Мікрокристалічна целюлоза для очищення організму

Мікрокристалічна целюлоза для очищення організму Мікрокристалічна целюлоза для очищення організму

Целюлоза – це природний полімер, що відповідає за міцність і еластичність рослинних тканин. Мікрокристалічна целюлоза для очищення організму (МКЦ) – це порошкоподібна

модифікація природної целюлози. Вона є цінним харчовим елементом, за допомогою якого можна помітно зменшити калорійність раціону, не втрачаючи при цьому всі корисні властивості їжі.

Який ефект забезпечує мікрокристалічна целюлоза?

МКЦ надає масу переваг. При регулярному вживанні вона:

? Сприяє зниженню маси тіла

Нормалізує рівень цукру в крові

Виводить холестерин і токсини

Підвищує фізичну витривалість

Зводить до мінімуму ризик розвитку злоякісних пухлин

Є джерелом необхідних організму харчових волокон

Нормалізує роботу органів травлення

Є хорошою профілактичним заходом (вона зменшує ризик розвитку сечокам’яної хвороби, гастроентерологічних і серцево-судинних захворювань і пр.)

Форми випуску препарату і особливі рекомендації

МКЦ сьогодні випускається у формі таблеток або порошку. Цей препарат абсолютно безпечний, тому протипоказання до його прийому відсутні.

МКЦ приймають, запиваючи великою кількістю рідини (в іншому випадку можливі запори і проблеми з травленням). Добовий об’єм рідини під час проходження курсу – 2-2.5 л.

У разі якщо рідини виявилося недостатньо і проблеми все ж таки виникли необхідно зменшити дозу препарату і збільшити кількість випивається води. Разом з цим варто приймати м’які проносні засоби рослинного походження.

Як схуднути за допомогою МКЦ?

Мікроцелюлоза для схуднення забезпечить максимальний ефект, якщо приймати її правильно. «Старт» має становити 5-10 таблеток на день (перші 3 дні), після чого дозу потрібно поступово збільшити до 20-30 шт. (7-10 шт. В один прийом). Зверніть увагу – для зниження ваги курс прийому препарату повинен бути досить тривалим (3 місяці).

Варто пам’ятати, що в комплексі з МКЦ повинні працювати і інші заходи по зниженню ваги. Без додаткового зменшення калорійності раціону серйозних успіхів добитися неможливо. Крім того курсу прийому МКЦ повинні супроводжувати регулярні фізичні навантаження.

Вживати МКЦ потрібно за півгодини до їжі. Також нею можна замінювати будь-який з прийомів їжі (наприклад, полуденок або вечерю). Виправданим є і використання МКЦ як добавки до будь-яких страв – вона не має смаку, тому її присутність залишається непомітним. Для того щоб скористатися цим способом застосування МКЦ, порошок або таблетки варто попередньо замочити в невеликій кількості води і лише після цього додати в напівфабрикат або в готову страву.

Найкраще вживати МКЦ пізньою весною, влітку і на початку осені. Пояснюється це тим, що взимку організму складно впоратися з великим обсягом рідини, тоді як в теплий період таких проблем не виникає. Ефект зазвичай відзначається вже після першого тижня прийому препарату.

Як очистити організм за допомогою МКЦ?

Для очищення організму від шлаків і токсинів варто приймати препарат в меншій кількості. Для дітей від 12 років і для дорослих рекомендована добова доза становить 9-15 таблеток (це кількість варто розділити на три рази і приймати кожну порцію препарату до або під час їжі).

Як працює мікрокристалічна целюлоза для очищення організму?

Препарат, потрапляючи в шлунок і кишечник, вбирає рідину і набуває обсяг. Завдяки цьому виникає відчуття ситості, що дозволяє знизити калорійність раціону. Крім цього МКЦ м’яко очищає стінки кишечника, абсорбує шлаки, токсини та інші небезпечні накопичення. Тільки за рахунок рятування від «бруду» зазвичай вдається розлучитися з 2-5 кг.

Збираючись схуднути і очистити організм, обов’язково зверніть свою увагу на МКЦ – це засіб хоч і не є панацеєю, але свій внесок у боротьбу із зайвими кілограмами і небезпечними накопиченнями все ж вносить.

Спеціально для upDiet. info – Лариса Коваленко

Comments are closed!

_0.31MB/0.00479 sec