Літня дієта (для красивої шкіри, волосся, і нігтів), каталог дієт – diets. ru

Літня дієта (для красивої шкіри, волосся, і нігтів), каталог дієт – diets. ru Літня дієта (для красивої шкіри, волосся, і нігтів)

Дієта, тривалістю в 7 днів, якої можна дотримуватися до місяця. Меню рясніє овочами та фруктами, тому е називають літньою (рослинна їжа краще засвоюється “в сезон”, так що використовувати її влітку – саме те для тих, що худнуть). Виберіть для себе ті овочі і фрукти, які ви любите найбільше, і поглинає їх цілий день – на сніданок, обід і вечерю.

Перший день – овочевий. Припустимо, ви вибрали огірки. Ви можете їсти їх у будь-яких кількостях: хоч 10, хоч 20 кг протягом дня, але, якими б соковитими не були огірки, вони не поповнять в достатній кількості рідина у вашому організмі, так що радимо вам цього дня пити більше мінеральної води.

Якщо попередній день був овочевим, то, значить, за ним повинен слідувати фруктовий, наприклад, яблучний, апельсиновий або грушевий. Розподіліть фрукти на чотири-п’ять прийомів і основну частину поглинайте в обід. Якщо при цьому ви відчуєте нестерпний голод, то випийте склянку кефіру або йогурту.

Ягідний день. Це може бути ароматна свіжа полуниця, слива або агрус. Їжте ягоди протягом всього дня досхочу і пийте в необмежених кількостях мінеральну або кип’ячену воду.

У цей день ви повинні віддати перевагу кисломолочним продуктам. Виберіть що-небудь по своєму смаку – кефір, йогурт або ряжанку – і пийте маленькими ковтками протягом дня. Якщо Ваш порожній шлунок постійно нагадує про себе, то з’їжте трохи нежирн3о сиру з невеликою кількістю цукру без сметани. Закінчити цей день найкраще склянкою кефіру.

Знову овочі: капуста, гарбуз, картопля (але не смажений, а відварний) або соковиті помідори. Їжте тільки овочі протягом всього дня і запивайте мінеральною водою.

Цей день присвятіть якій-небудь ягоді: черешні, абрикосів або персиків. Протягом дня їжте вибрані вами ягоди, а на ніч не забудьте випити склянку кефіру.

Найбільш, мабуть, важкий і важкий. Протягом дня ви повинні будете пити тільки фруктовий сік – яблучний, виноградний або апельсиновий.

Після цієї дієти ви можете повертатися до звичайного харчування, але не накидатися на їжу відразу ж, а робіть це поступово.

Comments are closed!