Малахов Геннадій Петрович> Авторські статті> морозник КАВКАЗЬКИЙ ДЛЯ СХУДНЕННЯ І очищенню організму від шлаків

Малахов Геннадій Петрович> Авторські статті> морозник КАВКАЗЬКИЙ ДЛЯ СХУДНЕННЯ І очищенню організму від шлаків Авторські статті > Морозник КАВКАЗЬКИЙ ДЛЯ СХУДНЕННЯ І очищенню організму від шлаків

Морозник кавказький – унікальне цілюща рослина, подрібнені коріння якого, виробляють очищення організму від шлаків і токсинів, тим самим зцілюючи багато недуг. Одне з головних властивостей коренів морозника кавказького полягає в тому, що за рахунок повного очищення організму і відновлення обміну речовин, нормалізується його робота, що призводить до позбавлення від багатьох недуг і значного схудненню. Саме цією властивістю зараз найбільш знаменитий морозник кавказький, який часто називають «трава для схуднення». Традиційно морозник застосовувався в цілительстві для оздоровлення, для очищення організму, вигнання жовчі, як противірусний засіб і т. д.

За цілющими здібностями морозник, на думку лікарів старовини, посідає друге місце після женьшеню. У народній медицині морозник використовувався досить широко. Але останнім часом з’явилося багато статей про його шкоду, пов’язаному з ядовитостью. Дійсно, морозник – отруйна рослина, серцеві глікозиди в його складі, при великих дозах можуть викликати токсичний ефект. Але зараховувати отруйність морозника, до отрут павуків, миш’яку або ціаністий калію не слід. Він отруйний не більш ніж конвалія травнева, наперстянка, омела біла, лікарський буркун або безліч інших трав, які успішно застосовуються в лікувальній практиці. Морозник кавказький не є таким сильним рослинним отрутою, як наприклад, цикута або аконіт, які досить активно використовуються в гомеопатії та народній медицині як настоянок. Морозник навіть при сильних одноразових передозуваннях, не здатний нашкодити організму. І адже ще Парацельс сказав, що “в природі все є отрута, ніщо не позбавлено отруйності, а справа лише в дозах”. І якщо підійти до застосування морозника кавказького та інших сильнодіючих трав розумно, дотримуватися дозування і правила прийому, то вони дадуть тільки оздоровчий ефект.

Ще в середині ХХ століття було доведено, що морозник кавказький, завдяки вмісту в його корінні глікозидів, стероїдних сапонінів, масел, благотворно впливає на діяльність серця у вигляді стимулятора. Болгарські вчені встановили, що глікозиди морозника роблять на організм і заспокійливий вплив. Німецькі та румунські вчені також в ході фармакологічних досліджень підтвердили його сечогінний і противірусну властивість, а також властивість затримуюче розвиток пухлин.

Сьогодні морозник кавказький вже не є маловідомим, погано вивченим рослиною. Ним цікавляться в усьому світі. Він став ще однією альтернативою офіційній медицині у здатності допомогти організму. І він допоміг вже тисячам людей відновити здоров’я, здобути гарний настрій, радість життя і впевненість у тому, що будь-яка хвороба їм по плечу з цим унікальним цілющим рослиною.

Цілющі властивості морозника кавказького: очищає і оновлює клітини організму; виводить надлишок чорної жовчі і шкідливі речовини; застосовується для повного очищення організму від шлаків, токсинів, радіоактивних елементів і важких металів; нормалізує мінеральний обмін (жене солі); нормалізує всі функції обміну речовин; нормалізує вагу тіла (повні худнуть, а худі набирають нормальна вага); підвищує імунітет; застосовується як противірусний засіб; жене пісок і дробить камені; жене глистів; перемагає паралічі, болі в суглобах; покращує роботу серця і систему кровообігу; перемагає бронхолегеневі захворювання; оздоровлює ослаблені нирки, допомагає при хворобі печінки; ефективний при гастриті, виразці дванадцятипалої кишки; зцілює міоми, фіброми, кісти, мастопатії, поліпи, хронічні запалення яєчників; перемагає гінекологічні захворювання, пов’язані із запальними процесами; б’є хронічний простатит, застійного і інфекційного характеру; допомагає при геморої, аденомі передміхурової залози; покращує стан при епілепсії, слабоумстві, меланхолії, застарілої мігрені; прибирає хронічні головні болі; робить позитивний вплив на психіку і нервову систему; посилює ріст волосся, і прибирає кровоточивість ясен.

Схуднення за допомогою морозника кавказького:

Прийом морозника сприяє схудненню, відбувається це завдяки очищенню організму від шлаків і відновлення обміну речовин. У результаті вираженого сечогінного дії цієї рослини худнуть і ті, у кого повнота обумовлювалася набряком. Сечогінний ефект в цьому випадку зумовлюється активізацією кровообігу і, в свою чергу, викликає відходження солей і піску з нирок і сечовивідних шляхів. За численними відгуками спробували морозник кавказький людей, можна судити про те, що при нормалізації маси тіла за допомогою цієї рослини, шкіра не втрачає еластичності, не утворюється потворних складок. І це вигідно відрізняє застосування морозника від інших методик схуднення.

Не слід доповнювати оздоровлення морозником, прийомом проносних засобів в надії домогтися більш швидких результатів у втраті зайвої ваги, тому що ви можете нашкодити своєму здоров’ю. Проносні сприяють виведенню такого цінного для нормальної діяльності серця калію, через що токсичний вплив глікозидів морозника проявляється сильніше.

Дозування морозника

Для дорослих (старше 14 років):

Перші 10 днів необхідно пити по 1-ій трав’яний ложечці (на кінчику ножа) 50мг.

Наступні 10 днів потрібно пити по дві.

Треті 10 днів по три.

На 31 день застосування морозника, Ваша доза буде рівна чотирьом ложечки.

На цій дозі необхідно зупинитися і підтримувати її весь час.

Після 6 місяців застосування морозника, перерва в 1 місяць, а потім також поступово по 50мг, підвищувати дозу, але вже з 5-та денними кроками.

Трав’яні ложечки не плутайте з гірчичним, гірчична ложечка в 4 рази більше трав’яний.

При виразці шлунка, 12-палої кишки, приймати морозник протягом 1 місяця початкову дозу (50 мг).

Люди, які бояться за якісь свої захворювання, можуть не пити максимальну дозування, можна пити весь час по 1 або 2 ложечки, тільки тоді потрібно попити довше, не обмежуючись 6-ма місяцями.

Морозник можна пити в маленькій дозуванні він все одно зцілює недуги, але не можна перевищувати максимальну дозування 200мг, т. к. можна нашкодити собі.

Для дитини від 7 до 14 років: Все дози знизити в 2,5 рази!

Протипоказаний при вагітності, лактації та дітям до 7-ми років.

Увага! Відхилення від вище перерахованих дозувань строго забороняються! Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем.

Як приймати морозник

З вечора насипте вашу дозування морозника в чарочку і залийте водою кімнатної температури 30-50мл. Випити необхідно вранці натщесерце за годину до їжі. Випивати необхідно весь вміст чарки, тобто і воду і утворився осад! Якщо Ви забули з вечора приготувати морозник, то можна, не порушуючи процесу, зранку залити його гарячою водою на 10-15 хвилин, а потім випити.

Зовнішнє застосування морозника

Для промивання гнійних, погано гояться ран, для лікування отиту, проти лупи і для росту волосся. У цих випадках готується розчин в співвідношенні: 1 чайна ложка порошку морозника на 1 літр кип’яченої води кімнатної температури. Перед вживанням збовтати (розмішати).

Курс оздоровлення становить від 6-12 місяців (залежно від ступеня недуг), але багато людей п’ють його роками (для профілактики).

Для звернень:

Тел. 8-918-920-80-80 (Пн-Сб 10:00-18:00 MSK)

E-mail: [email protected] com

ICQ: 484-282

Для листів: 385019, респ. Адигея, м. Майкоп-19, а / я 15.

Дійсний член Загальноросійської професійної медичної асоціації фахівців традиційної народної медицини і цілителів

Олександр Сергійович Калиниченко

  • морозник чи є шкідливий для серця
  • бистрий спосіб вигнання жовчи
  • жовч вплив на шкіру
  • морозник вплив на шкіру
  • Чи можна схуднути від морозника відгуки
  • Чи не заважають сердечні глікозиди худнути
  • як приготувати морозник

Comments are closed!