Масаж і обгортання для схуднення – Медичний портал «МЕД-інфо»

Масаж і обгортання для схуднення – Медичний портал «МЕД-інфо» Масаж і обгортання для схуднення

Дієта. фізичні вправи і здоровий спосіб життя. безумовно, дають кращі результати в боротьбі із зайвою вагою. ніж чим масаж або обгортання. Однак в якості додаткової міри

ці кошти досить гарні і дозволяють за 1-2 місяці скорегувати фігуру, скинувши кілька кілограмів. Крім того, це чудовий спосіб підняття тонусу організму, стимуляції шкіри і боротьби з целюлітом.

Масаж для схуднення

Масаж покращує кровообіг. збуджує шкірні рецептори і прискорює процес обміну речовин, у зв’язку з чим цілком може вважатися процедурою, що сприяє зниженню ваги. Само собою, при зверненні до фахівця з метою корекції фігури потрібно бути готовими до того, що масажист зосередить свою увагу на «проблемних областях»: спині. бічних поверхнях тіла, сідницях. внутрішніх і зовнішніх поверхнях стегон, передпліччях.

Найважливіше – знати, що техніка масажу для схуднення передбачає проведення маніпуляцій з відчутною і постійно наростаючою силою впливу на шкіру. Це означає, що від таких методик не варто очікувати особливої??насолоди, розслаблення або релаксації, навпаки, різке ритмічне натиснення здатне доставляти видимий дискомфорт і навіть біль. Тим часом, курс масажу, покликаного скоротити кількість підшкірної жирової тканини, досить довгий (близько 10 сеансів з перервами в кілька днів між кожним з них), так що організм встигає звикнути до неприємних відчуттів і практично перестати на них відгукуватися.

Чи можуть після такого масажу залишатися синці? Ні, синців після масажу для схуднення бути не повинно. Якщо вони з’являються – це вина масажиста, якого слід змінити, бо він невміло і занадто агресивно впливає на шкіру. Звичайно ж, у кожної людини своя шкала «опору» тканин, вийшовши за межу якої можна отримати пошкодження (синці), але грамотний фахівець зобов’язаний адаптувати методику масажу і силу впливу до індивідуальних особливостей шкіри клієнта, а також не забувати про підготовчі процедурах.

Мікрорубцеваніе пошкоджених судин. яке відбувається після появи синців, стимулює процеси фіброзу і склерозу, тобто досить несприятливо позначається на здоров’я кровоносної системи. Обмовимося, що мова йде про появу великих областей пошкодження, так як виникнення декількох невеликих темних «цяток» – Це норма.

Протипоказання до масажу для схуднення:

Обгортання для схуднення

Обгортання найкращим чином доповнюють комплекс масажу для схуднення. Суть даних процедур в тому, що на попередньо очищену скрабом шкіру живота, сідниць і стегон наноситься спеціальна суміш (в її основі, найчастіше, лежить глина. Морська сіль або водорості). Ділянки з нанесеною масою обертаються поліетиленовою харчовою плівкою в 2-3 шари або накриваються термоодеялом. Завдяки цьому створюється парниковий ефект, що провокує потові залози на активну роботу. Для досягнення найкращого ефекту необхідно пройти від 5 до 10 обгортань.

Обгортання для схуднення поділяють на два види: холодні і гарячі . Якщо у вас немає пухлин, варикозного розширення вен. пошкоджень шкіри або дерматиту, то ви можете використовувати гарячі різновиди впливу. Наприклад, активна стимуляція підшкірно-жирової клітковини і обмінних процесів відбувається при обгортанні зі злегка розігрітим медом. Він підвищує імунітет і сприяє виведенню зайвої рідини з організму.

Чи можна проводити обгортання в домашніх умовах? Так, таке можливо, але не забувайте попередньо очищати шкіру скрабом. «Лікувальну» суміш треба наносити на неї тонким шаром, а харчову плівку намотувати знизу вгору. Не можна туго притискати плівку до тіла (особливо в області живота і стегон), тому що це погіршує кровообіг і приносить шкоду замість користі. Тривалість процедур становить 20-30 хвилин, після чого слід прийняти теплий душ і відпочити під ковдрою. Маски для домашніх обгортань можна приготувати з меду, йогурту, гірчиці і навіть оцту. змішаного з водою. Не забороняється додавати до них кілька крапель будь-якого цитрусового ефірного масла.

Важливе зауваження! Масаж і обгортання – це не чари, а лікувальна процедура, яка не дасть ніякого ефекту, якщо ви не зміните способу життя. Якщо шлях з масажного кабінету веде в кондитерську, а на ніч ви як і раніше любите вживати солодке і жирне, то не варто очікувати зниження ваги від обгортань. Допоможуть лише комплексні заходи.

речі кажучи… Якщо вже ми згадали про целюліт, згадаймо і про те, які процедури масажу та обгортання найбільш ефективні на ниві позбавлення від даного неприємного косметичного дефекту. Отже, можна спробувати:

    Крему, гелі, пілінги і скраби з кофеїном . сполуками кремнію, вітаміном А, різними ферментами, ефірними маслами, екстрактами гінкго, плюща, тигровій трави, кінського каштана і морських водоростей (ламінарії і фукуса). Ці компоненти нормалізують обмін речовин, підвищують еластичність шкіри і розщеплюють жири. Сухі розтирання щіткою – один із дієвих варіантів самомасажу. Процедура підвищує тонус шкіри, стимулює роботу лімфатичної та кровоносної системи, сприяє отшелушиванию відмерлих клітин, роблячи шкіру шовковистою і гладкою. Проводьте її перед душем, 3 рази на тиждень, використовуючи щітку на довгій ручці з натуральною щетиною. Традиційний антицелюлітний масаж . Ті ділянки, де утворився целюліт, посилено розминають круговими рухами, відчутно постукують, погладжують і різко розтирають. Не варто чекати від такого масажу блаженства і насолоди, але він дуже ефективний. Вакуумний масаж . Косметолог проводить процедуру за допомогою спеціального апарату, використовуються чашки для помпажа лімфатичних вузлів і зональної обробки необхідних ділянок тіла. Суть методу полягає в тому, що штучно створений в певної ємності вакуум впливає на шкіру. Масаж проводиться за рахунок чергування підвищеного і зниженого тиску повітря в спеціальних аспіраторах («масажних дзвонах»), які прикладають до шкіри. таласотерапії.
  • ефективний комлекс похудання с обгортанням фізичними вправами масажем

Comments are closed!

_0.31MB/0.00890 sec