Міні-степпер для схуднення відгуки | стройнеем разом!

Міні-степпер для схуднення відгуки | стройнеем разом! Міні-степпер для схуднення

Міні-степпер для схуднення дуже зручний, компактний і продається у всіх спортивних магазинах. Але чи може зручність бути синонімом ефективності, і чи здатні заняття на домашньому тренажері замінити систематичні

навантаження в залі? Багато таблиці витрати калорій оцінюють годину занять на міні-степпере всього в 220 ккал. Тільки половина звичайного десерту містить більше калорій. Чи варто займатися на міні-степпере?

Міні-степпер: плюси і гідності

Істотним достоїнством домашнього міні-степпера є його компактність. Тренажер може затишно розташуватися навіть всього на одному квадратному метрі площі. Це робить його покупку доцільною для власниць самих маленьких квартир. Крім того, міні-степпер дуже просто прибрати, наприклад, під ліжко, щоб він не псував інтер’єр.

Міні-степпер хороший тим, що це – універсальний тренажер. Ви можете крокувати, а в руки взяти невеликі гантельки і виконувати вправи на біцепс, трицепс і дельти. Так ви отримаєте подвійне навантаження: і кардіо, і трохи підтягнете м’язи верхньої частини тіла. На домашньому степпере можна розминатися перед силовий і виконувати самостійне кардіо.

Третя гідність міні-степпера – його низька ціна. Цей тренажер можна придбати за менш ніж 100 доларів, навіть від відомого надійного виробника.

А які недоліки є у домашнього степпера?

Насамперед, народні «легенди» щодо того, що міні-степпер «качає попу» – неправда. Зазвичай хід педалей у цього тренажера настільки маленький, що більше сідничні м’язи навіть не встигають повністю вступити в роботу, не те що «накачатися». Але тренажер непогано підтримує тонус м’язів, це факт.

Другий недолік міні-степпера – він, все-таки, не годиться для тренувань серйозно підготовлених дівчат. Справа, знову-таки, в невеликому ході педалей. Так що якщо ви займаєтеся бігом або іншої кардіонагрузку високої інтенсивності, можливо «підлоговий друг» не допоможе вам вийти на потрібну для спалювання жиру частоту серцевих скорочень.

Думка фітнес-тренера

Отже, міні-степпер доцільно купувати тим, чий фітнес-рівень, скоріше, можна описати як середній, а не як високий. Давайте розглянемо типові помилки займаються на степпере. Насамперед, дуже багато дівчат тримаються під час ходьби в тренажері руками за стіну або спинку стільця. Пам’ятайте, що це знімає велику частину навантаження з ваших м’язів корпусу, а значить, і калорій за час такого тренування ви витратите менше. Намагайтеся зберігати ідеально рівну поставу, втягуйте живіт і буквально «приклейте» лопатки до спини, щоб посилити напругу. Намагайтеся не ходити на носочках, зберігайте природну постановку стопи на педалі тренажера. На носочках справді легше швидко пересувати ногами, але так ви ризикуєте перенапружити ікри і отримати досить неприємні відчуття на наступний день.

Дуже багато дівчат просто занадто мало і повільно займаються на міні-степпере, щоб відчути справжній ефект від тренувань. Їм безперечно варто дотримуватися «правила 20 хвилин». Для того, щоб почати спалювати жир під час тренування, робота повинна тривати 20 хвилин або більше, але ніяк не менше. Якщо у вас немає часу на настільки тривалі вправи, а треба ще зробити силові рухи для проблемних зон – постарайтеся розім’ятися на степпере 5 хвилин, виконати силові, а потім вже додати 10 хвилин чистого кардіо, так буде більше ефекту, ніж якщо ви просто 5 хвилин поприсідайте і 15 – походіть на степпере.

Щоб тренування по-справжньому спалювали жир, стежте за пульсом. Він, нагадуємо, повинен знаходитися в зоні 50-60% від числа, яке виходить, якщо з 220 відняти ваш вік. Якщо вам здається, що степпер не здатний так «підняти» пульс, додайте до ходьби різкі, махові рухи руками, а то й кілька вправ з легкими гантельками. Підготовлені можуть спробувати таку схему тренінгу. Після розминки 4 хвилини йдемо на степпере з середньою швидкістю, а потім протягом хвилини виконуємо стрибки на підлозі зі скакалкою або без. Відмінно працює і просте підвищення опору. Підійдіть до тренуванні творчо, і міні-степпер «окупиться» в перший же місяць тренувань.

Ви займаєтеся на міні-степпере? Тоді залиште свої відгуки в коментарях!

Comments are closed!

_0.31MB/0.00940 sec