Міні-степпер для схуднення – відгуки від професіонала про тренажер міні-степпере >> Прекрасна Половина

Міні-степпер для схуднення – відгуки від професіонала про тренажер міні-степпере >> Прекрасна Половина Міні-степпер для схуднення: цільовий пульс проти калорій

Міні-степпер для схуднення – один з найдоступніших кардиотренажеров. Дешевше звичайно тільки скакалка і безкоштовні пробіжки в парку. Але на вулиці

то йде дощ, а то й зовсім трапляється зима, до того ж стрибати люблять і вміють далеко не все – от і вибирають широкі маси компактний степпер. Тренажер покликаний імітувати ходьбу по сходах, забезпечувати вам високий пульс, спалювання жиру і легку підтяжку м’язів ніг, корпусу і сідниць. Однак професіонали фітнесу чомусь рекомендують цей тренажер в останню чергу, воліючи йому скакалку, бігову доріжку або еліптичну машину. У чому причина такої нелюбові?

Плюси і мінуси міні-степпера для схуднення

Насамперед, розчаруємо: якщо ви хочете скинути вагу виключно за допомогою тренувань на міні-степпере, доведеться крокувати по 3-4 години на день. Десять хвилин ходьби в тренажері «позбавлять» жінку вагою 70 кг всього від 40-50 ккал. Для порівняння, пробіжка «забере» близько 80 ккал, а стрибки на скакалці і того більше. Тренажер міні-степпер допоможе тим, хто всерйоз налаштувався на комплексний підхід і не боїться слів «здоровий раціон для схуднення».

Крім того, варто відразу відмовитися від популярної в народі ідеї «накачування сідниць» за допомогою степпера. Працюючи в аеробному режимі, ви будете тренувати, в основному, серце і судини, що дасть ефект спалювання калорій. Але ось «накачати» – тобто збільшити в обсязі сідниці – можна, тільки якщо ви будете докладати до м’язам короткі, але граничні зусилля. Це, швидше, опис присідань і випадів з обтяженнями, а не циклічного навантаження – ходьби. Однак візуально «тил» підтягнеться, адже тонус м’язів збільшиться, навіть якщо ви будете просто тренуватися по 20-30 хвилин в день. А взагалі програми вправ для пружності сідниць мають свою специфіку.

Істотним мінусом компактного тренажера є невеликий хід педалей. Саме тому міні-степпер не рекомендується високим дівчатам, і тим, хто має великий стаж занять кардіо і високу адаптацію.

Втім, другий критерій легко перевірити. Скажіть, за скільки ви пробігаєте 5 км? Якщо ваш час менше 30 хвилин, ідею зі степпером краще забути – навантаження для схуднення буде недостатньо, кроки навіть в дуже швидкому темпі не допоможуть досягти цільового пульсу. Всім іншим тренування підуть тільки на користь.

Як правильно тренуватися на міні-степпере

Насамперед, вибирайте той степпер, який підходить саме вам. Сьогодні можна купити:

степпери з ручками-еспандером для рук; степпери-«гойдалки» з металевою рамою, що несе, що з’єднує педалі; класичні міні-степпери без додаткових пристосувань.

Найбільшим ходом педалей володіє другий варіант. Він же славиться «неубіваємостью» конструкції. У першого і третього степперов частенько течуть приводи педалей, втім, це не заважає їм чесно прослужити пару-трійку років.

Спробуйте вподобану модель прямо в магазині. Вам повинно бути зручно:

стопи повністю вміщуються на педалях, п’яти і шкарпетки не висять; роблячи крок, ви маєте можливість зігнути коліно більше, ніж на половину амплітуди.

А тепер про правильних тренуваннях. Слід дотримуватися «мінімум для низкоинтенсивного кардіо» – 200 хвилин на тиждень для середнього рівня підготовки, і 150 хвилин для новачка. Будь-яке тренування повинна складатися з розминки, коли ви здійснюєте близько 40 кроків за хвилину, основної частини в діапазоні 60-80 кроків за хвилину, і «заминки» в темпі 30-40 кроків за хвилину. Перша і остання частина тренування повинна займати близько 10 хвилин, основна частина ж може варіюватися по довжині від 20 до 40 хвилин. Пам’ятайте, що якщо ви можете «топати» 2:00 поспіль, це не тільки привід для гордості, а сигнал про те, що потрібно збільшити навантаження.

Наприклад, ви можете працювати за схемою:

понеділок, середу, п’ятницю – довгі тренування середньої інтенсивності; вівторок, четвер і суботу – 5 хвилин розминки, потім чергування 1 хвилини стрибків з скакалкою або на підлозі, і 4 хвилин ходьби в швидкому темпі, 4-5 повторів, потім 5 хвилин «заминки».

Ну а тим, хто хоче не просто схуднути, але й скорегувати фігуру, на додаток рекомендуються 2-3 тренування з гантелями або уроки калланетик або пілатес.

P. S. Висловитися по темі або задати питання ви можете в коментарях до статті.

Рекомендуємо також прочитати статті:

  • міні степпер як краще підкачати ноги
  • похудати за допомогою степпера
  • скільки можна скинути на міні степпері кг відгуки
  • скільки можна тренуватися на міні степпері
  • як похудати високим дівчатам

Comments are closed!

_0.31MB/0.00435 sec