Мінеральна вода для схуднення

Мінеральна вода для схуднення Мінеральна вода для схуднення

Дієт для втрати зайвої ваги існує, як відомо, безліч. Проблема полягає в тому, що після більшості дієт вага повертається назад, а нерідко і з надбавкою у кілька кілограмів.

з’явилася відносно недавно

водна дієта, вже довела свою спроможність. З американськими дієтологами, першими заявили про те, що мінеральна вода для схуднення – відмінне дієвий засіб, погоджуються і досить консервативні європейські фахівці. Застосовуючи дієту, засновану на воді, ви не тільки позбавитеся від зайвих кілограмів без ризику набрати їх знову, але і не отримаєте побічного ефекту інших дієт у вигляді надлишків обвисаючих шкіри.

Перш ніж ми докладно розглянемо, як застосовується мінеральна вода для схуднення, варто зупинитися досить докладно на наступних «чому»:

    за допомогою дієт вдається схуднути далеко не всім
    одні скидають вагу швидко і багато, а для інших і три втрачених кілограма – вже перемога за допомогою води можна гарантовано схуднути.

Індивідуальна ефективність тієї або іншої дієти залежить від безлічі різних факторів. Але загальний теж є – це емоційний фон, з яким проходиться ваша дієта. Якщо він негативний, то організм відчуває найпотужніший стрес, в результаті чого блокується виділення гормонів, що розщеплюють жир. Саме тому для досягнення успішного результату необхідний позитивний настрій, досягти якого при дотриманні пов’язаних із значним обмеженням їжі дієт буває дуже й дуже нелегко.

Кількість кілограмів, які скидаються за допомогою дієти, залежить від вашого індивідуального індексу маси тіла. Щоб його вирахувати, треба розділити масу тіла на цифру зростання, виражену в метрах і зведену в квадрат. Всесвітня організація охорони здоров’я визнає «нормою» показник в діапазоні від 18,5 до 24,99. Чим далі від цієї норми отримана вами цифра, тим легше ви будете втрачати вагу. Наприклад, жінці, що важить 100 кг, 20 перших кілограмів буде можливо скинути і за місяць. Тим же, у чиїх «активах» всього 7 зайвих кг, їх втрата займають теж приблизно місяць. Ми говоримо зараз про реальний розщепленні жирових відкладень, а не тимчасового «схуднення» після сауни або спортивних тренувань, коли зниження ваги відбувається за рахунок втрати організмом води. Організм з радістю сприймає наші спроби полегшити його існування і допомагає нам у цьому. Коли ж вагу близький до нормального, організм чинить опір і намагається не допустити «зайвих» втрат.

Природна мінеральна вода для схуднення є практично ідеальним засобом, оскільки володіє одним майже людським властивістю – пам’яттю. І якщо їм правильно користуватися, то можна забезпечити необхідний для успіху позитивний емоційний фон. Сам же механізм водної дієти досить простий – споживаючи в заданій кількості натуральну питну воду, ви запускаєте в організмі дрімаючі обмінні процеси. У результаті відбувається розщеплення накопиченого раніше жиру.

Тривалість водної дієти – приблизно місяць. Будь-яких харчових обмежень при цьому немає, але до середини ви інтуїтивно самі почнете вибирати менш калорійні продукти. Вся справа в тому, що на тістечка або випічку вас просто перестане «тягнути». А от з напоями – навпаки. Протягом місяця ви п’єте тільки природну мінеральну воду. У перші дні для підняття тонусу допускається лише чашечка кави в середині дня.

Вам буде потрібно приблизно 30 або трохи більше дволітрових пляшок води на весь курс. Приймати воду необхідно за такою схемою:

    вранці натщесерце – дві склянки води за 30 хвилин до їжі – один стакан один стакан через 2 години після їжі

Протягом робочого дня на початку кожної години ви також випиваєте один стакан води. Це обов’язкова мінімальна кількість води, яку необхідно випивати за день. Інтенсивні фізичні навантаження в цей період не потрібні, набагато краще з цією дієтою поєднується ходьба по сходах і прогулянки пішки.

Оскільки наша мінеральна вода «Аріана» відмінно підходить для водної дієти, ми вирішили з’ясувати, як можна використовувати таке майже містичне природну властивість води, як пам’ять, щоб забезпечити при проходженні дієти позитивний емоційний фон.

Консультує нас психолог абсолютно несподівано підказав спосіб як не тільки створити для проходження дієти необхідний позитив, а й задати воді найпотужніший енергетичний заряд, що забезпечує 100% і вже перевірений неодноразово, результат.

Міні-лекція фахівця наводиться нижче.

«Будь-яка жінка, сідаючи на дієту, бачить за цим, явно чи не дуже, яку значиму для себе мету. Для когось ця мета має більш виразні контури, а для деяких вона розпадається на набір слабо формалізованих побажань. Тому на самому початку всі свої, пов’язані з втратою ваги бажання, треба формалізувати. Оскільки на курс потрібно від 30 до 40 пляшок води, то необхідно підготувати 30-40 «етикеток», які будуть наклеюватися поверх основної. Уявіть, що ви хочете і обов’язково отримаєте в результаті втрати непотрібних вам кілограмів. Нове плаття на декілька розмірів менше або, може бути, ви хочете знову уміщатися в улюблений костюм? Так і напишіть: «Я буду носити. ». Хочете домогтися уваги одного з колег? Не соромтеся. Напис на етикетці буде приблизно такою: “Я обов’язково спокушу. Його”. І так далі, поки у вас не закінчаться всі заготовлені квадратики паперу. Кожен вечір ви наклеюєте етикетку на чергову пляшку води. Робити це треба зосереджено – коли етикетка буде наклеєна, обійміть долонями пляшку, примружтеся і уявіть себе в новій сукні або романтичний вечір з чоловіком Вашої мрії. При цьому треба думати про себе в уявній ситуації так, як ніби це вже сталося, і ви вже носите бажане плаття або проводите вечора з коханою. Цим самим ви задаєте своїй воді найпотужніший енергетичний заряд, який повернеться до вас на наступний день. Коли ви будете приймати воду, кожного разу згадуйте, що написано на вашій етикетці для цієї пляшки води »

Як бачите, метод досить простий. А ми бажаємо вам успіху, і віримо, що наша «Аріана», відмінна мінеральна вода для схуднення, подарує вам не тільки нову фігуру і віру в себе, але й зробить ваше життя радісним і щасливим.

Comments are closed!