Лужна дієта: це не кисло!

Лужна дієта: це не кисло! Лужна дієта: це не кисло!

Зоряні послідовниці лужної дієти – Гвінет Пелтроу (ліворуч), Міранда Керр (у середині), Кірстен Данст (праворуч)

Фастфуд, напівфабрикати, м’ясо, цукор, сіль, кава, алкоголь. Ваш раціон немислимий без цих продуктів і напоїв? Вітаємо: швидше за все рівень кислотності в вашому організмі підвищений. Не скаржитесь на роздратованість, постійну втому, проблеми з травленням, зайва вага і тьмяну шкіру? Напевно ці симптоми вам знайомі. А значить, потрібно терміново переглядати свої харчові звички, як це вже зробили багато зірок, яким зовсім не хочеться постаріти завчасно і заробити пишний букет хронічних захворювань.

Гвінет Пелтроу робить секрету з того, що її раціон харчування на 80% «лужної». Кірстен Данст також відкрито зізнається, що сидить на лужної дієті. Дженніфер Еністон бореться з підвищеною кислотністю, щодня поглинаючи омолоджуючий лужної коктейль. а Міранда Керр п’є тільки воду, очищену за допомогою спеціального лужного фільтра.

Доведено: останнім часом рівень Ph в організмі сучасної людини повільно, але вірно падає. Результат – підвищена кислотність. Її викликає і малорухливий спосіб життя, і неправильне харчування. Не кажучи про стреси, які вважаються однією з головних причин так званого закислення організму. Розуміючи, що від емоційних перевантажень нам нікуди не дітися, дієтологи пропонують дотримуватися раціону харчування, що підвищує рівень Ph.

Зниження рівня Ph загрожує такими наслідками, як: ослаблення імунітету, проблеми з судинами, серцем, кров’ю, суглобами, зубами, а також остеопороз, хронічна втома, м’язові болі, безсоння.

У чому суть лужної дієти? У чіткому розподілі продуктів на кислотообразующие та лужні. Вживання перших потрібно звести до мінімуму, налягаючи на продукти харчування з другої, лужної групи.

У кислотному «групі ризику» – м’ясо, яйця, молочні продукти, вершкове масло, цукор, сіль, чай, кава, злаки і боби, горіхи і алкоголь. До лужних продуктів відносяться фрукти, ягоди, зелень, гриби. В ідеалі їх в раціоні має бути не менше 70%. І тоді, як стверджує автор лужної дієти Роберт Янг, який написав бестселер The Ph Miracle («Чудо Ph»), вас буде переповнювати енергія, шкіра почне світитися, а живіт стане як ніколи плоским.

Некислі правила

До лужних «суперпродуктів» дієтологи відносять кавун, диню, авокадо, спаржу, водорості, родзинки, морква, а також часник, який рекомендується їсти якомога частіше. Величезну роль відіграє термічна обробка продуктів. Наприклад, полезнейший шпинат після гасіння стає кислотообразующим, а значить, є його потрібно сирим.

Повністю виключати з раціону хліб дієтологи не радять. Однак рекомендують обмежити вживання зернових продуктів до 3 разів на тиждень.

Не частіше трьох-четирез раз на тиждень можна їсти рибу, за настроєм замінюючи її пісної яловичиною, телятиною, м’ясом курки або індички.

І побільше лимона! Кислий фрукт чудово нормалізує кислотно-лужний баланс, чудово чистить печінку і сприяє підвищенню імунітету.

  • як похудати і не постаріти

Comments are closed!