Меридіа для схуднення, відгуки про лікарський препарат, протипоказання

Меридіа для схуднення, відгуки про лікарський препарат, протипоказання Меридіа – медикаментозне лікування ожиріння

Меридіа (Meridia) – це один з препаратів для схуднення. відноситься до Парафармацевтики і є регулятором апетиту.

Меридіа має безліч протипоказань, це не харчова добавка, а лікарський препарат, який продається в аптеках лише за рецептами, за призначенням лікаря. Призначається лікування Меріда у випадках аліментарного ожиріння (аліментарним називають ожиріння. Яке має причиною неправильне харчування, а не інші захворювання, наприклад, пов’язані з порушенням роботи ендокринних залоз) при індексі маси тіла (ІМТ) не менше 30.

Якщо ви нездатні самостійно обмежити кількість калорій, що поглинаються і при цьому маєте зайву вагу, на допомогу приходить сучасна наука і фармацевтична промисловість. Не треба обмежувати себе, ліки для схуднення Меридіа це зробить за вас.

Меридіа випускається німецькою фірмою Кнолль АГ (Німеччина). Для підтвердження ефективності препарату фірма проводила клінічні дослідження, в яких було запрошено більше 20 000 добровольців. І була підтверджена висока ефективність Меріда.

Діюча речовина – сибутраміну гідрохлориду моногідрат (сибутрамін).

  Сибутрамін безпосередньо впливає на центри насичення мозку, контролюючи обсяг споживаної їжі і створюючи відчуття ситості. А значить, не буде спокуси зайти на кухню і перекусити бутербродом.

Меридіа не тільки знижує апетит, а й нормалізує травні і обмінні процеси, змушуючи організм витрачати більше енергії, знижує рівень холестерину.

Меридіа – препарат тривалого застосування. Зазвичай призначається прийом Меріда протягом 3-6 місяців, протягом яких буде досягнутий оптимальний вагу. Мінімальний час застосування – 3 місяці.

  Короткочасний прийом препарату не дасть ефекту, тому що дія його наростає поступово.

Випускається Мерідія в капсулах (по 10 і 15 мг), приймається один раз на день. Початкова доза – 10 мг на добу. При цьому якщо протягом перших 4-х тижнів вага пацієнта зменшиться менш ніж на 2 кг, лікар може збільшити дозу препарату до 15 мг на добу.

Меріда не можна застосовувати безконтрольно ще й тому, що під керівництвом лікаря ви повинні виробити правильні харчові звички, щоб не набрати вагу знову, після припинення прийому препарату.

Розробники пропонують всім, хто хоче позбутися зайвої ваги формулу 10-20-30:

  10 мг – це пропонована на початковому етапі щоденне дозування препарату, 20% – на стільки в середньому скорочується обсяг їжі, що з’їдається при прийомі Меридіа, 30 хвилин фізичного навантаження в день збільшать ефективність препарату (3 прогулянки по 10 хвилин).

Виробники заперечують можливість виникнення залежності до препарату.

Протипоказань до прийому Меріда досить багато, серед них:

нервова анорексія і булімія;

наркотична та алкогольна залежність;

захворювання, що супроводжуються змінами функції печінки і нирок;

хвороби, пов’язані з порушеннями роботи щитовидної залози;

захворювання серця і судин, в тому числі серцева недостатність, тромбофлебіт, тахікардія, аритмії, перенесений інсульт,

гіпертонічна хвороба;

вагітність, лактація;

відчуття сухості в роті;

 • мерідія скільки коштує
 • мерідія скільки коштуватиме
 • скільки коштує мерідія
 • Скільки коштує меридіа
 • скільки коштують лики meridia в україні

Comments are closed!