Меридіа – препарат для схуднення

Меридіа – препарат для схуднення Меридіа

Меридіа – медичний препарат, що відноситься до категорії лікарських речовин. В основі його дії – вплив на структури головного мозку, що приводить до появи почуття ситості. Під впливом Меридіа організм істотно

знижує потреби в насиченні, і вага починає знижуватися.

Створено препарат Меридіа (Мерідія) компанією “Кнолль АГ” (Німеччина). Діюча речовина називається Сибутрамін. Саме Сибутрамін усуває відчуття голоду і сприяє створенню почуття насичення. Перші дози Меріда зменшують кількість їжі, що поглинається на 30-40%.

Вироблені компанією “Кнолль АГ” ліки піддаються випробуванням на добровольцях під суворим контролем лікарів. Після випробувань препарати проходять етапи перевірки сертифікування. У дослідженнях Меридіа було задіяно 20 000 випробовуваних і висока ефективність Меридіа – була підтверджена. Ефекту повернення ваги після скасування прийому Меридіа не дає, маса тіла тривалий час утримується на оптимальній цифрі.

До інших позитивних дій препарату Меридіа відносяться ефективне зниження рівня тригліцеридів, нормалізація основного і вуглеводного обмінів, поліпшенню травних процесів за рахунок підвищення ферментативної активності органів ШКТ, що не тільки сприяє зниженню ваги, але і заважає відкладенню жирових клітин.

Оскільки використовуваний препарат Меридіа є високоактивним, не виключена поява минущих побічних явищ, наявність яких не є приводом для відміни препарату. До таких явищ можна віднести: відчуття сухості в роті, зниження апетиту, запор, поганий сон, незначна гіпертензія (не більше 3 мм. Рт. Ст), підвищення частоти пульсу на 3-7 ударів без ознак аритмії. Не виключено відчуття нудоти, біль в області голови, відчуття запаморочення, зміни смаку, гіпергідроз.

Абсолютними протипоказаннями до прийому Меридіа є: захворювання, що супроводжуються змінами функції печінки і нирок, у тому числі їх недостатність, серцево-судинні захворювання, особливо стеноз артерій, вади та аномалії розвитку серця, серцева недостатність, тромбофлебіт різних судин, посилення частоти серцевих скорочень і збої в ритмі серця різної етіології, перенесений інсульт. Протипоказана Меридіа страждають на гіпертонічну хворобу, порушеннями функції щитовидної залози, феохромоцитомою, глаукомою. Не призначають препарат чоловікам з простатитом і гіперплазію передміхурової залози. Наркотична й алкогольна залежності, гестаційний період, період годування груддю, вік до 18 років, літній вік – також протипоказання до використання Меридіа. Щодо протипоказана Меридіа при епілепсії і неврогенних тиках і заїканні.

Прийом Меридіа з іншими препаратами може спричинити за собою потребу в зміні дозування. Це ще раз говорить про те, що Меридіа НЕ БАД, а лікарський препарат, прийом якого без поради лікаря може завдати шкоди здоров’ю.

Приймається Меридіа протягом дня всього один раз. Прийом препарату не зв’язується з прийомом їжі. Мінімальний час застосування – 3 міс. Високий ступінь ожиріння може зажадати коректування курсу в бік його подовження. Починають прийом з однієї капсули, після чого протягом чотирьох тижнів контролюють масу тіла. Відсутність зниження ваги або зниження менше ніж на 2 кг вимагають збільшення добової дози до 1,5 капсул по 10 мг або однієї капсули по 15 мг. Застосування Меридіа курсом 6 міс. і більше може знадобитися для підвищення ефекту від зниження ваги.

Регулярний прийом Меридіа дозволить знизити вагу до необхідного рівня за період від трьох місяців до півроку і, якщо прийом буде продовжений, забезпечить збереження ваги на досягнутому.

Інші препарати для схуднення з цього розділу:

Comments are closed!

_0.31MB/0.00481 sec