Лимонно-медова дієта: як за 2 дні схуднути на 4 кг

Лимонно-медова дієта: як за 2 дні схуднути на 4 кг Лимонно-медова дієта на 2 дня: пийте і ставайте стрункими!

Повторювати лимонно-медову дієту можна не частіше одного разу на місяць і продовжувати не більш, ніж 2 дні. По суті цю методику схуднення і Детокс цілком можна віднести до розвантажувальним дням.

Рецепт жорсткої лимонно-медової дієти

Корисні властивості лимона і меду відомі вже давно. Обидва продукти особливо цінуються як джерела вуглеводів і вітамінів, які потрібні нам щодня. Суть лимонно-медової дієти – відмовитися на якийсь час від їжі, а на сніданок, обід і вечерю пити спеціально приготовлений напій.

Готується він так: у склянку чистої води ви додаєте 2 ст. л. меду, 2 ст. л. свіжовичавленого лимонного соку і дрібку червоного кайенского перцю. Перед вживанням цього лімонада всі інгредієнти потрібно ретельно перемішати. Пити його потрібно 6 разів на день. У проміжках дозволяється пити воду і один раз на день – проносний чай.

Класична лимонно-медова дієта

Для тих же, кому занадто складно витримати таку «зіркову» дієту, можна скористатися більш адаптованою і менш суворої класичної лимонно-медової дієтою. Вона – низькокалорійна і дозволить вам за 2 дні скинути до 2кг зайвої ваги. Лимонно-медова дієта підійде і для тих, хто віддає перевагу влаштовувати регулярні розвантажувальні дні і для тих, кому необхідно скинути пару кілограмів в екстреному порядку до якоїсь події.

Лимонна кислота дозволить зменшити відчуття голоду, очистити організм від токсинів, а також позбутися целюліту. Лимонно-медова дієта, хоч і є низькокалорійною, не сприяє появі втоми завдяки поживним властивостям меду.

На сніданок, обід і вечерю потрібно вживати тільки суміш з цих двох продуктів. Приготувати її досить просто: на 3л води додати сік 15 лимонів з м’якоттю і 50г меду.

На другий день готується така ж суміш і споживається протягом всього дня без розмежувань на прийоми їжі. Крім лимонно-медової суміші протягом дня можна пити воду або зелений чай без цукру. В результаті лимонно-медова дієта дозволяє очистити організм від шкідливих токсинів і шлаків, а також очистити кров і лімфу і надати тонізуючу дію на шкіру.

Повторювати лимонно-медову дієту можна не частіше одного разу на місяць і продовжувати її більш, ніж на 2 дні не рекомендується. Якщо у вас є можливість на час дотримання лимонно-медової дієти залишитися вдома і не навантажувати себе фізичною або розумовою працею, то краще провести ці дні в спокої.

Лимонно-медова дієта протипоказана людям із захворюваннями нирок, гастритом з підвищеною секрецією. Перед початком дієти краще всього проконсультуватися з лікарем.

Лимонно-медова дієта супроводжується постійним виведенням рідини, тому краще всього, якщо ви будете знаходитися в цей час в домашній обстановці. Після виходу з дієти дотримуйтесь помірний раціон щоб уникнути проблем з шлунково-кишковим трактом.

Comments are closed!