Міні-степпер для схуднення. Що таке степпер? (Секрет струнких ніг)

Міні-степпер для схуднення. Що таке степпер? (Секрет струнких ніг) Міні-степпер для схуднення. Що таке степпер? (Секрет струнких ніг)

Щоб використовувати степпер для схуднення дійсно ефективно, необхідно розуміти, в чому особливості цього

тренажера і як застосовувати його найкращим чином. Крім того, як і при інших видах спортивних тренувань, слід брати до уваги можливі протипоказання і дотримуватися техніки безпеки.

Що таке степпер

Принцип дії степпера дуже простий – ви наступаєте на педалі, імітуючи ходьбу вгору по сходах, а калорії спалюються. Деякі моделі настільки малі, що їх спокійно можна використовувати навіть сидячи за комп’ютерним столом! Степпер – це компактний і ефективний тренажер . який не стане зайвим у будинку, де люди піклуються про своє здоров’я. Купити його може собі дозволити і студентка, і домогосподарка, і молода матуся.

При виборі степпера потрібно звернути увагу на наступні характеристики:

    залежний або незалежний хід педалей; наявність або відсутність стійки для рук; наявність додаткових аксесуарів, таких як РК-монітор або комп’ютерні програми для тренувань.

Оцініть реально, скільки ви зможете виділити місця для установки тренажера. Якщо немає навіть квадратного сантиметра, вибирайте степпер без стійки для рук. Сумніватися в його ефективності не варто – він також дозволяє успішно проробляти м’язи ніг і сідниць. Крім того, потрібно враховувати, що у деяких моделей одна педаль автоматично піднімається при натисканні другий, а у інших навантаження на кожну педаль може регулюватися окремо.

Якщо ви хочете зробити тренування не тільки корисною, але й максимально зручною, зверніть увагу на степпери з додатковими функціями. До них можуть додаватися комп’ютерні програми для тренувань. Інформація про виконані вправах буде виводитися на РК-монітор. Крім цього, під час занять у вас завжди буде під рукою пляшка з водою, що стоїть на спеціальній підставці.

Плюси і мінуси степпера

Порівняно з іншими домашніми тренажерами степпер має цілий ряд переваг. Він дозволяє дійсно ефективно спалювати калорії. Кількість знищених одиниць енергії залежить від тривалості тренувань. За 20-30 хвилин наполегливих занять ви можете втратити близько 200-400 калорій (500-700 на годину). У день можна робити кілька підходів, і підсумкова сума може виявитися досить вражаючою.

Крім того, ви зможете займатися на роботі чи вдома в будь-який з кімнат. Бігову доріжку складно розмістити в квартирі або переставити на інше місце при необхідності. Министеппер спокійно поміщається в господарській сумці і досить легкий, щоб носити його, не вдаючись до чужої допомоги. Такий тренажер під вашим робочим столом нікому не завадить, а вам допоможе цілеспрямовано докладати зусилля до зниження ваги кожен день, навіть у робочий час.

У той же час потрібно враховувати, що заняття на степпере для схуднення протипоказані людям, у яких є захворювання хребта і суглобів. При наявності хронічних хвороб легенів або порушень у роботі серцево-судинної системи потрібно обов’язково проконсультуватися з лікарем, оскільки інтенсивні фізичні навантаження можуть негативно позначитися на стані організму.

Вправи на степпере не зможуть замінити інші види спортивної діяльності, так як розраховані на роботу з конкретними групами м’язів. У дещо меншою мірою їх виконання тренує мускулатуру преса. Якщо у вашої моделі тренажера є поручні, ви зможете навантажувати м’язи рук і плечового пояса. Але для більш ефективного схуднення вам знадобляться й інші види фізичної активності, зокрема, вправи з хула-хупом.

Регулярні заняття на степпере спонукають організм виробляти дофамін – гормон, завдяки якому вас покинуть тривога і депресія. А значить, ви перестанете заїдати стреси!

Як правильно займатися на степпере

Виконуючи вправи на тренажерах, важливо дотримуватися техніки безпеки, і степпер не є винятком. Крім того, якщо ви будете слідувати продуманій програмі тренувань, зниження ваги виявиться більш швидким, ніж при безсистемних заняттях. Важливо підібрати таке навантаження, яка не приведе до перевтоми або нездужання, але при цьому виявиться достатньою, щоб опрацювати проблемні зони.

Виконуючи ходьбу на степпере, треба виконувати такі правила, щоб уникнути травм:

    стопа повинна повністю лежати на педалі; коліна і пальці ніг повинні бути звернені строго вперед; спину слід тримати прямо.

Якщо ви використовуєте степпер зі стійкою для рук, не потрібно спиратися ліктем на неї занадто сильно, так як це призведе до невірного розподілу навантаження.

Перед тренуванням обов’язково зробіть розминку. Тривалість першого заняття не повинна перевищувати 5-7 хвилин. За цей час ви зможете зрозуміти принцип роботи тренажера і визначити оптимальну для себе навантаження. Найкраще рухатися в такому темпі, який ви можете підтримувати протягом десяти хвилин. Тривала рівномірна ходьба ефективніше, ніж одна хвилина занадто інтенсивною.

Пульс може підвищуватися до 60 – 75% від максимального (220 ударів у хвилину). При такому рівні навантаження спалювання жиру відбувається найбільш активно.

Ефект від застосування

Характеризують степпер для схуднення відгуки свідчать про те, що цей тренажер дозволяє досягти великих успіхів у тренуванні м’язів гомілки, сідниць, литок і стегон. В ході занять навантажуються практично всі групи м’язів ніг. Це означає, що при регулярному виконанні вправ ви будете мати підтягнуті сідниці, витончені щиколотки, стрункі стегна і рельєфні ікри.

Крім того, ходьба зі степпером зміцнює серцево-судинну систему . Це прекрасна кардиотренировка, ефективно знищує жир. При сидячому способі життя подібний тренажер допоможе запобігти виникненню багатьох хвороб, пов’язаних з гіподинамією.

Заняття на степпере допомагають не тільки привести в хорошу форму м’язи ніг, але і позбавитися від зайвих кілограмів. Але зниження ваги буде помітним, тільки в тому якщо ви не будете обмежуватися одним цим видом фізичних вправ. Як мінімум, необхідні збалансоване харчування і тренування, що припускають роботу з іншими групами м’язів.

  • скільки коштує тренажер степпер
  • вправи на степпері
  • похудання із степпером
  • скільки коштує доріжка степпер
  • тринажери для струнких ніг

Comments are closed!

_0.31MB/0.00584 sec