Макаруни найпопулярніша солодкість 2012! | Хамонера

Макаруни найпопулярніша солодкість 2012! | Хамонера Макаруни найпопулярніша солодкість 2012!

2013, квітень – 01

Всім відомий той факт, що Франція-країна унікальна не тільки через свою культури, а й через свого підходу до кулінарії. Багато століть саме Франція створює нововведення

і приносить у світ модні тенденції в питаннях кулінарії і харчових пристрастях. Серед усього світу саме французи першими змогли здивувати сусідів своїми незвичайними стравами, зокрема, десертами. Як неможливо собі уявити відпочинок у Франції без відвідування Ейфелевої вежі, так не можна уявити світову кулінарію без втручання в неї французьких кондитерів. Саме французькі кухарі перші почали доводити всьому світу, що готувати страви можна не просто смачно, але й дуже красиво і низкокалорийно.

макарунами – це французькі тістечка, по яких на сьогоднішній день божеволіє вся планета. Ласуни відправляються в тур до Парижа. щоб спробувати справжній французький смак цього десерту, просять своїх знайомих привезти його з Франції, а в своїх країнах ходять на майстер-класи, щоб навчитися робити макаруни самостійно. У чому ж секрет такої шаленої популярності та моди на цей десерт? Ці тістечка дійсно є традиційною солодкістю для Франції. Однак, цікаво, що спочатку цей десерт з’явився в Італії і після цього він був подарований як сувенір однієї з підданих французького короля, після чого французи взяли в оборот цей рецепт і привласнили собі це ласощі.

Відпочинок в Німеччині або в Америці – зараз всі кондитерські світу запропонують вам своє бачення тістечок макарун. Кожен кондитер готує ці тістечка на свій лад, за своїм смаком, додаючи свої начинки. Однак, єдино вірна рецептура присутня тільки у французьких кондитерів. Відома на всю планету Марія-Антуанетта також дуже любила макаруни, і це було зображено навіть у фільмі про її життя. Існує кілька відомих на весь світ кондитерських, наприклад Laduree, яка робить еталонні макаруни і знаменита саме тим, що в її меню існує величезна маса тістечок з різним смаком. У цій кондитерської можна спробувати десерти традиційних смакових відтінків з шоколадом, ваніллю, горіхами, кокосом. Крім того, любителі фруктів можуть насолодитися полуничним, вишневим, лимонним і абрикосовим смаками. А ті, хто вважають за краще екзотику, як правило, замовляють імбирні, м’ятні, і каштанові сорти тістечок. Так чи інакше, незалежно від смакових якостей, макаруни мають ще одну незаперечну перевагу – вони низькокалорійні.

  • макаруни м\ятні

Comments are closed!