Методика схуднення за допомогою 25 кадру. Програма для схуднення 25 кадр. Реальні відгуки

Методика схуднення за допомогою 25 кадру. Програма для схуднення 25 кадр. Реальні відгуки. Схуднення за допомогою 25 кадру – реальність XXI століття?

У кожної епохи свій еталон жіночої краси, він обумовлений різними обставинами, але сам факт зміни в тому що вважається гарним

незаперечний. Еталон краси жіночого тіла двадцять першого століття – це худе, струнке жіноче тіло. А коли вже це еталон, то жінки прагнуть йому відповідати.

І вибір методик схуднення та приведення своєї фігури в належний стан неймовірно великий. Хтось віддає перевагу фітнесу. фізичних навантажень і здоровому харчуванню, інші вважають калорії, хтось обирає певного роду дієти, хтось худне за допомогою таблеток, хтось шукає інші методики.

XXI століття час розвитку нових технологій, які до сьогоднішнього дня, активно ввійшли в наше життя.

Більшість людей вже не уявляють свого повсякденного життя без комп’ютера, тому не факт появи методики схуднення «25 кадр» цілком закономірний.

Що таке 25 кадр? Суть системи схуднення по 25 кадру

З ефектом 25кадра знайомі багато. Зорове сприйняття людини реагує тільки на 24 кадру в секунду. Якщо ж вставити 25 кадр, то він не буде сприйнятий людиною візуально, а лише підсвідомо.

Схуднення методикою 25 кадру представляє собою спеціальну програму, яка встановлюється на ваш комп’ютер, запускається і настоюється. Після чого починається психологічний вплив на вашу підсвідомість. До речі, використовують програму 25 кадр для того, щоб кинути палити менш часто, ніж для схуднення.

Як працює програма «25 кадр»?

За яким принципом зроблена програма? 25 кадр можна порівняти з гіпнозом або кодуванням, тільки його вплив більш ефективно, так як відбувається постійно. І разом з тим 25 кадр не відволікає вас від роботи за комп’ютером. Ви можете набирати текст, грати та ігри, вести переписку і в цей же самий час худнути. Єдине, що ви можете помітити це миготіння монітора.

Налаштування програми. У налаштуваннях програми присутні певні фрази, які найбільш ефективні для схуднення. Ви легко можете їх замінити в налаштуваннях на обрані вами фрази і налаштувати програму індивідуально.

Що ще може 25 кадр? За допомогою цієї програми ви можете не тільки худнути, але і налаштувати її, наприклад, на те, щоб кинути курити або придбати якісь корисні навички.

Як довго потрібно їй займатися? Час роботи програми ви також можете вибрати самостійно, в середньому це 1-3 години. Ще ви можете налаштувати програму на певну вагу, який ви хочете скинути. Адже у когось зайвих тільки 2-3 кілограми, а у хтось хоче скинути 10.

Трохи про індивідуальність. Проте ж, не варто забувати, що така область як людську підсвідомість мало вивчено, а адже 25 кадр розрахований на вплив саме на нього. Тому ця методика може підійти далеко не всім. Чиєсь підсвідомість легко піддається навіюванню і така методика легко допоможе такій людині впоратися із зайвою вагою. Хтось абсолютно не сприйнятливий до навіювання і дана методика не зробить на таку людину ніякого впливу. Чиясь психіка з відторгненням сприйме такий вплив ззовні.

Переваги та недоліки 25 кадру.

Як вже було сказано вище, людську підсвідомість річ мало вивчена. Тому вплив методики 25 кадру може бути вельми непередбачуваним.

Недоліки. Завантаживши подібну програму і почавши їй користуватися, будьте готові до того, що вона може вам не підійти в силу вашої індивідуальності. Можливо ви не піддаєтеся подібного впливу на підсвідомість. У такому випадку дана програма буде хорошим способом це перевірити.

Крім усього іншого в розділах форумів, присвячених даній методиці існує багато суперечок про те чи варто купувати програму або завантажувати її безкоштовно. Серед повідомлень дуже великий відсоток тих, в яких люди пишуть про шахрайство. Багатьом просто продали порожні диски і в підсумку люди тільки невиправдано витратили гроші. Тому якщо ви все ж вирішили купити програму, перевірте ресурс, на якому ви її зібралися купувати.

Гідності. До переваг даної програми можна зарахувати те, що вам не потрібно виснажувати себе дієтами і відмовляти в їжі, особливо, якщо через дієти ви не можете їсти своїх улюблених продуктів. Свідомість під час дієти саме регулює ваш апетит.

Дієта не віднімає вашого особистого часу, ви займаєтеся своїми справами і під час цього худнете. Вам не потрібно витрачати час і сили на тренажерний зал.

Ви можете скинути стільки кілограм, скільки вам би хотілось, можете підтримувати вагу на певному рівні.

При використанні цієї методики вам не потрібно витрачати зайвих коштів на схуднення.

Якщо захочете, ви миєте схуднути на певний період часу або назавжди.

Чи реально схуднути за допомогою 25 кадру? Реальні відгуки.

Анатолій: Користувався системою схуднення 25 кадр в середньому по дві години на день протягом трьох місяців, з деякими перервами через вихідні. У підсумку скинув 16 кілограм геть. Відчуваю легкість, нормалізувався тиск. Вирішив повернуться до занять спортом, став здійснювати пробіжки. Зараз іноді включаю програму для підтримки.

Ірина: Програмою користуюся вже близько півроку, але до цього перепробувала все, що тільки можна уявити. Були результати, але тимчасові, після чого вага приходив в початковий стан. За допомогою цієї програми я схудла на 20 кг. за 5 місяців, після чого встановила відповідну настройку, щоб підтримувати вагу в нормі і це приносить результати.

Любов: Схаменіться, люди! Як можна вірити в таку маячню! По-перше, 25 кадр – це те, що НЕ вловлює очей людини, а миготіння будь-якого зображення як мінімум буде дратувати, а як максимум заболят очі! По-друге, чудес не буває! Набраний за кілька років вага не піде від того що ви будете сидіти рівно на своїй попі перед монітором! Краще почитайте про систему “мінус 60”. Це не реклама! Просто у мене самої зайву вагу, і це єдине що має здоровий глузд і реально допомагає сотням людей! Всім удачі та успішного схуднення.

Анна: Схуднення – проблема. Перепробувала 7 дієт, нічого не допомогло. Але мені подруга підказала, що є ефективний засіб для схуднення – програма 25 кадр! Купила місяць тому і схудла на 8 кг, а замовила на сайті – не пошкодуєте. Там не безкоштовна фігова програма з сильним миготінням, а американська! Худніть просто, за допомогою 25-го кадру!

Олена: І чого люди не придумають? А всього-Тобто потрібно трохи менша і спортом займатися. Я б не ризикнула такими серйозними речами користуватися. Де гарантія, що там тільки на схуднення установка дається.

Олексій: Ні за яких обставин не пробуйте програму! Фахівці вважають цю програмку схожою кодування від запою! Потім з’являються, як заведено висловлюватися, різні завдання зі здоров’ям, людині вселяють, що йому необхідно робити і як йому це необхідно робити. Багато хто просто сходять з розуму! Не куштуйте! Найдієвіший це здорове харчування, вірний стиль життя і авторитет буде нарешті йти!

Як бачите, думки щодо даною методикою розходяться, комусь вона допомагає, комусь ні. Хтось не хоче застосовувати таку ризиковану методику. Хтось вважає, що сидячи на місці біля комп’ютера схуднути неможливо. Хтось вважає, що нічого не проходить безслідно і схуднути не можна просто так.

Який спосіб схуднення краще – вирішувати вам.

А що знаєте і думаєте Ви про методику схуднення 25 кадр?

Придбати оригінальну програму для швидкого схуднення 25 кадр ви можете на офіційному сайті!

Для переходу до покупки натисніть кнопку “Купити”!

  • відео яке впливає на психіку і людина починає зуднути
  • система сху
  • схуднення за допомогою 25 кадру

Comments are closed!

_0.32MB/0.00858 sec