Лимон з медом для схуднення – Racionika. ru

Лимон з медом для схуднення – Racionika. ru Лимон з медом для схуднення

Максимально ефективні програми схуднення, які володіють комплексною дією на організм. Ідеальний варіант – гармонійне поєднання фізичних навантажень, раціонального харчування та стимуляції розщеплення

жирової тканини різними способами. Першу складову, що забезпечує гарне і здорове тіло, – фізичну активність – ми зачіпати в цій статті не будемо, поговоримо про решти двох.

Одними з небагатьох продуктів, які є ефективними в боротьбі із зайвою вагою і надають комплексний позитивний вплив на організм – прискорюють обмін речовин і забезпечують організм вітамінами і корисними мікро-і макроелементами, є мед і лимон. Поєднання унікальних властивостей цих продуктів дозволяє домогтися гарних результатів на шляху до ідеальної фігури, головне, визначити найбільш підходящий для конкретної людини спосіб їх вживання і наполегливо рухатися до поставленої мети.

Мед – це не просто корисний продукт бджільництва, це справжнє джерело амінокислот (замінників і аналогів яких немає в жодному іншому продукті), вітамінів, мінералів, мікро-, макроелементів і фруктози (натурального замінника цукру, який не приводить до ожиріння). З урахуванням високої калорійності цього продукту і значної концентрації в ньому амінокислот як при дотриманні дієти, так і при звичайному способі життя, оптимальна добова доза меду не повинна перевищувати 2-3 чайні ложки.

Крім благотворного впливу на стан здоров’я, мед допомагає боротися і з деякими психологічними бар’єрами на шляху до схуднення, такими як відмова від солодкого. Мед дозволяє поєднати приємне з корисним: половина чайної ложки меду здатна повністю приглушити бажання поїсти солоденького на ніч або ж після ситного обіду, що дозволить уберегти організм від зайвих і шкідливих калорій, а також задовольнити потребу в цукрі. А в поєднанні з лимонним соком – джерелом вітаміну С – мед сприяє зміцненню імунітету, поліпшенню самопочуття і прискоренню обмінних процесів організму.

Потрапляючи в травний тракт, компоненти меду і лимонна кислота натурального походження

    усувають відчуття голоду; стимулюють виділення секреції шлунка; нормалізують процеси ферментації їжі; сприяють виведенню солей (запобіганню утворення жирових клітин); беруть участь у процесах засвоєння кальцію і його транспортування в жирові клітини для їх успішного розщеплення; постачають організм необхідною кількістю амінокислот, вітамінів, мінералів і фруктози (за умови вживання на добу 2 чайних ложок меду і 2 столових ложок свіжовичавленого лимонного соку); очищають кишечник від шлаків; ефективно виводять токсини і т. п.

Вживати лимон з медом для схуднення можна будь-яким найбільш зручним і прийнятним для вас способом:

    вранці натщесерце та ввечері перед вечерею випивати півсклянки теплої води, в якій розведена 1 чайна ложка меду і 1 столова ложка лимонного соку; протягом дня в періоди між прийомами їжі при виникненні бажання перекусити або випити чаю можна з’їдати півчайної ложки меду і скибочку лимона, запиваючи негорячій зеленим чаєм; додавати мед і лимон в їжу, прийняту в будь-який час дня – в каші, салати, теплі напої тощо

Але вживаючи тільки лише мед і лимон, не варто очікувати миттєвих результатів. Перебудова функціонування організму, нормалізація обмінних процесів і розщеплення жирової тканини – досить тривалий процес, який дозволяє втрачати зайві кілограми хоч і повільно, зате безповоротно і без шкоди для здоров’я.

Правильний режим харчування і відпочинку, а також помірні фізичні навантаження в комплексі з медово-лимонної «терапією» допоможуть прискорити бажаний результат. Все залежить від наполегливості та вашого бажання стати стрункішою, здоровіше і красивіше.

Але є й обмеження, які варто враховувати при вживанні лимонного соку в поєднанні з медом, – це захворювання шлунка, пов’язані з підвищеною кислотністю, цукровий діабет, значна ступінь ожиріння і алергія на компоненти меду або сік цитрусових. У таких випадках вибір дієти для нормалізації ваги, поліпшення обміну речовин і самопочуття краще здійснювати за участю кваліфікованого фахівця з дієтології.

  • лимон з медом
  • Ложка меду на ніч для фігури

Comments are closed!

_0.31MB/0.00649 sec