Мед для схуднення. Відгуки. Як схуднути за допомогою меду? Мед при дієті, під час дієти. Чи можна мед на дієті? Масаж з медом для схуднення. Схуднення за допомогою меду

Мед для схуднення. Відгуки. Як схуднути за допомогою меду? Мед при дієті, під час дієти. Чи можна мед на дієті? Масаж з медом для схуднення. Схуднення за допомогою меду. Мед для схуднення. Відгуки. Як схуднути за допомогою меду? Мед при дієті, під час дієти.

Чи можна мед на дієті? Масаж з медом

для схуднення. Схуднення за допомогою меду.

Не можеш опинитися от солоденького? Худни, використовуючи мед! Його, до речі, можна «вкладати» в кілька способів. Перший з них – медова рефлексотерапія (поєднання їжа бджіл і масажних технік). У мед необхідно додати масла (ароматичні):

Мандаринове. Можжевельніковое. Апельсинове. Лавандовое. Лимонне. Евкаліптова.

Розраховуй так: на одну ложечку (чайну) меду – п’ять крапельок масла. Масла можна і змішувати, якщо хочеш. Причому, будь-які, з тих, які перераховані трохи вище.

Мед для схуднення. Як схуднути за допомогою меду? – Масаж з медом.

Якщо вирішила сама комусь робити масаж з медом – старайся враховувати все, що буде зараз описано. Нанеси мед на долоні рук і терпи (рухами, що поплескують) на ті частини тіла, які масажувати зібралася.

Як тільки ти відчуєш, що мед прилипає до массируемому тілу, починай притискати руки до тіла як можна щільніше. Це виглядатиме, немов боротьба між тілом і руками. Руки, після такого «нововведення», старайся відривати більш різко, ніж раніше. Масаж роби, починай з п’яти хвилин і закінчуючи п’ятнадцятьма. Оскільки масаж цей болісний – кожен жіночий організм сприйме його по-своєму. Не лякайся, якщо помітиш, що шкіра масажованого тіла покривається червоністю і розігріти. Це судини, просто, розширюються.

Залишок меду змивається мочалочкой (нежорсткій) і водичкою (теплою температури). Шкіра “замазується” зволожуючим кремом. Якщо ні крему – можна брати масло (зародків пшениці, мигдальне або виноградне).

Зроби напій з меду для схуднення, якщо масаж і больові відчуття від неї не до душі тобі. Бери, для приготування напою, сто грамів води (накопичений) і розведи в ній одну столову «медову» ложечку і кілька лимонних крапельок. Такий напій пий двічі на день (ввечері – за одну годину до вечері, вранці – до прийому їжі). Спосіб вживання – залпом. Є ще дещо: відразу ж, після того, як ти вип’єш (до самого дня) напій з меду, починай дуже активний рух. Потрібно це потім, щоб мед не миттєво «всмоктався» в кров, прогулявся до кишечника. Цей «процес» і надасть неймовірну допомогу в схудненні.

Чи можна мед на дієту для схуднення? Мед при дієті, під час дієти. – Медова дієта.

Мед можна завжди! Якщо, звичайно, у Вас немає алергії на мед. Тобі потрібна дієта, а не напіточек – ось, подивися, що, для тебе, знайшлося. У перший, в другій і в третій день снідай чаєм з ложечкою меду. У медик, додай, на вибір, лимон, родзинки, горішки або інжірчік. На обід їж все, що захочеш. Твій полуденок – це один грейпфрут чи один апельсин. На вечерю випий кефирчик (одновідсотковий, двісті п’ятдесят – п’ятсот мілілітрів).

Твой четвертий день – це день медового чаю. І на сніданок його пий, і на вечерю, і на обід, і на полуденок. Присвяти, цей день, тільки йому.

П’ятий день – складніше, якщо ти не любиш кефір. Коротше кажучи, під час усіх, запланованих тобою, прийомів їжі, пий тільки кефір (двісті п’ятдесят – п’ятсот мілілітрів одновідсоткового кефірчика).

Шостий день повністю «повторює» четвертий. Дій за аналогією. Але не сумуй, що знову чай до тебе «постукав», радуйся, що не що-небудь несмачне.

Мед для схуднення. – Відгуки.

Е слі тобі цікаво, що думають інші дівчата і жінки про мед в схудненні – відгуки читай:

Дієта – чудова! Я рада, що спробувала її. Спасибі, величезна, подрузі. Якби не вона – не розглядала б я мед, як спосіб схуднення. Ніколи не довіряла такого роду засобам, але мед, у всіх сенсах, підкорив мене. Тепер я (і тіло моє) – його вірні прихильниці. Мед має протипоказання до застосування. Я потрапила з одним з них. З приводу протипоказань, на жаль, я не знала нічого. Зараз ходжу, і «хвалюся» алергічними цятками. Неприємна річ, яка змушує мене «пересідати» з дієти для схуднення на протиалергічну дієту. Ніколи б не подумала, що в житті моєї трапиться подібне. Навіть не встигла, остаточно, перевірити: допомагає, мед, при бажанні схуднути, чи ні. Образливо. Мені подобається медова дієта. Хоча, спочатку, мені було складно навіть дивитися на мед. А їсти – так, взагалі. Він, адже, солодкий, а солодке я, чесно кажучи, люблю не надто. Сама дивуюся…. Ніхто не вірить в моє таке ставлення до солодкого. Та я і до борошняного ставлюся так само. На дієту села, тому що робота моя – малорухлива. Змінити її, поки, немає можливості. І не представиться, швидше за все, найближчим часом. Ось, і звернулася я, за допомогою, до меду. Результат – на талії. Не буду я їсти мед! Його їсти, заради схуднення, сестра рідна моя. Бачу, як кілограми випаровуються з неї. Я, за неї, звичайно, радію. Але не можу себе, ніяк, представити на її місці. Я будь-яку дієту переношу «з боєм», хоча і мені вона потрібна, як повітря. Дала собі слово: сестра, з дієти, «зістрибне», я на неї (на дієту) і Сядемо щільніше. І не сльозу, поки результату не доб’юся. Я всім покажу, на що здатна! Худла, використовуючи метод медового масажу. Проклинала все на світі. Цей процес – дуже болісний. Але допомагає відмінно. Бо, я болю дуже боюся – наступного разу спробую якусь щадну дієту. Але, на такий масаж, я більше не погоджуся, хоч і втратила, за курс масажу, шість з половиною кілограмів. Ні, така дієта не допомагає (говорю за себе, а не за других). Мені здається, що вік мій не підходить вже для дієти такий. Мені – сорок три роки. Начебто, і молода ще, але, на мед, не діє моя молодість. Повернути б, напевно, рочків двадцять чи п’ятнадцять. Але у мене, немає і не було, машини часу. Мед я, так чи інакше, буду в чай??додавати: мені подобається чайок з медом. Збираюся, на медову дієту, сідати сьогодні ж! Правда, ввечері, так як, до вечірнього часу доби, я мрію і планую побалувати себе солоденьким. На цей випадок, я, заздалегідь, купила свої улюблені тістечка (з заварним кремом). Буду їх тріскати, намагаючись забути, що мені належить худнути, прощаючись зі смачною і звичної мені їжею. Сиджу ще кілька днів, і – до побачення, дієта. Скинула вісім кілограмів. Хочу скинути ще п’ять, але, швидше за все, за кілька днів не встигну. Ну, і ладно! Сяду, на цю ж дієту, ще разок! При повторі, я зможу скинути все, що захочу, я впевнена в цьому. Доведеться, звичайно, постаратися, але я зумію прикласти всі свої старання.

  • масаж третій день відчуття відгуки
  • чи можна істи мед коли сидиш на дієті
  • Як схуднути від меду за короткий час

Comments are closed!

_0.32MB/0.00519 sec