Меридіа відгуки лікарів

Меридіа відгуки лікарів Меридіа відгуки лікарів

Як ви вже зрозуміли, сьогоднішній наш матеріал буде про препарат Меридіа і про відгуки лікарів на це засіб боротьби із зайвою вагою. Нагадаємо, що на сторінках нашого сайту ми вже розповідали про Меридіа. Однак давайте поговоримо більш докладно

про це засобі, що одні – хвалять, а інші – лають.

Як діє Меридіа

В основі впливу препарату Меридіа лежить зниження апетиту, що досягається за рахунок компонента сибутрамін. Цей елемент призводить до створення енергетичного режиму, спрямованого на те, щоб організм починав шукати приховані резерви всередині себе. В якості цього резерву виступає бурий жир, на який впливає Меридіа.

Також цей препарат впливає на певну частину головного мозку, яка відповідає за здійснення контролю їжі, що з’їдається. Меридіа призводить до вироблення почуття насичення. У свою чергу людський організм продовжує витрачати енергію. Число вживаються людиною продуктів знижується, що призводить до зменшення маси тіла без будь-якої дієти.

Як правильно приймати Меридіа?

В препарат Меридіа закладено поступове вплив на організм. У зв’язку з цим фактом, його не можна просто пити протягом декількох днів. Якщо ви серйозно вирішили приймати Меридіа, то слід суворо виконувати весь курс прийому препарату. Протягом першого місяця в день можна приймати лише одну капсулу Меридіа вагою в 10 мг. При регулярному прийомі Меридіа зайву вагу повинен піти протягом трьох-шести місяців. Ну а тепер давайте поговоримо про Меридіа відгуках лікарів.

Меридіа відгуки лікарів

З цією метою я звернувся до пошукових систем. Що можна сказати. Практично 50 відсотків людей, які пили Меридіа, відзначили хороші результати. При цьому практично ні у кого з них не було побічних результатів.

Але є й група людей, які отримали від Меридіа ряд проблем. Серед основних проблем, які були виявлені при читанні відгуків про Меридіа, варто відзначити проблеми з серцем і безсоння. Ну, якщо на останнє і можна закрити очі, то серцеві проблеми – це справа серйозна.

Вдалося знайти і відгуки лікарів про Меридіа. Фахівці самі заявляють, що цей препарат не так безпечний, як його рекламують, і він може викликати ряд проблем з серцево-судинною системою. Почав я шукати далі. І як з’ясувалося, Меридіа заборонена на території Європи.

Основна причина заборони полягає саме в ускладненнях на серці у людей, які приймали цей препарат. Так що думайте самі, пити чи не пити цей засіб, але Меридіа відгуки лікарів думаю зрозумілі багатьом. Варто також відзначити, що в Росії продаж Меридіа кілька разів була припинена. Ну а якщо ви надумали купувати Меридіа, то поговоримо про її вартість.

Меридіа ціна

В даний час Меридіа проводиться в упаковках, що мають 28 капсул. Капсули мають вагу 10 і 15 мг. Середня ціна Меридіа на 10 мг в Росії становить від 2,5 до 4 тисяч рублів. Щодо упаковки з капсулами на 15 мг, то ціни на Меридіа починаються від чотирьох тисяч рублів і вище. Але приймати Меридіа дозволяється лише після того, як ви відвідали лікаря, і він виписав вам відповідний рецепт!

Comments are closed!