Marinaizminska: Граблі року – диск з програмою для схуднення – 25-й кадр

marinaizminska: Граблі року – диск з програмою для схуднення – 25-й кадр Граблі року – диск з програмою для схуднення – 25-й кадр

Люблять ж одні люди “взувати” інших, особливо коли ці інші потребують допомоги і тому “легкообуваеми”. Напишу детально,

як мене “взули”, просто щоб першим було неповадно, а інших після мого поста було якомога менше.

У мене зайва вага. І як будь-який “добродушний пухлик” я мрію схуднути, але не можу: дієти викликають у мене депресивно-суїцидальні думки і змінюються нападами обжерливості, які швидко компенсують все “муки”, а зарядка-гімнастика-фітнес – це дорого, та й надовго мене не вистачає, тому що спочатку доводитися цим займатися під палиці.

В Інтернеті ОСЬ ТУТ знайшла диск з програмою, що допомагає нереально схуднути без особливий зусиль – встановив прогу на комп і просто працюєш за ним, як звичайно (кіно дивишся, працюєш в Ворді, Фотошопі і пр. ), а вага тим часом потиху йде. Ціна була вказана 2000 російський рублів, але на той момент діяла знижка і можна було купити за 930 російських.

Вирішила замовити. Оформила замовлення на сайті. З адреси [email protected] biz мені прийшов лист “Ваше замовлення прийнято” такого змісту:

Здравствуйте, ________________________!

Ви зробили замовлення в інтернет-магазині 25-k. ru

Номер Вашого замовлення 63772

Ваше замовлення прийнято до ісполеніі і буде висланий Вам.

Відповіді на питання щодо виконання, термінів і доставці Ви знайдете внизу листа.

Ваше замовлення:

Замовлення # 63772 від 18.04.2012 22:14:03

Список покупок:

Всього: 242 500 бел. руб.

Доставка: 45000 бел. руб.

РАЗОМ НА ЗАМОВЛЕННЯ (з доставкою + ПДВ): 345000 бел. руб.

УВАГА! Якщо Ви помітили, що Ваш адреса чи інші відомості з доставки вказані невірно, ми просимо Вас відразу написати нам на e-mail: [email protected] biz

Додаткова інформація:

Для уточнення всіх зазначених даних з Вами буде созваниваться менеджер з доставки.

Залишайте, будь ласка, коректний номер телефону з кодом мобільного оператора.

Термін формування замовлення складає 1-3 дні. Після цього Ваша посилка буде передана на пошту або кур’єрською службі.

Доставка поштою здійснюється протягом 3-10 днів, залежно від віддаленості Вашого населеного пункту.

Упаковка 100% конфіденційна, без будь-яких додаткових написів, ніхто не дізнається про вміст посилки.

Оплата здійснюється післяплатою при отриманні у вказаному Вами поштовому відділенні.

Доставка кур’єрською службою здійснюється протягом тижня, якщо Ви живете в великому населеному пункті. З Вами додатково зідзвониться кур’єр, щоб уточнити час і місце доставки. Оплата здійснюється при отриманні. Кур’єр зобов’язаний Вам видати документ, що підтверджує факт оплати.

Спасибо за покупку! Будемо раді бачити Вас знову!

З найкращими побажаннями,

Адміністрація інтернет-магазину 25-k. ru

45000 за доставку забагато, але я подумала, що диск прийде з Росії, тому порахувала цю суму нормальною.

Через 3 дня мені на мобілу зателефонувала дівчина (її номер телефону не визначився, тому не можна було його виписати на всякий випадок і зрозуміти, звідки був дзвінок), уточнила ПІБ та поштову адресу, клятвено запевнила, що на пошті з мене не візьмуть більш вказаної суми в 345 тис..

Через кілька днів на мобілу з якогось незрозумілого номера прийшла СМСка, що диск мені відправили і номер (штрих-код) посилки.

Отримала посилку на пошті і вже з пакування зрозуміла, що це щось зовсім не те, що очікувалося:

Пошта хапнула 10350 рублів – 3% від суми за відправку електронного переказу, тобто доставка мені коштувала НЕ 45, а 55 тис.:

Диск прийшов не з Росії, як я думала, а від якогось ІП Осіпчік Олександр Володимирович з неіснуючим адресою “Головпоштамт. До запитання”. По Мінську можна було і з кур’єром доставити, вийшло б дешевше або організувати офіс, де ми могли б диск забирати самі і ні за яку доставку платити не потрібно було взагалі. Але ні! Схоже кінці пішли глибоко в воду.

На упаковці видно, що пошта з них взяла за доставку 14850 рублів, ну вже ніяк не 45 тис. А страшного виду картонна коробочка не могла стільки коштувати, щоб взяти за неї залишилися 30 тис.

Та й сам диск не такий, як на вказаний на сайті 25-k. ru:

Диск прийшов не в пластиковій коробці з поліграфічною обкладинкою, а просто диск з незрозумілої якості малюнком у паперовому круглому конверті з целофановие віконцем.

На адресу [email protected] biz – це єдина адреса, яким я мала у своєму розпорядженні + ще написала на е-мейл, вказаний на сайті 25-k. ru. написала свої претензії з цього приводу, що за доставку взяли багато і взагалі все це виглядає, як фуфло і не коштує тих грошей, які з мене за все це взяли. Відповіді я так і не отримала – ні з одного з цих адрес.

Диск таки на свій страх і ризик вирішила встановити і подивитися – полювання пущі неволі + треба ж було подивитися, за що я там гроші заплатила.

На диску була програма Mega Motivator версії 1.1.0.3. яку можна було запросто безкоштовно завантажити з Інтнернета і не паритися, не витрачати грошей. Але на сайті 25-k. ru адже цього ніхто не сказав, все підносилася, як якась унікальна методика.

На диску ще було 3 файл PDF. список фраз для програми, ароматерапія і книга “Жінка в світі чоловіків: як домогтися успіху”

Прогу встановила (у правому нижньому кутку, де годинник і звук, з’явилася емблема – усміхнений жовтий колобок). Програма англійською, але в інтернеті я знайшла переклад до неї та інструкцію з налагодження. Програма дуже зручна і ненав’язлива. Коли працюєш за компом, то не видно ніяких зайвих мигтіння перед очима, тільки внизу, на смужці “Пуск” час від часу з’являється і зникає смужка програми – показник того, що програма працює.

Тут, як я зрозуміла, треба правильно підібрати для себе налаштування програми (скільки разів на хвилину мають проскакувати повідомлення). Тому, що в перші пару днів я швидко втомлювалася, сидячи за компом і в мене з’явилася безсоння – побічні ефекти. Переналаштувати програму – все пройшло!

покористуватися прогой тижня 2. Не можу сказати, що за обсягами або по кілограмам я як-небудь змінилася, що почувати себе почала куди бадьоріше і впевненіше, ніж раніше.

І тут сталося найцікавіше: програма викинула табличку про те, що непогано було б їй оновитися. З’явилася версія 1.1.4. Табличка ця нікуди не подінеться – закриєш її і вона через кілька секунд з’явитися знову. А коли табличка відкрита, то я не впевнена, що програма працює.

Приблизно в цей же час з адреси [email protected] biz я отримала листа з оновленнями. за посиланням я могла завантажити програму – нібито нову версію вже купленої програми.

Прогу скачала і встановила. Але! Це виявилося поновлення не Mega Motovator (з логотипом – жовтий колобок), а зовсім інша програма – “25-й кадр” (там логотип з цією ж написом – “25-й кадр”). Це абсолютно тупа програма. Російська версія мотиватор, тільки з обмеженими функціями – немає функції, коли можна самій вписати в програму фрази по заданій темі (зниження ваги), відповідно до правил складання цих фраз і налаштувати програму так, щоб ці фрази чергувалися. Це не єдиний мінус – найбільший недолік програми – це її нав’язливість: фрази, які в неї закладені не невидимі, як в мотиватор, а пишуться чорними літерами на прозорому тлі. Ось і прикиньте прикол: дивіться ви кіно або працюєте в Ворді, а у вас перед очима, поверх ваших програм, миготить фраза, написана великими чорними літерами “Я легко втрачаю зайву вагу”. Бляха, як це моторошно нервує і заважає працювати. Іноді фраза миготить і під вікнами програм, з якими ви працюєте – тобто поверх робочого столу, але тоді який в ній толк, якщо фраз ви все одно не бачите.

Спробувала написати Максиму на адресу, з якої мені прийшло це оновлення [email protected] biz, щоб він мені прислав оновлення мотиватор, який я, власне кажучи, у них купувала. Але мої листи не відправлялися на цю адресу – приходила довга відписка англійською про не те помилку, не те про неіснуючу адресу.

Писала Алесе, на ту адресу, з якого мені приходило підтвердження про прийняття замовлення на покупку диска [email protected] biz, щоб мені прислали нормальне оновлення. Але ця Алеся – це просто робот якийсь, який тупо перенаправляє мої листи кудись, навіть не читаючи їх. Знову приходить лист від Максима з оновленнями, але це знову ж таки “25-й кадр”, а не Mega Motivator.

Знову пишу Алесе, що Максим шле мені не ті оновлення, які я від нього вимагаю. І нехай він мені сам, особисто відповість, а не шле шаблонні, заздалегідь складені тести листів.

Пробувала сама в неті відшукати нову версію Мега мотиватор – 1.1.4. вона є, але платна – коштує 100 баксів. Безкоштовно можна знайти тільки ту ж версію 1.1.0.3, яка у мене вже є.

Знову пишу лист Алесе. Даю їй посилання на сайт в Інтернеті на останню версію Мега мотиватор – 1.1.4. Пишу, що раз я заплатила гроші за ліцензійну програму, яка пропрацювала у мене не більше 2-х тижнів, то було б коректно, якби вони мені прислали оновлення до версії 1.1.4 безкоштовно. У Олесі та Максима здали нерви і шаблонне лист з оновленнями “25-го кадру”, а не мотиватор, мене прийшли вже від іншого хлопця – Віталіка – [email protected] biz

Загалом-то, я зрозуміла, що з цими роботами я каші не звариш, а де шукати цього ІП Осіпчіка, якщо у мене немає ні адреси, ні телефону – я не знаю. Писала листи на е-мейл російського сайту 25-k. ru, що при замовленні диска на їх сайті білоруський партнери їх і нас (покупців) обманюють, підсуваючи казна-що. Але відповіді так і не отримала. На цьому сайті в той час була форма для написання коментаря. Я висловила в цій формі все, що я думаю про їх диску, про роботу їх співробітників і пр. але мій коммент пішов незрозуміло куди. На сайті написані тільки хвалебні відгуки з фотками “до” і “після”. ??

Збрешу, якщо скажу, що мене не обурює цей лохотрон, в який я потрапила. Це гра на почуттях людей, особливо, коли жінка закохана і від того, схудне вона чи ні, залежить те, зверне на неї увагу об’єкт її кохання чи ні. Змінитися щось в її житті в кращу сторону в плані особистого життя, зовнішність, здоров’я, сприйняття її навколишніми людьми.

Все якось збиралася написати у себе в ЖЖ про це, щоб ті, хто через пошук набирає фразу “25-й кадр”, натикався на мій пост з цього приводу, але не знаходила часу (весна-літо у мене активний сезон для фотографії). Але ось вчора натрапила на новий сайт, присвячений цій програмі – “Блог худеющей похудевшей білоруськи” . Це один із дуже багатьох сайтів з посиланням на 25-k. ru, але з патріотичних почуттів, що цей лохотрон дуже активно пускає коріння в Білорусі та люди (думаю, що я не одна така) клюють на це – хто ж не хоче скинути силу-силенну кілограмів, при цьому не гризучи себе дієтами і зарядкою.

А відгуки-то, відгуки такі всі хвалебні і на сайті немає жодного віконечка для форуму, коментарів, гостьової книги або відгуків, які можна самостійно заповнити і залишити на сайті для загального огляду – все продумано – захист від тих, кото вони вже встигли на *** ть :)))

P. S. До тих, у кого вистачило нервів прочитати цей пост до кінця, у мене буде прохання – внизу сторінки рекомендуйте, будь ласка, мій пост для додавання в стрічку LJ Times, щоб у поста було якомога більше переглядів. Спасибо.

    Додати коментар

Comments are closed!

_0.32MB/0.01228 sec