Меню білкової дієти. Як схуднути не страждаючи

Меню білкової дієти. Як схуднути не страждаючи Меню білкової дієти. Як схуднути не страждаючи

Представляємо опис і меню білкової дієти, найгуманнішої дієти. Чому так? Читайте і все дізнаєтеся про меню білкової дієти.

Напевно, вже неможливо придумати новий спосіб схуднення, але дієтологи здаватися

не збираються. Яких тільки дієт ними вже не рекомендовано: рисова, сокова, овочева, фруктова – всіх не перелічити. Але є й сама гуманна – білкова.

Меню білкової дієти

Білкова діета. Что це?

Життєдіяльність будь-якого, не тільки людського, організму заснована на трьох «китах» – білках, вуглеводах і вітамінах. Основний з них – білок – основа життєдіяльності будь-якого організму. Вуглеводи постачають енергію, а вітаміни є, свого роду, каталізаторами. Переходячи на білкову дієту, дуже важливо враховувати енерговитрати на виконувану роботу. Зрозуміло, що укладальникові асфальту, сталевару, ковалю, землекопу і важкоатлету жодна дієта не потрібна. А для іншої категорії людей, робота яких пов’язана більше з розумовою роботою, білкова дієта дуже підійде. Та й модерного в цій дієті нічого немає: просто виключаємо вуглеводи.

Ну і що не можна їсти?

Можна все, крім продуктів, максимально містять вуглеводи:

    цукор – найчистіший вуглевод; картопля – самий «вуглеводний» овоч; макаронні вироби, особливо, з твердих сортів пшениці; кондитерські вироби, у складі яких міститься цукор.

Але, що стосується хліба і хлібобулочних виробів, то в цьому випадку відіграє роль склад продукту. У білому хлібі, батонах, булочках та інших «випічках», крім крохмалю (вуглеводу), міститься і необхідний білок. У здоби, звичайно, більше вуглеводів, а в звичайному хлібі багато необхідного білка.

А в яких продуктах білка найбільше?

Традиційна відповідь – м’ясні, молочні та рибні продукти. Відповідь. з одного боку вірний, з іншого немає. Якщо ви готуєте пісну телятину, то це означає, що ви споживаєте білок, а жирна свинина на обід – вуглеводи. Те ж саме і з рибою: морська стайная риба дуже підійде до білковій дієті, а ставковому Карпу тут не місце. Яйця для цієї дієти продукт дуже, навіть, відповідний. Молочні продукти, мінімальної жирності, можна сміливо ставити на перше місце в рейтингу білкових продуктів.

А що робити з рослинними білками?

Є. Ні, звичайно, харчуватися однією квасолею або горохом не тільки нерозумно, але й шкідливо. Але два рази в тиждень сочевичний, гороховий або квасолевий супчик – дуже непогано. А овочеві салати і страви з бобових прекрасно доповнюють, збільшуючи їх поживність. Слід зауважити, що рослинні білки містяться не тільки в бобових, але і в деяких овочах. В одних більше, в інших їх майже немає. Складаючи дієту, потрібно враховувати не тільки поживну цінність продуктів, але й смакові переваги. Є через силу – сама шкідлива дієта.

І як довго чекати результату?

А це залежить від того, як поєднувати дієту з образом життєдіяльності. Білкова дієта схудненню, звичайно, сприяє. Але особливий ефект дає багаторазове харчування – багаторазові, свого роду, «перекушування» протягом дня. Але якщо після таких «перекусів» робити «передреми» на дивані, то результату можна і не дочекатися. Найважливіше зробити вибір – худнути або худнути, а дієта вам допоможе його реалізувати. Як вам меню білкової дієти?

Будьте здорові і красиві!

Comments are closed!

_0.31MB/0.00439 sec