Лужна дієта, раціон, рекомендації, правила – SlimDown. Ru

Лужна дієта, раціон, рекомендації, правила – SlimDown. Ru Лужна дієта

Не секрет, що вживаються нами продукти мають або кислотну, або лужну природу. Відповідно, дія на наш організм вони надають діаметрально протилежне. Підвищена кислотність провокує виникнення проблем зі здоров’ям, у той час як лужна

середу забезпечує максимально правильну роботу організму. Саме на цьому принципі і побудована знаменита лужна дієта, про яку ми поговоримо в нашій статті.

Основні рекомендації

Лужна дієта триває 3-4 тижні – за цей час вдається очистити організм від кислотних відходів і нормалізувати його діяльність. Не варто переривати дієту, якщо в перші дні самопочуття кілька погіршиться (але не до критичного рівня – в цьому випадку варто негайно здатися лікареві). А ось легке нездужання цілком зрозуміло – воно свідчить про початок процесу чистки.

Раціон дієти

Раціон дієти включає продукти з лужною реакцією. До цієї групи можна сміливо зарахувати практично будь-яку рослинну їжу. Ми наведемо вам основний список:

Стиглі банани, авокадо, ягоди, часник, селера, морква, смородина, фініки. Всі перераховані продукти мають рівень pH 8,0. Вони впливають на кислотні продукти і піднімають їх pH практично до лужного рівня. Крім того вони благотворно впливають на організм, нормалізує тиск. Солодкі яблука, абрикоси і паростки люцерни. Їх рівень pH також знаходиться на позначці 8,0. Ці продукти містять багато корисних ферментів і нормалізують гормональний фон. Солодкий виноград, маракуйя, солодкі груші, ананаси, сливи, родзинки, овочеві соки. Їх pH досягає рівня 8,5. Продукти з цієї групи багаті антиоксидантами. Всі вони благотворно впливають на склад крові і чудово очищають організм. Ківі, цикорій, фруктові соки. Ця група насичена флавоніди (потужними антиоксидантами). Їх рівень pH – 8,5. Кресс водяний, спаржа, морські водорості. Всі ці продукти вважаються унікальними по ефективності перетворювачами кислоти. Їх pH – 8,5. Лайм, диня, манго, папайя, петрушка. Дана група продуктів чудово чистить печінку, нирки і кишечник. Рівень pH – 8,5. Кайенский перець, мускусна диня. Продукти цієї групи борються з вільними радикалами, добре чистять кишечник і благотворно впливають на ендокринну систему. Їх рівень pH – 8,5. Органічний желатин агар-агар. Агар-агар багатий клітковиною, кальцієм і залізом. Рівень pH – 8,5. Кавун. pH фактор кавуна – 9,0. Він відмінно очищає організм і є джерелом лікопіну, бета-каротину і вітаміну C. Лимон.

Рівень pH лимонів – 9,0. Кислий плід насправді сприяє створенню лужного середовища. Він має імуномодулюючі властивості і добре очищає печінку.

До кислотообразующим продуктів належить:

Цією групи продуктів по можливості варто уникати, вживаючи лише необхідний мінімум.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00962 sec