Ми знаємо, в чому секрет стрункості Ірини Шейк

Ми знаємо, в чому секрет стрункості Ірини Шейк Ми знаємо, в чому секрет стрункості Ірини Шейк

Ірина Шейк підтримує тіло у формі завдяки пілатесу

Чи не знаємо, які у вас виникають асоціації при поєднанні слів «російська красуня», але ми відразу ж уявляємо Ірину Шейк. Хоч дівчина в Росії буває й нечасто, але в світовому модному співтоваристві їй постійно випадає честь представляти нашу країну. Бездоганна фігура, рівний бронзовий загар. гладка шкіра, довге доглянуте волосся. Про її красу можна говорити нескінченно. Тепер ми знаємо, як вона домоглася досконалості своєї фігури.

Ірина не раз говорила, що її тіло схильне до повноти. Але, погодьтеся, дивлячись на неї, в ці слова віриться насилу. Виявляється, що «модельні» параметри знаменитості дійсно тільки її заслуга. І допомагає Ірині в цьому не сувора дієта, а спорт. Просто Шейк про це рідко розповідає. Якщо раніше у дівчини в соцмережах були в основному звіти зі світських заходів або вечірок, то останні два тижні модель не виходить зі спортзалу, звідки викладає знімки в свій Instargam c підписами на кшталт:

Коли ми перший раз почули, що тіло Ірини настільки досконало тільки завдяки пілатесу, то не повірили. Багато хто вибирає цей вид спортивної активності через його розслабляючого ефекту, але не для схуднення. Мабуть, якість в цьому випадку безпосередньо залежить від кількості, тому що Шейк проводить у спортзалі час і вдень, і вночі. Ірина, тільки ні слова більше про лінь!

Маленька дрянь | 31.07.2013, 19:21:42

Новини Woman. ru

Користувач сайту Woman. ru розуміє і приймає, що він несе повну відповідальність за всі матеріали частково або повністю опубліковані ним за допомогою сервісу Woman. ru.

Користувач сайту Woman. ru гарантує, що розміщення поданих ним матеріалів не порушує права третіх осіб (включаючи, але не обмежуючись авторськими правами), не завдає шкоди їх честі і гідності.

Користувач сайту Woman. ru, відправляючи матеріали, тим самим зацікавлений в їх публікації на сайті і висловлює свою згоду на їх подальше використання редакцією сайту Woman. ru.

Усі матеріали сайту Woman. ru, незалежно від форми та дати розміщення на сайті, можуть бути використані тільки за згодою редакції сайту. Передрук матеріалів з сайту Woman. ru неможлива без письмового дозволу редакції.

Редакція не несе відповідальності за зміст рекламних оголошень і статей. Думка авторів може не збігатися з точкою зору редакції.

Матеріали, розміщені в розділі “Секс” не рекомендовані для перегляду особам, які не досягли 18 років (18 +)

Comments are closed!