Максим Траньков і Тетяна Волосожар: особисте життя фігуристів

Максим Траньков і Тетяна Волосожар: особисте життя фігуристів Цікаво

Тетяна Волосожар і Максим Траньков стали разом з іншими російськими фігуристами чемпіонами в командному змаганні на Олімпіаді в Сочі. Як складається особисте життя пари Волосожар-Траньков?

Максим Траньков і Тетяна

Волосожар яскрава і гарна пара. Фігуристи прекрасно зображують любов на льоду. Тому багато шанувальників думають, що Волосожар і Траньков зустрічаються, і навіть що вони чоловік і дружина. І вони мають рацію.

Спочатку Тетяна Волосожар була не вільна: у неї був чоловік – Станіслав Морозов, з яким вона каталася разом. Втім, подружжям вони були тільки де факто – їх шлюб не був зареєстрований.

Романи з партнерками Максиму приписують вже не в перший раз. Кілька років тому багато підозрювали, що хлопець закоханий в Марію Мухортовим, з якою вони тоді представляли Росію на міжнародних змаганнях.

Багато були впевнені, що Траньков і Мухортова зіграють весілля. Але з’ясувалося, що насправді у Мухортовою був любовний зв’язок з їх тренером Олегом Васильєвим.

А серце Максима Транькова було давно віддано іншій дівчині, з якою вони знайомі ще з підліткового віку. Колишню кохану фігуриста звуть Олександра, і вона є цирковий артисткою.

Тетяна переїхала до Москви разом зі Станіславом Морозовим, Максим привіз з Пітера свою дівчину Олександру. Пари жили по сусідству, в будинку навпроти ковзанки.

“Ми дружили, спілкувалися, – розповідає Максим. – Потім просто само собою вийшло. У кожного з нас до цього вже були проблеми у стосунках. Тобто я не розлучився зі своєю дівчиною через те, що Таня з’явилася. Два союзу просто зжили себе. І я на півроку пізніше розлучився зі своєю дівчиною Сашею, ніж Таня зі Стасом “.

Відносини Тетяни та Максима починалися, коли обидва були вже вільними людьми. Сьогодні вони удвох абсолютно щасливі, перебуваючи поруч один з одним.

“У нас справді якась хімія, – говорить Максим Траньков. – Буває, люди шукають все життя і не знаходять, а ми – партнери, і у нас відносини більше, ніж у чоловіка з дружиною”.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00547 sec