Медична дієта для схуднення (8 днів) – втрата ваги до 3 кг. Відгуки

Медична дієта для схуднення (8 днів) – втрата ваги до 3 кг. Відгуки Медична дієта для схуднення

втрата ваги до 3 кілограм за 8 днів

Зайві кілограми

відкладаються там,

де вони всього помітніше

Будь дієтологічна клініка, як і будь-яке інше лікувальний або профілактичний заклад, що надає медичні послуги (в тому числі і спеціалізовані санаторії для схуднення) в якості однієї зі складових успішного лікування визначають лікувальну дієтологічне харчування.

Медична дієта для схуднення на відміну від інших ефективних немедичних дієт (так само дають відповідь на питання як швидко схуднути. дієти відповідають різними підходами) додатково відслідковує наступні параметри для досягнення оптимального результату схуднення:

    вибір продуктів для дієти технологія обробки продуктів час прийому їжі кратність прийому їжі

Зазвичай всі пов’язані з медициною установи (включаючи і диетологические клініки) застосовують цифрову систему дієт, загальноприйняту і в лікарській та клінічній практиці. Відповідно до цієї нумерації медична дієта для схуднення розташовується на 8 позиції і називається Дієта № 8 (Стіл № 8).

Призначення медичної дієти для схуднення

Тут виділяються два основних пункти:

    Усунення накопичення зайвої жирової тканини в організмі при будь-якого ступеня ожиріння. Попередження надлишкового відкладення жирової тканини при наявності супутніх захворювань (в комплексі з іншими дієтами).

Показання до застосування:

Надлишкова маса тіла або ожиріння першого, другого, третього ступеня як основне захворювання або ж за наявності інших хвороб, які не потребують застосування спеціальних дієт при відсутності жодних порушень у роботі органів травного тракту.

Характеристика медичної дієти для схуднення

Енергетична цінність раціону харчування знижується в основному за рахунок легкозасвоюваних вуглеводів і меншою мірою – жирів як рослинного, так і тваринного походження. Вміст білка зменшується в першу чергу за рахунок тваринного походження. Обмеження на споживання солі і надходить в організм рідини, не пов’язаної з їжею.

Медична дієта для схуднення передбачає повне виключення з раціону харчування підвищують апетит продуктів, смакових приправ і екстрактивних речовин (вони не мають живильної цінності, зате є сильними збудниками виділення травних соків, і як наслідок сприяють кращому засвоєнню їжі – це добре у звичайній життєдіяльності, але не як не в момент схуднення – аналогічні вимоги і більшості інших ефективних дієт – наприклад, у японської дієти).

Хімічний склад продуктів медичної дієти для схуднення

Обмеження на хімічний склад продуктів:

    Не менш 60% надходить в організм білка повинні бути білками тваринного походження Не менш 25% жирів повинні бути жирами рослинного походження Добове споживання солі не повинно бути більше 8 грам (з них 5 грам видаються знаходиться на дієті людині, а решту 3 міститися в споживаних продуктах) Максимальне значення вільної рідини, не пов’язаної з їжею становить 1,2 літра.

Енергетична цінність медичної дієти для схуднення

  • медична дієта
  • медична диета
  • медичне схуднення

Comments are closed!