття ситості. У підсумку, людина менше їсть, і худне.

МКЦ для схуднення: інструкція

Щоб дійсно знизити свою вагу, доведеться, для початку, продумати, що ви можете з’їсти, якщо будете обмежувати калорії. Порахуйте свій базовий обмін речовин калькулятором, і додайте до цієї цифри 300 ккал, якщо ви переважно сидите або лежите протягом дня, і 500-800, якщо виконуєте вправи, багато ходите або займаєтеся оздоровчою фізкультурою. Фітнессісти високого рівня, які тренуються серйозно, майже кожен день, або практикую високоинтенсивний тренінг регулярно, можуть їсти «на основний обмін плюс 1000 ккал», але зобов’язані отримувати 2-3 г білка на 1 кг ваги тіла при цьому.

Отже, підрахувавши потреби, і подумавши, що ви будете є на ці самі калорії, можна бігти в аптеку за МКЦ для схуднення

За інструкцією до МКЦ для схуднення, слід приймати 3-5 таблеток 3 рази на день під час їжі. Щоб «фішка» спрацювала, вам належить додатково збільшити кількість випивається води.

Якщо ви п’єте приблизно 1, 5 л ніякої колоїдний гель не утворюється, і ви тільки ризикуєте уповільнити процеси травлення. Обов’язково пийте воду перед сніданком, обідом і вечерею, по склянці за півгодини до початку їжі. Не забувайте і про такі «природних джерелах рідини в раціоні», як смузі, супи, а також більшість овочів і фруктів.

Почавши прийом МКЦ для схуднення, ви відразу зрозумієте, чи підходять вона вам. Якщо апетит знижується, дискомфорту в ШКТ немає, і дотримуватися дієти стало легко, можливо це – ваше.

Протипоказання до прийому таблеток МКЦ для схуднення

Однак навіть умовно нешкідлива клітковина може бути джерелом проблем. Порадьтеся для початку з лікарем, якщо ви недавно перенесли курс антибіотиків і ще не відновили кишкову флору. Не надто підійдуть таблетки і тим, хто схильний до здуття живота і метеоризму.

Однозначні протипоказання – вагітність і лактація. Ну а ще не варто приймати таблетки тим, хто переніс або переносить анорексію, булімія, схильний до емоційного переїдання, або не впевнений в тому, що здатний витримати хоч одну дієту. БАДи не вирішують психологічних проблем, а в даному випадку саме вони служать основним «джерелом» проблем з вагою.

З обережністю варто підійти до прийому клітковини в таблетках і тим, хто систематично п’є прописані лікарем ліки. Ви можете порушити процес їх засвоєння введенням додаткових «інгредієнтів» у раціон, так що порадьтеся з медиком, який призначив вам ці ліки про доцільність прийому МКЦ.

  • схуднути швидко з МКЦ
  • мкц для схуднення
  • на скільки можна схуднути із мкц
  • різниця між мкц дієт та мкц
  • як швидко скинути вагу в області живота при цьому приймаючи мкц дієт

Comments are closed!

_0.31MB/0.00759 sec