Мезоморф: тренінг і дієта. Чому мулатам простіше гойдатися?

Мезоморф: тренінг і дієта. Чому мулатам простіше гойдатися? Мезоморф: тренінг і дієта

З тратегія дієт і тренувань для мезоморфов – спортивних від природи. Чому вони в зоні ризику, і саме їм найскладніше зберегти фігуру після 30 років?

Хто такий мезоморф?

мезоморфному

називають спортивний тип статури. Тренування для мезоморфа – не спосіб створити м’язисту фігуру, а скоріше спосіб життя. Без спорту і високого рівня повсякденної активності мезоморфи відчувають себе сонними і апатичними.

Дослідження показують, що не більше 10-15% людей ставляться до тих, у кого превалює мезоморфний тип. Більшість професійних спортсменів, фітнес-моделей, а так само голлівудських акторів відносяться до мезоморфному типу.

Спортивний тип: генетика або тренінг

Головна відмінність метаболізму мезоморфа – високий показник P-ratio . під яким розуміється здатність організму конвертувати надходять з їжею протеїни в м’язовий білок. Іншими словами, їх м’язи отримують більше харчування.

Крім цього, мезоморфи не мають проблем із створенням запасів глікогену в м’язах, що дозволяє витримувати навіть тривалі і активні тренування. Захоплення спортом з раннього дитинства ще більш оптимізує їх метаболізм.

Чому серед мулатів багато мезоморфов?

Як ми згадували в матеріалі про генетичну схильність. європейці зазвичай схильні до набору жиру і ектоморфному типу, оскільки їх предкам доводилося витримувати довгу голодну зиму. Набір м’язи для них не був пріоритетом.

Предки мезоморфов зазвичай жили в теплому кліматі, їм не потрібні були запаси жиру для перечікування довгої і голодної зими. Відсоток мезоморфов серед європейців набагато нижче, ніж серед африканців і предків корінних жителів Південної Америки.

Помилки тренінгу мезоморфа

В силу особливостей метаболізму будь-який тренінг для мезоморфа буде ефективним. Представники цього соматотипа не матимуть проблем ні з набором м’язової маси, ні з опрацюванням рельєфу або створенням ідеального преса.

Помилкою буде інше – повторення програми тренувань мезаморфа людьми з не настільки ідеальною генетикою. Пам’ятайте, що спортсмени виглядають так не тому, що тренуються з особливих програмами, – вони виглядають так тому, що у них інша генетика.

Помилки дієти мезоморфа

Головна помилка дієти мезоморфа – пристрасть до смачним, але далеко не корисним продуктам. Те, що спочатку не залишає наслідків для фігури, в перспективі декількох років призводить до набору зайвої ваги (показовий приклад – Роналду).

Це головна причина, по якій мезоморфи потрапляють в зону ризику і не завжди зберігають спортивна статура після тридцяти років. Замедляющийся з віком метаболізм і малорухливий спосіб життя впливає і на них.

Стратегія тренінгу для мезоморфа

Якщо природа нагородила вас спортивною статурою, це не означає, що це статура не потрібно підтримувати – пам’ятаєте, що без належного рівня фізичної активності мезоморф дуже швидко набирає зайву вагу і втрачає форму.

Вам необхідні короткі та ефективні тренування, адже мезоморф – це спринтер, а не марафонець. Найкраще працює малу кількість повторень (від 4 до 6) і максимально важку вагу. Крім того, не забувайте про активний відновленні.

Стратегія харчування для мезоморфа

Хороша новина в тому, що вам не потрібно так пильно стежити за дієтою, як ендоморфу або ектоморфу – головне правило полягає в тому, що краще харчуватися здоровою і корисною їжею, оскільки це позитивно позначається на загальному самопочутті.

Крім того, спортивні добавки допоможуть вам так, як нікому іншому. Протеїн дозволить максимально швидко наростити м’язову масу, а поєднання омега-3 жирних кислот і кальцію поліпшить жировий обмін і буде корисним для опрацювання рельєфу.

***

Мезоморфи – щасливчики зі спортивною від природи фігурою та ідеальним для набору м’язової маси метаболізмом, які не можуть жити без спорту. Багато хто намагається повторювати їх тренінг в надії створити таке ж тіло, але це безглуздо.

Програми тренувань зірок-мезофорфов:

  • ектоморфному або мезоморфному типу статури

Comments are closed!