Медичний центр “Доктор Борменталь” | Миру – бізнес-довідник

Медичний центр “Доктор Борменталь” | Миру – бізнес-довідник Медичний центр “Доктор Борменталь”

Як швидко схуднути, знизити вагу, знайти стрункість . стати розкутими, впевненими в собі, перестати ховатися від косих поглядів, покінчити з переживаннями з приводу фігури?

Вас хвилюють

ці питання?

Тоді ви потрапили за потрібною адресою.

Ви звикли до того, що схуднення, зниження ваги – виснажливий процес? Але швидко схуднути можна зовсім іншим способом. Схуднення без заборон – чи можливо це? Зрозуміло! У нашому центрі вас навчати, як швидко схуднути і зберегти свою стрункість.

«Доктор Борменталь» – це федеральна мережа центрів зниження ваги, представлених сьогодні в 130 містах Російської Федерації, країн ближнього зарубіжжя. Особливий ефект в схудненні по Борменталю досягається завдяки унікальною і не має аналогів у світі методикою, розробленою російськими вченими.

Загальновідомо, що всі наші успіхи і невдачі криються в підсвідомості. Саме тому все більшого значення в процесі схуднення надається психологічним методам роботи по зниженню ваги – вони дозволяють виявляти причини залежних станів. Тільки з’ясувавши, в чому причини набору зайвої ваги, можна зрозуміти, як схуднути без ризику отримати ці кілограми назад.

Методика центру «Доктор Борменталь» по зниженню ваги в своїй основі сходить до праць блискучого російського вченого Володимира Михайловича Бехтерева. Вона була розроблена групою талановитих молодих учених – випускників Томського медичного інституту.

З її допомогою за багато років тисячі людей зуміли не просто швидко і ефективно схуднути, але знайти здоров’я і змінити свій внутрішній світ.

У чому ж суть нашого методу схуднення?

Різноманітні техніки та методики усувають першопричини надмірної ваги . Саме тому у наших клієнтів, що бажають знати, як схуднути, зменшується почуття голоду, знижується апетит, прискорюється насичення, активізуються обмінні процеси, формується спокійне ставлення навіть до найулюбленіших продуктам. Все це дозволяє худнути швидко, легко, просто,

а найголовніше, залишатися стрункими надалі.

Борменталь-Алмати, мед. Центр Алмати, зниження ваги Алмати.

Comments are closed!