Метод схуднення “Золота голка” – «мене, напевно, зараз тапками закидають .. мій відгук позитивний. (+ Фото ваг) »| Відгуки покупців

Метод схуднення “Золота голка” – «мене, напевно, зараз тапками закидають.. мій відгук позитивний. (+ Фото ваг) »| Відгуки покупців мене, напевно, зараз тапками закидають. мій відгук позитивний. (+ Фото ваг)

Переваги: ?? швидка втрата ваги, комфортна при довготривалому застосуванні,

застосовна для людей з різними смаками, ефективна як для жінок, так і для чоловіків

Недоліки: в процесі пошуку

тимчасово ставлю 5 і рекомендую. поставила собі сережку для схуднення 12.10.2013. перечитала тут всі відгуки і наставила плюсів. не вірила і взагалі-то до сих пір сумніваюся в дієвості методу. розповім по порядку. в юності мій вага була 55-56 кг стабільно, завжди був великий живіт. в молодості важила 42-45. перед пологами 55, після – 60. під час грудного вигодовування набрала ще 16. 76 кг. жах! (Слід додати, що зростання мій 156 см) сиділа спочатку на дієті Кіма Протасова. скинула 4 кг, відмінна дієта, вага не повертається, але скидається мало. потім був Дюкан. здорово, але одноманітно і ліниво готувати кожен день. на Дюканов скинула 5, 4 повернулося, бо не виконала вихід з дієти. на даний момент я 2 тижні на правильному харчуванні, ні грама не пішло. повторюся, прочитала все відгуки. ставити сережку запропонував мій тато, я говорила йому, що немає жодного позитивного відгуку і блаблабла. у моєї мачухи на роботі 2 людини дуже здорово схудли за допомогою цього методу і ніяких дієт при цьому не дотримувалися. вирішено було поїхати і спробувати, тим більше, що віз мене і оплачував все тато. за 2500 я отримала консультацію, сережку, перевірку внутрішніх органів по точках на якому то приладі і сеанс голковколювання, так само разом із сережкою у вухо під пластир наклеїли які те кульки для впливу на певні точки. тут все індивідуально. сережка встановлюється в точки відповідають за голод і спрагу. за рахунок цього менше хочеться їсти, звужується шлунок і відбувається схуднення. я і всі мої друзі ставимося до цього скептично. але! перші три дні я є взагалі не хотіла. сьогодні кушаю, але наїдаюся швидко. прям тяжкість в шлунку. на вагах через 2 дні мінус 400 гр, ще через 2 дні – 200. не знаю, що й думати, але поки діє! якщо хтось дуже сильно не вірить і цікавиться, я можу додати фото своїх ваг, буду їх робити, наприклад, раз на тиждень. ваги електронні, обдурити не вийде. прошу поки мінуси не ставити. можливо через пару місяців я зміню свій відгук або ми повіримо, що я худну через сережки)))))))) ну і загалом то, я ЗВИЧАЙНО згодна, що вставити сережку і більше нічого не робити точно не спрацює. до речі, для порівняння. на Дюканов я втрачала 500 гр – 1 кг на місяць + ще й спортом займалася.

вагу на 7 день

моя вага на 06.11.2013, через майже місяць після установки сережки

  • що робити щоб похудати?метод дюкана

Comments are closed!

_0.31MB/0.01036 sec