Методика 25 кадру для схуднення, відгуки, чи можна схуднути

Методика 25 кадру для схуднення, відгуки, чи можна схуднути Методика 25 кадру для схуднення

Методики «25 кадр для схуднення» – назва серії інформаційних продуктів, які призначені для полегшення переходу на новий спосіб життя. Останнім часом, інтернет заполонили банери з написом на кшталт «худни без зусиль на 10 кг на місяць». Клікнувши

по посиланню, ви потрапляєте на сайт продавця програми «25 кадр». Якщо вірити вказаною там – це справжня панацея для тих, хто має сидячу роботу, не може займатися спортом, і не здатний витримати ні одну дієту через сильний почуття голоду. Коштує все це чудо порядку 1000 російських рублів і поширюється поштою.

Що таке «методика 25 кадру для схуднення»

Заснована методика «25 кадр для схуднення» на популярній гіпотезі – мозок людини засвоює інформацію, яка з’являється перед очима на частки секунди і прямо «записує» її в підсвідомість. Припустимо, якщо в кінофільм або ролик вставити кадр з написом «торти – зло »і зробити так, щоб ви бачили її всього частки секунди, підсвідомість, нібито,« запише »цю інформацію, і через деякий час ви перестанете відчувати особливу любов до випічки з кремом.

Методика реалізована у формі спеціальної програми. Ви купуєте диск, встановлюєте програму на комп’ютер, в треї з’являється жовтий «смайлик». Клікаєте на нього, вводите в спеціальну рядок бажаний вагу, і програма починає показувати вам невидиме твердження на кшталт «я важу 48 кілограмів і маю скромний апетит». Якщо вірити прихильникам гіпотези, підсвідомість «переймається» цією ідеєю і саме шукає способи, як схуднути.

Розробники програм «25 кадр схуднення» радять спочатку застосовувати її не більше ніж по півгодини в день, протягом трьох тижнів.

Потім робиться тижнева перерва, після чого 25 кадр використовується для схуднення знову по півгодини в день три тижні. Такий режим повторюється три рази.

Чи можливо схуднення за допомогою 25 кадру

Варто зауважити, що взагалі-то не всі сучасні психологи впевнені, що підсвідомість працює саме так. Ця область психіки залишається маловивченою, і про факти тут говорять мало – в основному, про припущеннях.

Давно відомий ефект плацебо – пацієнт впевнений, що приймає ліки, організм мобілізується і одужує, незважаючи на те, що лікування замінюється, наприклад, капсулою з желатином всередині. Деякі фахівці вважають, що схуднення за допомогою 25 кадру – це саме плацебо. Ви вірите, що позитивне твердження, записане в програмі, допомагає менше їсти, і дійсно відмовляєтеся від зайвих перекусів і скидаєте вагу без особливих труднощів.

Втім, деякі психологи вірять і в те, що підсвідомість працює саме так, як вважають розробники програми, і в те, що на нього можна впливати.

Ці вчені часто пишуть про необхідність коректної роботи з підсвідомістю:

    Подача команд «своїй голові» тільки в стверджувальній формі і теперішньому часі. Наприклад, не «я схудну за допомогою 25 кадру на 20 кілограмів», а «я важу 48 кілограмів при зрості 160 см»; Відмова від використання частки «не» – не “Я не їм на ніч», а «Я вечеряю в 18.00 і цього мені достатньо»; Відмова від використання негативного контексту – не “я виснажував себе спортом 6 разів на тиждень», а «я виконую посильні вправи 6 разів на тиждень легко і радісно».

У літературі, втім, описані і негативні ефекти впливу на підсвідомість з метою зниження ваги.

    Зокрема, російський психотерапевт А. Васютін пише, що у деяких людей вагу тісно пов’язаний з механізмами виживання, і неправильне непрофесійне вплив, у тому числі, за допомогою психологічних технік і програм, може призвести до «збою» підсвідомого механізму і серйозним розладів здоров’я.

Відгуки про схуднення за методикою 25 кадр в Інтернеті

Відгуки на сайтах про методику досить різноманітні: хтось упевнений, що 25 кадр допоміг схуднути, хтось вважає, що програма виявилася абсолютно марна. Є й ті, хто попався на вудку шахраїв, заплативши гроші і не отримавши нічого.

У будь-якому випадку навряд чи варто обмежуватися відгуками тільки лише на сайтах виробників і продавців інформаційного продукту, а також на сайтах, де можна скачати 25 кадр «безкоштовно». Очевидно, що негативні відгуки там просто не будуть опубліковані.

Офіційні організації охорони здоров’я, наприклад, РАМН РФ і ВООЗ взагалі не оприлюднили свою позицію щодо використання таких програм для схуднення. Більшість дієтологів не відносять подібні речі до категорії допоміжних засобів, і не призначають їх застосування своїм пацієнтам.

Якщо підходити до проблеми на побутовому рівні, варто задуматися про три речі:

    Для чого купувати програму за 1000 рублів, якщо подібні «ретранслятори аффирмаций» є майже на кожному сайті-збірці безкоштовних програм? (Попередження від Абетки Дієт. Сайту, з якого ви завантажуєте методику, ви повинні довіряти, інакше є шанс завантажити 25 кадр для схуднення безкоштовно, але з вірусом. Чи допоможе вам програма, якщо розумом ви усвідомлюєте, що треба менше і правильніше харчуватися, але обставини вашого життя, наприклад, постійний стрес на роботі, не дозволяють вам пройти повз буфета з шоколадками? Якщо припустити, що ви настільки схильні до навіювань, чому численні статті про правильне харчування і дієти не вселили вам думка про те, що треба правильно харчуватися і займатися спортом?

Самостійно відповівши на ці питання, ви зможете прийняти рішення чи потрібно купувати диск для схуднення за допомогою 25 кадру або можна обійтися безкоштовним колажем на тему «моя ідеальна фігура» на холодильнику.

Фітнес-тренер Олена Селіванова для http://www. AzbukaDiet. ru/.

Цікава стаття? Поділіться з друзями:

Comments are closed!

_0.31MB/0.01180 sec