Методи схуднення для щік

Методи схуднення для щік Методи схуднення для щік

23 січня 2012 |

Зовсім непросто буває позбутися жирових відкладень в області талії і живота, але це, виявляється, лише півбіди. Набагато складніше прибрати зайву припухлість щік і «друге підборіддя». Якщо для корекції фігури можна успішно використовувати

дієти і фізичні навантаження, то прибрати щічки за допомогою даних методів не завжди виходить. Тут потрібен особливий підхід. Однак для початку слід точно визначити, чи є округлість щік наслідком жирових відкладень (причиною може бути також надлишок рідини в організмі) або генетичною особливістю (тут будь-які методи безсилі).

Одним з найбільш прийнятних і дієвих способів є масаж (самомасаж) і спеціальні вправи. Так, наприклад, чимось на зразок йоги для обличчя можна назвати комплекс вправ «Асахі», який був придуманий в Японії. З його допомогою підтягуються м’язи, прибираються зморшки, коригуються форми, поліпшується стан шкіри. Він включає серію послідовних погладжувань і натискань, що легко освоїти для самостійного відтворення. Досить щодня виконувати комплекс протягом 5-10 хвилин, і вже через місяць-два буде явно видно результат. Головне, чітко слідувати рекомендаціям і не перестаратися. Всі, хто пробував «Асахі», стали його вічними «прихильницями». Знайти відеоінструкцію виконання масажу «Асахі» можна в Інтернеті.

Непогано також скористатися аеробікою для обличчя від американського косметолога Керол Мадджіо. Заняття вона почала проводити ще в 1983 році. З того часу Керол довела свою систему до досконалості, зробила її максимально ефективною і безпечною. Крім того, сама автор говорить, що почати вправи можна в будь-який момент, а й потрудитися доведеться на славу. Зате ви зможете в будь-якому віці відчувати себе молодо виглядає і привабливою жінкою з чітко окресленим овалом особи. Існує безліч видеопособий, книг з докладним описом названої методики.

Не варто забувати і про правильне харчування: всі проблеми, пов’язані із зайвою вагою і функціями внутрішніх органів будуть видно на обличчі. Саме тому збалансований раціон вкрай важливий. Відразу за ним у списку слідують правильний сон та здоровий спосіб життя (без шкідливих звичок). І, звичайно ж, необхідно регулярно «балувати» шкіру обличчя поживними (та іншими) масками, сумлінно і систематично доглядати за нею.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00566 sec