Лімфодренажний масаж: схуднення з першого сеансу – Схуднення – LADY. tsn. ua

Лімфодренажний масаж: схуднення з першого сеансу – Схуднення – LADY. tsn. ua Лімфодренажний масаж: схуднення з першого сеансу

Якщо вам за короткий проміжок часу потрібно зменшитися до розмірів улюбленого сукні, то лімфодренаж – це саме те, що допоможе вам швидко і, головне, із задоволенням зменшити свій об’єм.

| Getty Images / Fotobank Уже після першого сеансу масажу вам може здатися, що штани стали сидіти на вас вільніше, ніж до масажу. А все від того, що з ваших жирових клітин пішла зайва рідина. За курс лімфодренажного масажу цілком реально втратити до 5 см в об’ємі.

Як працює масаж

Масаж проводиться на “проблемних” зонах. ногах (ікри і стегна), сідницях і животі. Легкими, як би вичавлюю рухами масажист виганяє вологу з ваших жирових клітин, а також продукти метаболізму. Все це виводить з клітин лімфотіческіх система.

Руху при масажі повільні, текучі, тому що сам відтік лімфи відбувається дуже повільно в порівнянні з циркуляцією крові. Швидкі рухи можуть травмувати судини. Лімфа тим густіше і повільніше, чим більше в ній продуктів розпаду. У міру проходження курсу лимфодренажного масажу лімфа буде ставати більш рідкої і більш текучої, отже, рідина разом з продуктами метаболізму буде виводитися швидше. Клітини при цьому, позбавляючись від зайвої вологи, зменшуються в розмірах. Завдяки тому що судини, які раніше здавлювалися набряклий запаленими клітинами, перестають зажиматься, в клітини краще надходить кисень. Колагенові волокна, які розподіляють жирову клітковину, після зменшення клітин починають отримувати свій колаген, який раніше надходив в недостатній кількості.

Кому показаний масаж | Getty Images / Fotobank

лімфодренажні масаж рекомендований всім, хто хоче поліпшити кровопостачання тканин і відтік зайвої рідини з клітин разом з продуктами розпаду, отруйними клітини. Рекомендується масаж при ожирінні, при травмах, що супроводжуються набряком тканин, в післяопераційний період, як частина антицелюлітної програми. При боротьбі з целюлітом не рекомендується розминати підшкірну жирову клітковину на оточених тканинах. Тому починають антицелюлітну програму з лимфодренажного масажу.

Протипоказання до лімфодренажного масажу:

гострі періоди інфекційних захворювань;

шкірні захворювання;

перший час після операції;

патологія нирок;

вагітність.

Протипоказаний масаж дітям до 1 року.

Comments are closed!