Льняна олія для схуднення: грами зникають опівночі

Льняна олія для схуднення: грами зникають опівночі Льняна олія для схуднення: грами зникають опівночі

маргариновий виробництво США, де активно борються з ожирінням нації, переходить на заміну традиційних масел лляним. Російська лабораторія харчування

РАМН рекомендує лляне масло в лікувальних цілях . А знамениті вологодські маслокомбінат додають його в свої йогурти та сметану.

З чого б така суєта навколо давно відомого на Русі продукту? Зарубіжні і російські дієтологи в один голос заявляють, що можна і потрібно застосовувати лляне масло для схуднення . а схудлі кажуть, що при поєднанні Льяна масла з цибулевим супом для схуднення ефект зростає в рази!

Праці, присвячені дієтичним властивостям лляної олії, випускають вчені Німеччини та Великобританії. Мода використовувати лляне масло для схуднення та інших лікувальних цілей приходить з Америки в стареньку Європу. І вже звичайно буде дивно, якщо ми, живучи в Росії, де споконвіку вживали льняне масло в їжу, відмовимося від цього ефективного засобу.

Як діє лляне масло для схуднення?

Адже, здавалося б, будь-яке масло – джерело жиру, хіба може воно сприяти зниженню ваги? Масло льону і справді містить жирні кислоти.

Але слід розрізняти необхідні організму та шкідливі для нього жири . З поліненасичених кислот, які входять до складу масла, переважно складається наш мозок. А жирну кислоту під назвою Омега-3 і зовсім можна отримати тільки з риб’ячого жиру і лляної олії. І все це не має ніякого відношення до «шкідливим» жирам, утворюючим некрасиві складки на тілі.

Застосування лляної олії для схуднення засноване . з одного боку, на його здатності знижувати апетит і надавати м’який проносний ефект. При цьому відбувається делікатне очищення кишечника і виведення з організму шлаків. З іншого боку, масло льону нормалізує обмін речовин . зокрема, ліпідів. Адже проблеми із зайвою вагою часто пов’язані саме з «неполадками» у жировому обміні. Але повноцінно розкривається цей помічник у боротьбі з кілограмами вночі. Поки Ви спите, лляне масло прискорює витрата жирів. Замість того, щоб відкладатися в «неправильних» місцях, жири розщеплюються на гліцерин і воду. Ви відпочиваєте – масло працює, і таке схуднення більш безпечно, ніж схуднення за допомогою активованого вугілля. а адже в останнього багато своїх прихильників.

Як користуватися лляною олією для схуднення?

Користуватися лляною олією для схуднення потрібно системно. Його п’ють по чайній ложці перед сніданком і вечерею (за 15-20 хвилин до їжі) щоденно протягом одного-трьох місяців. Приблизно за тиждень разову норму треба збільшити до столової ложки. Ефект, без сумніву, буде відчутним. Скільки саме кілограмів Ви втратите, залежить від організму і способу життя.

Покладати надії тільки на лляне масло для схуднення буде не зовсім вірно. Можна також відмовитися від їжі після 8-ї вечора і давати організму хоча б невелику фізичне навантаження. Ці заходи посилять вплив і допоможуть проявитися дієтичним властивостям масла. Мова йде не про виснажливі тренуваннях, а лише про систематичної зарядці: можете, наприклад, використовувати наші вправи для схуднення в картинках – вони прості і не зажадають від вас неймовірних зусиль.

Ефект лляної олії для схуднення проявляється тільки в продукті . отриманому методом холодного віджимання. А ще масло не можна нагрівати. Його краще зберігати при температурі від 0 до 15 градусів. Тоді всі корисні властивості точно збережуться, і маслечко попрацює над красою Вашої фігури.

речі, бонусом до схуднення можна відчути на собі й інші цілющі ефекти лляної олії . яке застосовують для попередження раку та інфарктів, поліпшення роботи нирок, зміцнення імунітету, відновлення після стресів, підвищення бадьорості духу і розумової працездатності.

Льняна олія – ??делікатес для мозку і «нічний тренер» для фігури. Це найприродніший і натуральний засіб для схуднення, винайдене самою природою.

obelay спеціально для жіночого порталу Вуманка. ру

Сподобалася стаття? Запропонуйте нас гуглу – натисніть +1 та / або потягнув посилання в свою соц. сетях! Це просто – всього один клік.

  • гліцерин для схуднення
  • зЧОГО льняна олія
  • льняна олія ціна

Comments are closed!

_0.31MB/0.01359 sec