Мій талісман » Архів сайту » Харчування і дієта для схуднення за фазами місяця і знаками зодіаку

Мій талісман » Архів сайту » Харчування і дієта для схуднення за фазами місяця і знаками зодіаку Мета Харчування і дієта для схуднення за фазами місяця і знаками зодіаку

6 січня 2013, Автор: admin

місяць та живлення

Коли Місяць проходить знаки стихії Вогню (Овен, Лев, Стрілець),

організму потрібно більше білка . Саме в ці дні білки особливо добре засвоюються організмом і приносять йому максимум користі.

Значить, наш раціон повинен складатися переважно з білкової їжі, причому білки повинні бути наполовину тварини, а наполовину рослинного походження. Найбільше тварин білків в нежирному м’ясі, птиці, рибі, яйцях. Досить тварин білків у молоці, сирі.

Рослинних білків найбільше в бобових і трохи менше в крупах. Щоб збільшити кількість білка і скоротити кількість жиру, в «білкові» дні рекомендується з м’яса перед приготуванням зрізати жир і не смажити його, а відварити, або використовувати способи приготування на решітці або на пару.

Молоко, сир бажано вживати нежирні. Від сиру в ці дні краще відмовитися, хоча в ньому теж досить білка, але жиру ще більше.

Коли Місяць проходить знаки стихії Землі (Телець, Діва, Козеріг), організму потрібно більше солі . У ці дні сіль практично нешкідлива, тому можете забути про те, що її називають «білою смертю». Це невірне визначення, тому що про будь-якому продукті і будь-якій речовині можна сказати, що його надлишок шкідливий для здоров’я.

В міру все добре і все корисно. У дні Землі міра солі може бути збільшена і піде на користь. Сіль поліпшить склад крові і при цьому не буде відкладатися там, де не слід. Правда, якщо у вас є серйозні протипоказання, то будьте обережні. Якщо ж серйозних протипоказань немає, то в ці дні можна дозволити собі солоненького – огірок, оселедець, солоних горішків. Це не означає, що нічого іншого їсти не можна. Можна, але пам’ятайте, в «дні солі» краще обмежити себе в продуктах, що містять багато білків, жирів і вуглеводів.

Коли Місяць проходить знаки стихії Повітря (Близнюки, Терези, Водолій), організму потрібні жири . Але все ж від жирного м’яса краще утриматися і віддати перевагу жирам рослинного переваги. У великих кількостях вони містяться в рослинній олії і горіхах.

Не відмовте собі в овочевому салаті з рослинним маслом, побалуйте себе горіхами – в ці дні вони віддадуть вам все краще, що в них є. Можна дозволити собі і деяку кількість тваринних жирів? М’ясо, молоко, сир.

Коли Місяць проходить знаки стихії Води (Рак, Скорпіон, Риби), організм особливо потребує вуглеводах . Багато вуглеводів міститься в хлібобулочних виробах, в солодких стравах, особливо борошняних. Тут, звичайно, треба знати міру, особливо якщо є проблеми з вагою. Але побалувати себе смачненьким і з’їсти хліба понад норму в ці дні не страшно – шкоди буде менше ніж зазвичай, а користі більше.

Це, звичайно, не означає, що в дні певній стихії ми повинні вживати тільки продукти, що відносяться до неї. Але перевагу бажано віддавати саме цим продуктам. Дуже важливо в перебігу одного прийому їжі не змішувати продукти, що відносяться до різних стихій. Наприклад, у дні білка спробуйте за обідом обійтися без хліба. Овочі і фрукти можна вживати в будь-які дні практично в необмежених кількостях.

харчування за фазами місяця

Справа в тому, що для перетравлення різних продуктів шлунок

П’яте. Треба їсти три, а краще чотири рази на день,

Шосте. Пам’ятайте, що будь-яку їжу треба «відпрацювати» .

Щоб згоріли калорії, отримані з порцією морозива,

потрібно 40 хвилин ходити швидким кроком; щоб не збунтувався

в зайву вагу шматочок торта, треба 20 хвилин бігати. Не забувайте

  • дієти по групі крові і знаку зодіакa
  • мій талісман стрілеь
  • талісман щоб схуднути

Comments are closed!