Міні-степпер для схуднення | 1Diet

Міні-степпер для схуднення | 1Diet Міні-степпер для схуднення / Гімнастика

Факти про користь лікування продуктами бджільництва. Портал “Медове озеро” розповість Вам все про мед і продукти бджільництва. Корисна інформація для початківців бджолярів.

Одним

з найбільш доступних за ціною і компактних домашніх тренажерів для схуднення є міні-степпер. Самий елементарний спосіб скинути вагу – це витрачати калорій більше, ніж приходить з їжею. А міні-степпер для схуднення якраз і дозволяє збільшити щоденні енергетичні витрати. У цього тренажера чимало шанувальників, але є й ті, хто налаштований скептично по відношенню до заяви виробників про ефективність міні-степпера. Але перш, ніж говорити про те, чи дійсно він допомагає позбавитися від зайвої ваги, обговоримо всі переваги і недоліки цього домашнього тренажера.

Основною перевагою міні-степпера є його безпеку навіть для людей, тільки початківців займатися тренуваннями, а також для тих, хто переніс травми нижніх кінцівок. Займаючись на цьому тренажері, людина імітує звичайну ходьбу вгору по сходах, з тією різницею, що колінні суглоби при цьому не відчувають ударних навантажень.

До переваг відноситься і компактність міні-степпера для схуднення. Він займає дуже мало місця, що дозволяє встановити його навіть у невеликій квартирі або кімнаті. А завдяки невеликій вазі міні-степпер легко можна брати з собою в поїздки.

Нарешті, він досить дешевий і продається в будь-якому спортивному магазині або інтернет-магазині спортивних товарів.

Тепер про недоліки. Досить тренованим людям навантаження, яку забезпечує міні-степпер для схуднення, може здатися несерйозною. Невеликий хід педалей не дозволяє їм підняти пульс під час звичайного тренування, тому доводиться займатися тільки в прискореному темпі. А для цього тренажер повинен бути надійним, від відомого виробника, що гарантує тривалий термін служби і міцність всіх вузлів конструкції. Тому купуйте тільки такі міні-степпери, і тільки в спеціалізованих магазинах.

Навіть і для новачків головним недоліком міні-степпера для схуднення є відсутність навантаження на корпус і руки. Але його легко усунути, виконуючи під час тренування згинання та махи, можна навіть з використанням гантелей. Іноді в продажу зустрічаються міні-степпери, забезпечені гумовими амортизаторами для тренування рук.

Як використовувати міні-степпер для схуднення

Щоб цей простий тренажер дійсно допоміг вам схуднути, потрібно зробити тренування максимально ефективними. Це досягається шляхом інтенсивних тренувань або додавання до основних дій ногами рухів рук і корпусу. Пропонуємо вам ознайомитися і з тим, і з іншим варіантом тренувань, які можна чергувати між собою.

Тренування на прискорення

Протягом перших 5 хвилин займайтеся в спокійному темпі, імітуючи спортивну ходьбу. Руки повинні бути зігнуті в ліктях. Потім підсильте опір педалей і чергуйте 4 хвилини ходьби в середньому темпі і одну хвилину бігу на максимальній швидкості. Зробіть 4 таких підходу, і завершите тренування п’ятьма хвилинами ходьби в спокійному темпі.

Тренування для всього тіла

Перші 5 хвилин ходите спокійно, виконуючи руками ривки перед грудьми, махи і кругові рухи. Потім візьміть гантелі і виконуйте з ними інтенсивні русі руками, змінюючи вправу кожні дві хвилини. Це можуть бути розведення рук в сторони, згинання на біцепс, відведення їх назад на трицепс і так далі. Таким чином потренируйтесь 15-20 хвилин, і закінчите тренування знову ж п’ятьма хвилинами спокійної ходьби.

Обидві ці тренування на міні-степпере для схуднення дозволять вам всього за 30 хвилин спалити близько 300 ккал, а також привести в тонус м’язи і, звичайно, схуднути.

Регіна Ліпнягова спеціально для 1diet. ru

Comments are closed!

_0.31MB/0.00575 sec