Лимонна дієта для схуднення + відгуки тих, що худнуть

Лимонна дієта для схуднення + відгуки тих, що худнуть Лимонна дієта

Багато хто вважає, що лимон – не підходящий для дієти фрукт, однак, на думку дієтологів, це не зовсім так. Лимон містить речовини, які здатні розщепити жири, і тим самим допомогти позбавитися від зайвих кілограмів. Лимонна кислота прискорює обмін речовин, і зменшує відчуття голоду. Лимон посилює виділення шлункового соку, тобто покращує травлення.

Пектин, який міститься в лимоні нормалізує рівень цукру в крові, а вітамін С, якого в лимоні дуже багато, підвищує імунітет. Лимон очищає кров і лімфу, а це покращує обмін речовин. Обмін речовин безпосередньо впливає на вагу організму. Якщо обмін речовин порушений, то це призводить не тільки до появи зайвої ваги, але і до багатьох хвороб.

Так що, якщо ви не звикли харчуватися лимонами, може бути варто спробувати?

Лимонна дієта триває на протязі 14 днів. Лимонна дієта переноситься дуже легко, оскільки практично не порушує звичний режим харчування. Єдине обмеження – потрібно поменше вживати виробів з борошна, а також цукрів. Харчуватися потрібно помірно, не переїду.

Рецепт лимонної дієти

Щоранку потрібно випивати розбавлений чистою водою лимонний сік. Після цього, потрібно прополоскати рот розчином 1 ч. л. соди в 1 склянці води. Це потрібно для того, щоб кислота нейтралізувалася, і не пошкодила емаль зубів. Далі можна весь день харчуватися як звичайно.

Щодня збільшується кількість лимонного соку.

Дієта розрахована на 14 днів. Повторювати її можна кілька разів на рік. Краще навесні і восени.

1 день – вичавити 1 лимон на 1 склянку води

2 день – 2 лимона на 2 склянки води

3 день – 3 лимона на 3 склянки води

4 день – 4 лимона на 4 склянки води

5 день – 5 лимонів на 5 склянок води

6 день – 6 лимонів на 6 стаканів води

7 день – вижати 3 лимони в 3 л води, покласти 1 ложку меду і випити поступово за день. Після 7 дня кількість лимонів знижується.

8день – 6 лимонів на 6 стаканів

9 день – 5 лимонів на 5 стаканів

10 день – 4 лимона на 4 склянки

11 день – 3 лимона на 3 склянки

12 день – 2 лимона на 2 склянки

13 день – 1 лимон на 1 склянку

14 день – 3 лимона на 3 літри води, додати 1 ложку меду і випити протягом дня

1-2 склянки води натще можуть випити багато, а більше вже складніше. Якщо ви не можете одноразово випити велику кількість води з лимонним соком, то можна розділити цю дозу на 2-3 рази. При цьому сік потрібно пити за 1 годину до їжі.

Лимонна дієта має протипоказання – вона не підходить людям з підвищеною кислотністю шлунка. Якщо ви сумніваєтеся – проконсультуйтеся у лікаря.

Ефект від дієти буде більше, якщо збільшити фізичні навантаження, а також стежити за калорійністю їжі.

  • лимонна дієта протипоказання

Comments are closed!