Лікування ожиріння Київ на Подолі корекція ваги Київ зайву вагу боротьба з ожирінням якісне схуднення надмірна вага правильне харчування очищення організму програми схуднення

Лікування ожиріння Київ на Подолі корекція ваги Київ зайву вагу боротьба з ожирінням якісне схуднення надмірна вага правильне харчування очищення організму програми схуднення Корекція ваги

Корекція ваги є однією з найактуальніших проблем сучасності. Розробка ефективної програми корекції ваги – питання,

яке хвилює дуже багатьох: від кіно-та естрадних «зірок» – до домогосподарок, від успішних бізнесменів і бізнесвумен – до стажистів на їхніх підприємствах.

Як можна схуднути? Як лікувати ожиріння? Адже доведено, що найздоровіші люди ті, хто має нормальну вагу. Тому що кожні 5-10 кілограмів зайвої ваги в 5-10 разів підвищують ризик розвитку різних серйозних захворювань. А от програма схуднення, розроблена в центрі корекції ваги в Києві на Подолі, Троєщині, Виноградарі і в центрі, в медичній клініці «Viva», і спрямована на лікування ожиріння, в результаті якої вдалося знизити вагу на зайві 5-10 кг – так само значимо цей ризик знижує.

При виборі програми корекції ваги потрібно пам’ятати, що часто швидке схуднення небезпечно для здоров’я і загрожує розвитком психічних захворювань, а також виникненням або загостренням захворювань внутрішніх органів. Мало хто з бажаючих схуднути консультується з лікарем, хоча огляд терапевта й ендокринолога перед початком програми корекції ваги і лікування ожиріння в клініці корекції ваги в Києві на Подолі, Троєщині, Виноградарі і в центрі, в медичній клініці «Viva» просто необхідні. Тим більше, що нерідко людина, яка задався питанням як можна схуднути і як лікувати ожиріння, вже перепробував десятки дієт, харчових добавок та інших способів. Тому що в 95% випадків лікування ожиріння і програма схуднення, розроблена без попереднього обстеження та консультації в центрі корекції ваги в Києві в медичній клініці «Viva», закінчуються тим, що через незначний проміжок часу пацієнт не тільки повертає втрачені кілограми, але і набирає нових.

Першим етапом у програмі корекції ваги при лікуванні ожиріння є виявлення індивідуальних причин зайвої ваги, щоб програма схуднення була спрямована саме на проблемні моменти корекції ваги. Серед причин, за якими пацієнт потребує корекції ваги, можуть бути: спадкова схильність, проблеми в ендокринній системі, неправильний спосіб життя і т. п. Далі фахівці клініки корекції ваги в Києві в медичній клініці «Viva» приступлять до коректування дієти пацієнта, адже нерідко в корекції ваги потребують ті, хто не володіє елементарною культурою харчування. Так, наприклад, пацієнти часто говорять, що вони практично нічого не їдять протягом дня, але в ході розробки програми схуднення та лікування ожиріння з’ясовується, що пацієнт їсть від хвилювання, чи перед телевізором, або за книгою, або просто не помічає постійних перекусів булочками і бутербродами. Наступним етапом у програмі схуднення в центрі корекції ваги для тих, хто поставив перед собою мету дізнатися, як можна схуднути і як лікувати ожиріння, є розробка комплексу фізичних вправ, при цьому дається інструкція зважуватися щотижня на одних і тих же вагах.

Збільшення фізичної активності не завжди легко дається пацієнтам, які прийняли рішення розпочати програму корекції ваги. Один з факторів, що викликає біль у ногах і спині під час руху – це плоскостопість, яке є наслідком зайвої ваги. Комплексний підхід до лікування ожиріння та корекції ваги дозволяє лікарям центру корекції ваги в Києві в медичній клініці «Viva» спільними зусиллями вузькопрофільних фахівців грамотно підібрати ортопедичні устілки, щоб підтримувати зведення стопи в найбільш правильному положенні і зберігати її амортизуючу роль. Це важливий крок у програмі схуднення при лікуванні болю в спині і в ногах, тому що носіння ортопедичних устілок допомагає уникнути перевантажень і мікротравм суглобів ніг і хребта, що дуже важливо для подальшого лікування ожиріння.

Також у клініці корекції ваги в Києві в медичній клініці «Viva» кожному пацієнту індивідуально підбирається програма очищення організму, яку необхідно проходити тільки під наглядом фахівців центру корекції ваги, щоб лікування ожиріння мало позитивний результат, а програма схуднення мала максимально довготривалий, прогресуючий позитивний ефект.

Ще один плюс комплексного підходу в лікуванні ожиріння і корекції ваги полягає в тому, що фахівці нашої клініки складають такі програми корекції ваги, які припускають усувати в тому числі і зовнішні прояви ожиріння (наприклад, целюліт), відновлюють тонус шкіри, позбавляють від розтяжок на шкірі.

Позбувайтеся від зайвої ваги безпечно і надовго, використовуючи індивідуальну програму схуднення від центру корекції ваги клініки «Viva»!

Записатися до лікаря Ви зможете за тел: (044) 238-20-20 (багатоканальний)

  • індивідуальна програма схуднення прайс київ
  • клініка яка лікує ожиріння

Comments are closed!

_0.32MB/0.00506 sec