Масаж для схуднення: види і техніки | passion. ru

Масаж для схуднення: види і техніки | passion. ru У чому сенс масажу для схуднення?

Чомусь у багатьох склалася помилкова думка, що при масажі фахівець руками розминає жирові відкладення і руйнує целюліт . Це невірно, жир неможливо роздрібнити і вивести, його можна тільки

спалити. Для посилення жиросжигающего ефекту і призначений масаж – при посиленому кровообігу в зоні жирових відкладень відбувається активація метаболізму, тоді жир витрачається на зрослі потреби тканин.

Однак всі жири за допомогою одного тільки масажу не згорять – повний ефект досягається поєднанням масажу з заняттями спортом, зміною харчування та підвищенням загальної активності. Так що швидко схуднути, лежачи на масажному столі, не вдасться.

Якщо немає можливості або коштів відвідувати професійні сеанси масажу, можна самостійно проводити масаж проблемних зон, застосовуючи для цього різні техніки і види масажних рухів.

масажу існує більше 200 видів. З них як мінімум третина так чи інакше сприяє схудненню і зменшенню целюліту, так як масаж зачіпає практично весь організм, навіть якщо робиться всього на одній зоні.

У домашніх умовах можна проводити багато з видів масажу. Вам знадобиться масажне масло або легкий крем, масажери різної форми і розмірів, рушники і ванна (душ), а в залежності від виду спеціальних масажів – ще деякі пристосування або компоненти.

Протипоказання

Звичайно, масаж буває різним, проте методики, спрямовані на зменшення жирових відкладень, показані не всім жінкам.

Категорично не можна проводити масаж для схуднення вагітним з самих ранніх термінів і годуючим жінкам. Крім цієї групи, масаж для схуднення протипоказаний хворим з високим тиском і порушенням мозкового кровообігу, при пухлинних процесах, особливо м’яких тканин, при розвитку гострих або загостренні хронічних хвороб.

Не варто робити масаж при порушеннях в системі згортання крові, схильності до тромбам чи надмірної кровоточивості, при тромбофлебіті і варикозі . при лихоманки неясного походження, а також при різного роду ураженнях шкіри – алергіях . дерматозах, екземі. Масаж заборонено робити в області ангиом, великих родимок і бородавок.

Усі, хто не потрапляє в групу ризику, при відсутності сильних больових відчуттів від масажу можуть застосовувати будь техніки. Також не рекомендується робити масаж під час місячних.

Види масажів

Виділяють чотири великих напрями в масажі:

    апаратні види масажу, ручні (або мануальні) види, ножні види масажу, комбіновані техніки.

Апаратні методики – це вібрація, масаж за допомогою води і пневмомассаж. Вони в основному використовуються в салонах краси, хоча є й пристосування для домашніх занять – в основному це вібраційні техніки. Не всім подобаються подібні техніки масажу, так як апаратом складно відчути силу тиску та індивідуальні особливості тіла.

Ножні і комбіновані техніки в схудненні використовують не дуже широко, в основному це методи лікування і релаксації. Ручні види масажу дуже гарні для комплексних впливів на фігуру. Про них поговоримо докладніше.

Comments are closed!