Лікування перекисом водню по Неумивакіна .. Обговорення на LiveInternet – Російський Сервіс Онлайн-Щоденників

Лікування перекисом водню по Неумивакіна.. Обговорення на LiveInternet – Російський Сервіс Онлайн-Щоденників Лікування перекисом водню по Неумивакіна.

вівторок, 31 січня 2012 10:52 + до цитатника

Панацея ХХI століття – перекис водню – порівняно нове, досить універсальний

профілактичний засіб допомагає усунути атеросклероз, гострі судинні захворювання, предовратіть інфаркти, інсульти і… – список хвороб дуже великий.

Завдяки трудам і дослідам професора Неумивакіна, лікування перекисом водню стало більш доступним і зрозумілим. Неумивакин досліджуючи лікування перекисом водню, проробив на собі і випробував всі властивості цього препарату, перекис водню (Н2О2) удостоїлася всенародного схвалення.

Як сам професор Неумивакин, так і його сподвижники продовжують не тільки лікуватися за допомогою перекису водню, а й пременяют його в якості потужного профілактичного засобу. Лікування хворих, що проходять успішне лікування у професора і його послідовників, засноване саме на прийомі Н2О2.

Найбільш відомі його послідовники – доктор В. Д. Кузьмін і американський лікар і вчений У. Дуглас. Перекис водню – вельми ефективна зброя проти вірусів, бактерій і грибків, здатне боротися з великим числом інфекцій і хвороб і підтримувати більшість життєво важливих процесів. Цей препарат здатний протистояти будь-яким інфекцій і захворювань, стимулює імунну систему, будучи універсальним засобом, використовуваним для підтримки всіх життєво важливих процесів.

Крім серцево-судинних захворювань, з вилікування яких і почалося активне застосування перекису водню, лікуються хронічні бронхіти, емфізема легенів, алергія. Препарат знищує ракові клітини, окисляє і видаляє із стінок судин накопичилися жири, лікує лейкози. Неумивакин і лікування перекисом водню, має систематизований підхід до лікування різних захворювань за допомогою цього засобу, про це ми і поговоримо далі.

До власне прийому перекису водню протипоказань майже немає, необхідно лише правильно визначитися з дозуванням. Природним протипоказанням може бути непереносимість конкретного організму до прийому даного препарату, при цьому можливі побічні реакції:

висипання на шкірі, нудота, сонливість, втома, явища, подібні з простудними (нежить, кашель), рідше – пронос. Це буває у 1-2 відсотків людей.

Не варто побоюватися і легкого печіння в шлунку при прийомі ліків. Тимчасово знизьте прийняту дозу до звикання організму.

Можна приймати препарати на основі перекису водню паралельно з прийомом різних фітопреператов. Проте абсолютно неприпустимо приймати різні ліки одночасно з перекисом. Між цими лікуваннями повинен бути часовий проміжок не менше тридцяти хвилин.

Рецепти і методики Неумивакіна. Лікування перекисом водню:

Гайморит і перекис водню: для лікування, розчинити 15 крапель перекису в столовій ложці води, набрати і закапати ніс. Ретельно видути слиз, яка виділяється.

Остеохондроз і його лікування перекисом водню: викликану їм біль у шийній частині хребта, знімає Н2О2-компрес. Серветку з натуральної тканини змочити в перекису, накласти на шию, укрити поліетиленом, 15 хвилин тримати. Після декількох повторень біль пройде.

Ангіна: При болях у горлі розвести чайну ложку перекису в чверті склянки води. Цим розчином полоскати ротову порожнину і горло, затримуючи рідину на мигдалинах. Лікування здійснювати кілька разів на день. Закапувати препарат по 3-5 крапель, в кожну ніздрю при нежиті, у вуха при вушної болю

Пародонтоз і кровоточивість ясен, лікуємо перекисом по Неумивакіна: (неприємний запах з рота) на 3 г харчової соди капнути 10 крапель лимонного соку, 20 крапель перекису водню і почистити зуби отриманою сумішшю. Після цього рот не промивати, не їсти і не пити 10-15 хвилин.

болючі місця – на них рекомендується накладати компреси. Тканина змочувати розчином 3% перекису водню (три чайні ложки в чверті склянки води). Через чверть години компрес знімається і місце протирається серветкою, яка змочена в чистій перекису. Можна розтирати перекисом все тіло. Це корисно при хворобі Паркінсона та розсіяному склерозі.

Зубний біль: також знімається при застосуванні перекису водню. Для цього 2 таблетки гідропериту необхідно розчинити в 100 мл води. Полоскати рід як можна довше, Повторити кілька разів.

Як і при багатьох інших методах лікування, при застосуванні перекису водню актуальний постулат: «Ні лікування без очищення». Очищення організму – обов’язкова умова лікування від будь-яких хвороб. За умови очищення шлунково-кишкового тракту результат буде досягнутий швидше і з більш помітним ефектом.

Перекис водню. Вводимо внутрішньовенно. Консультація з лікарем обов’язкова!

Внутрішньовенне лікування перекисом – природно тут більш, ніж в інших випадках, необхідні консультації з лікуючим лікарем.

Американський доктор Фарр скоїв таке відкриття: краще насичення киснем тканин відбувається шляхом введення в кров… перекису водню! При введенні внутрішньовенно Н2О2 викликає посилення швидкості обмінних процесів в 2 – 3 рази!

Професор Неумивакин, розповідаючи про методи лікування перекисом водню. на собі. стверджував, що вводить сам собі перекис внутрішньовенно.

Необхідний шприц ємністю 20 мл, з 0,3-0,4 мл 3 -% перекису на 20 мл фізрозчину. Вводити у вену не поспішаючи, протягом 2-3 хвилин. Збільшувати кожну наступну ін’єкцію на 0,1 кубика, довівши дозу до 1 мл перекису на 20 мл фізрозчину. Ін’єкції проводити щодня, загальним курсом в 8-9 ін’єкцій. Після 2-3 тижневої перерви, ін’єкції здійснювати 2-3 рази на тиждень по 1 мл протягом 2-3 тижнів. Самопочуття підкаже необхідність подальших процедур.

При розкладанні Н2О2 утворюється атомарний кисень, який знищує будь-які патогенні організми. Інтоксикація організму загиблими мікробами може викликати підвищення температури тіла до 40 градусів. Тому при перших ін’єкціях необхідно вводити розчин малими дозами. Напрімр, так: змішавши 20 мл фізрозчину з 0,3-0,4 мл перекису, при першій ін’єкції використовуємо третину цієї кількості, при другому – половину, при третій – 3/4.

Усі вітчизняні та зарубіжні фахівці з лікування із застосуванням перекису водню такі як Ч. Фарр і У. Дуглас впевнені: внутрішньовенні ін’еккціі цього препарату з метою лікування повинні проводитися тільки лікарем, який добре знайомий з механізмом її дії, процентними співвідношеннями розчину і тонкощами введення, перевіреними на практиці. Солідарний з ними в цьому і професор Неумивакин. Самолікування в цьому випадку виключено.

  • неумивакін
  • Професор Неумивакін
  • неумивакін лікування содою
  • Неумивакін перекис водню
  • лікування перекисом водню
  • закапування носу перекесем водню 1 5%
  • як схуднути неумивакин
  • неумивакін рецепти від очищення
  • неумивакін лікування перекисом водню
  • перекис водню лікуємо горло

Comments are closed!

_0.32MB/0.00467 sec