Міні-степпер для схуднення

Міні-степпер для схуднення Міні-степпер для схуднення

Міні-степпер для схуднення хвалять і лають. Дифірамби співають, в основному, прихильниці строгих дієт.

Професіонали фітнесу тут і там виступають з критикою. Мовляв, хід педалей в тренажера короткуватий, навантаження в ході заняття

маленька.

Але нас з вами приваблює компактність, недорога ціна і можливість придбати тренажер мало не в кожному мережевому гіпермаркеті.

Так чи варто витрачатися на міні-степпер, і як з ним правильно худнути?

Кому підходить міні-степпер з метою схуднення

Погодьтеся, якщо ви 8 років провели в змагальній легкої атлетики, що не тренуєтеся всього півроку і раптом вирішили схуднути за міні-степпером, вас цілком може очікувати розчарування.

Професіонали фітнесу маєте рацію – це пристрій дає досить навантаження лише тим, чий фітнес-рівень можна оцінити як «початковий» або «середній». Справедливості заради зазначимо, що добре підготовленим спортсменкам зі світу кардіо залишаються тільки біг і ВІІТ. Ну а віднести себе до цільової аудиторії степпера для схуднення може кожна дівчина, якщо вона:

    Чи не здатна пробігти 5 км менше, ніж за 30 хвилин. Чи не тренується систематично в аеробному режимі, відвідуючи, як мінімум 3 уроку аеробіки у фітнес-клубі на тиждень, або виконуючи комплекси типу «Інсаніті», Р90Х та інші «заряджені» відеоуроки.

Є й третій критерій – відсутність протипоказань по здоров’ю. До них відносять:

    Свіжі травми коліна, гомілковостопного суглоба. Чи не минулий 6-тижневий відновний період після пологів і порожнинних операцій, а також лазерної корекції зору.

Як вибирати міні-степпер для схуднення

Згодні, ви можете купити його де завгодно, але краще, все-таки, протестувати вподобану модель на власні очі. Підказка – ви цілком можете купити степпер в інтернет-магазині зі знижкою, а попередньо випробувати цю модель в будь-якому іншому місці.

Вибираючи степпер, зверніть увагу на:

    Ширину і довжину педалі – ваша нога повинна зручно стояти на ній, ніяких свешиваются п’ят, що стирчать шкарпеток і відчуття нестабільного положення тіла. Довжину ходу педалі – якщо під час кроку ви лише трохи опускаєте ногу, злегка згинаючи її в коліні, інтенсивності тренажера може не вистачити. Зазвичай проблема виникає у високих дівчат, їм варто звернути увагу на «степпер-гойдалки» – Металеву зварену конструкцію з педалями, рух в якій відбувається не за допомогою приведення в дію спеціальних амортизаторів, а просто в процесі механічного розгойдування.

Загалом, вирішити питання допоможе суб’єктивний критерій. Ви повинні комфортно себе почувати і отримувати достатньо навантаження, навіть якщо будете тренуватися не менше 20 хвилин поспіль. А от наявність лічильників калорій і шагомеров не є важливим. Крокомір ви можете завантажити безкоштовно в будь-який смартфон, а лічильники калорій неабияк брешуть. Якщо хочете повний моніторинг тренування, краще придбайте недорогий пульсометр.

Як займатися на міні-степпере для схуднення

Ідеальний час для кардиотренировки – ранній ранок до сніданку, або будь-який інший період, якому передують, як мінімум, 2:00 утримання від їжі.

Посилити ефект від заняття допоможе контроль простих вуглеводів. Постарайтеся в тренувальний день не вживати рафінований цукор, випічку, солодощі, сухофрукти. Їжте більше овочів, наслідках фруктів, грубих каш і джерел білка.

Новачок повинен «нахажівать» всього 150 хвилин на тиждень, щоб забезпечити стійке схуднення. Краще буде, якщо ви розділите цю кількість на 4-5 тренувань. Поступово, із зростанням фітнес-рівня, слід перейти на 200 хвилин на тиждень.

В ідеалі, перші 2-3 місяці ви тренуєтеся по 30-35 хвилин в день, а збільшувати час починаєте з четвертого-п’ятого місяця тренувань.

Важливу роль грає поза. Стійте прямо, але не закидайте голову. Трохи скоротіть прес, так щоб положення тіла було стійким, підтягніть стінку живота до хребта. Одночасно опустіть плечі до тазу і трохи зігніть коліна. Крокуйте, що не розслабляючи живіт і не змінюючи постави. Виключіть переразгибание в колінному суглобі і «підстрибування» в процесі ходьби.

Тренування новачка повинна проходити приблизно так:

    5 хвилин ходьби у вільному темпі. 20-25 хвилин ходьби в середньому темпі з природними рухами рук, які ви робите при звичайній ходьбі. Наприкінці 5 хвилин нешвидких кроків для того, щоб заспокоїти серце і забезпечити відновлення м’язів.

Якщо ви хочете не просто спалити жир, але і поліпшити фігуру, доповніть заняття на міні-степпере уроками калланетика, пілатеса або будь-якими вправами з гантелями. Тренуйтеся регулярно, і результат не змусить себе довго чекати.

data-override-format = “true” data-page-url = “http://www. ladyfromrussia. com”>

Comments are closed!

_0.31MB/0.13388 sec