Меридіа – препарат для зниження ваги. Купити меридиа. Інтернет магазин товарів для вашого здоров’я

Меридіа – препарат для зниження ваги. Купити меридиа. Інтернет магазин товарів для вашого здоров’я Препарат для схуднення Меридіа

Ефективність Меридіа:

Доведено, що ефективність Меридіа в 3-5 разів вище, ніж при використанні строгих дієт і фізичних навантажень. Меридіа сприяє тривалого підтримання необхідної

ваги маси і запобігає його повторний набір. Ефективність препарату становить 86% при зниженні маси тіла на 5% і 54% при зниженні маси тіла більш ніж на 10%.

Препарат Меридіа є лікарським препаратом, призначеним для зниження маси тіла і для її тривалої підтримки. Прийом Меридіа сприяє зниженню кількість споживаної їжі за рахунок виникнення почуття насичення.

Дія препарату Меридіа:

У головному мозку є так звані “центри насичення”, саме на них і діє Меридіа. Після прийому препарату виникає відчуття постійної ситості. Вже в перші дні кількість їжі, що з’їдається може зменшитися вдвічі-втричі, а відповідно, поступово починає знижуватися вага. Крім цього Меридіа збільшує витрату енергії організмом. Збільшення витрати енергії також вносить значний внесок у підтримання зниженою маси тіла протягом тривалого часу. Крім основного дії щодо зниження і тривалого підтримання необхідної маси тіла, при застосуванні препарату Меридіа веде до нормалізації рівня тригліцеридів, ліпопротеїдів, глюкози, С-пептидів, холестерину, гликированного гемоглобіну і сечової кислоти. Препарат регулює процес харчування, з’їдені продукти повністю засвоюються, а зайвий цукор і жири не відкладаються в організмі.

Застосування препарату Меридіа:

Меридіа – препарат тривалого застосування. Початкова доза – одна капсула 10 мг на добу, незалежно від прийому їжі. Препарат не має сенсу приймати менше 3-х місяців. Короткочасний прийом препарату протягом декількох днів є недостатньо ефективним. Якщо протягом перших чотирьох тижнів зниження маси тіла складе менше 2 кг, то дозу препарату можна збільшити до 15 мг на добу. У разі регулярного прийому препарату Меридіа Ваша маса тіла максимально знизиться протягом 6 місяців і при продовженні лікування буде довгостроково підтримуватися на цьому рівні. В особливо важких випадках його призначають для постійного прийому. Зазвичай меридиа переноситься добре.

Як можна збільшити ефективність лікування?

30-хвилинна щоденна фізичне навантаження і дієта посилить дію препарату.

Кому протипоказана Меридіа і які запобіжні заходи потрібно дотримуватися під час її прийому?

Протипоказаннями для призначення Меридіа є важкі порушення функції печінки і нирок, також деякі хронічні захворювання. Може знадобитися корекція дози препарату при одночасному прийомі з деякими ліками. Треба пам’ятати, що Меридіа – це лікарський препарат, а не харчова добавка. Її не можна призначити самостійно, а необхідно приймати тільки за рекомендацією лікаря.

Які побічні ефекти можуть виникнути при прийомі препарату Меридіа?

Меридіа добре переноситься, в тому числі при тривалому застосуванні, і серйозних побічних ефектів не викликає. Клінічний досвід застосування більш ніж у трьох мільйонів пацієнтів у світі підтвердив, що препарат Меридіа безпечний і добре переноситься. Побічні ефекти слабко виражені і носять тимчасовий характер, звичайно не вимагають припинення лікування. Проте, фірма-виробник попереджає про можливі індивідуальних реакціях: появі сухості в роті, втрату апетиту, затримці стільця і??безсонні, підвищенні артеріального тиску на 1-3 мм ртутного стовпа, збільшенні частоти пульсу на 3-7 ударів в хвилину, нудоті, загостренні геморою, головного болю, запамороченні, парестезії, появі відчуття неспокою, пітливості, порушення смаку. Як правило, ці побічні ефекти не вимагають повної відміни препарату.

Виробник препарату – фірма “Abbott” – солідна фармацевтична компанія, її препарати проходять строгі перевірки і сертифікуються. Меридіа випробували більш 20 000 добровольців, перш ніж препарат був допущений до масового виробництва.

  • меридіа купити

Comments are closed!

_0.31MB/0.00454 sec