Мікрокристалічна целюлоза

Мікрокристалічна целюлоза Мікрокристалічна целюлоза

Мікрокристалічна целюлоза, далі МКЦ, призначена для очищення тонкий кишечника, людини, і створення ілюзії насичення, що призводить до зменшення кількості споживаної їжі, через більш раннього зникнення почуття голоду.

МІКРОКРИСТАЛІЧНА целюлозу можна придбати. як в таблетках, так і у вигляді порошку. Мікрокристалічна целюлоза, в роздрібній мережі, присутній під назвами “МКЦ-229”, “Мікроцел”, “Анкир” і пр.

Виробництво МКЦ засноване на тонкому подрібненні бавовняної целюлози, з подальшою, її, очищенням. Після такої обробки МКЦ практично нічим не відрізняється від натуральної целюлози, яка надходить, нам, в шлунок і кишечник з харчовими продуктами. Мікрокристалічна целюлоза-абсолютно нешкідливий, нетоксичний продукт, який не має протипоказань і побічних ефектів.

МКЦ оказивет, на організм людини, механічне та сорбційне вплив. Потрапляючи в шлунок, волокна МКЦ розбухають, вбираючи рідина, створюючи, таким чином, ілюзію наповнення шлунку. Це призводить до більш раннього появі почуття насичення. Коротше кажучи, вживши, перед прийомом їжі, МКЦ, ви вже не зможете стільки з’їсти, скільки б ви з’їли раніше.

Також, МКЦ, очищає, механічним шляхом, слизову оболонку тонкого кишечника, діючи в ролі своєрідної “мітли”. До того ж, проходячи по кишечнику, мікрокристалічна целюлоза поглинає (сорбує) речовини, шкідливі для організму, радіонукліди, важкі метали та ін

МКЦ показана:

    для нормалізації процесу травлення; при отруєннях (як замінник активованого вугілля); при атеросклерозі; при цукровому діабеті; при ішемічній хворобі серця. при захворюваннях шлунково-кишкового тракту; для очищення організму, з метою профілактики; в якості засобу, що сприяє нормалізації ваги.

Мікрокристалічна целюлоза і її використання

Добова доза, мікрокристалічної целюлози, не повинна бути більше 25 гр. (50т. х 0,5 гр). МКЦ прінмаем курсами, причому для отримання вираженого ефекту, тривалість курсу повинна знаходитися в межах 3-4 тижнів.

Прийом микрокристаллической целюлози починають з невеликих доз – не більше 10 таблеток на добу. Потім, дозу, поступово збільшують, доводячи, її, до 15 табл. на добу. При виникненні необхідності, добову дозу МКЦ можна довести до до 30 таблеток на добу. Ефект, від застосування МКЦ, залежить від величини добової дози, а також від регулярності прийому препарату.

Звертаємо вашу увагу на те, що МКЦ ефективна, лише за умови надходження, в організм, достатньої кількості рідини. Організм повинен отримувати не менше 1,5 літрів рідини на добу, включаючи рідину в напоях і в стравах.

Обов’язкова умова для очищення і схуднення з МКЦ: МКЦ допомагає тільки при достатній кількості рідини – 1,5-2 літри на добу, включаючи рідину в стравах та напої.

Способи застосування мікрокристалічної целюлози

Існує два способи застосування мікрокристалічної целюлози:

    таблетки всередину, замість або до їжі; додавання в пріготавліваеми страви.

Таблетки МКЦ слід приймати за 20-30 хвилин до їжі. Рекомендується використовувати таблетки МКЦ як полудник або вечері, замінюючи традиційну їжу.

При додаванні микрокристаллической целюлози в що готуються страви, слід розм’якшити, її, в невеликій кількості води, і додавати в напівфабрикати – рибний або м’ясний фарш, в яєчний білок, в тісто, в кашу. Зауважимо, що МКЦ не змінює своїх корисних властивостей при тепловій обробці. Так, до речі, мікрокристалічна целюлоза абсолютно позбавлена??смаку і, тому, ви опростив НЕ зметою, її прісуствующімі, в приготованих стравах.

Також слід зауважити, що МКЦ еффектівнатолшько на тлі дієт низькокалорійного типу (до 1500 ккал. суткі). Не слід зменшувати, загальну калорійність, спожитих за добу продуктів, нижче 1000 ккал.

МІКРОКРИСТАЛІЧНА целюлозу краще приймати пізньою весною, влітку і ранньої осені. Це пов’язано з тим, що в ці часи року легше витримувати оптимальний питний режим (1,5 – 2 літри рідини на добу).

ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Схуднути, використовуючи виключно микрокристаллическую целюлозу, НЕМОЖЛИВО!

  • мкц дієт чи допомагаю
  • Чи можна вживати таблетки від тістіта при годування груддю
  • чи шкідлива мікрокристалічна целюлоза для організму

Comments are closed!