Лікувальні властивості харчової соди (кальцинована сода, сода для схуднення, відгуки) | Правда-TV

Лікувальні властивості харчової соди (кальцинована сода, сода для схуднення, відгуки) | Правда-TV Лікувальна харчова сода (лікування хвороб питною содою, схуднення, лікування раку)

Сода. NaHCO3. Бікарбонат натрію. Натрій двовуглекислий. Питна сода.

У цій статті зібрана величезна добірка інформації, яка познайомить вас з профілактикою і лікуванням захворювань за допомогою звичайної питної соди, відомої як – Сода. NaHCO3. Бікарбонат натрію. Натрій двовуглекислий, або питна сода. Як приймати і пити соду. Як сода лікує рак і допомагає при інших хворобах. Сода для схуднення. А також відгуки лікування содою.

Корисні властивості харчової соди були відомі давно, але широку популярність придбав після оприлюднення досліджень італійського доктора Туліо Сімончіні, який зайнявся проблемою всерйоз і прийшов до вражаючих результатів.

Як приймати содові ванни для схуднення

Втім, сода дійсно знаходить своє застосування в процесі позбавлення від зайвої ваги. Найбільш правильне застосування соди для схуднення – це добавки цієї речовини до складу ванн. Зазвичай до складу такої ванни додають до 500 г морської солі, яку можна придбати без праці в любо аптеці, і 300 г бікарбонату натрію (харчової соди). Об’єм ванни становить 200 л, а температура розчину – 37-39оС. Час знаходження у ванні – 20 хвилин. За один прийом ванни можна втратити до 2 кг (!) Ваги.

Суть дії соди, у складі таких ванн, полягає в тому, що вона дуже добре розслабляє організм людини і дає йому можливість скинути з себе не тільки зайву вагу, але і негативну енергію, яка накопичилася в ньому протягом робочого дня. Під час прийому содової ванни у людини починає активно працювати і очищатися лімфатична система. Якщо, наприклад, людина хоче очиститися від впливу радіації, то йому рекомендують не додавати у ванну морську сіль, а обмежитися тільки содою.

Про що потрібно пам’ятати використовуючи соду для схуднення

Тим людям, які хочуть схуднути за допомогою ванн з содою, але у них є проблеми зі здоров’ям або вони хворі на діабет, можна порадити перед прийомом процедур, для видалення з організму токсинів, проконсультуватися з лікарем. Постійно потрібно стежити за температурою содової ванни для схуднення, так як, чим вище температура, тим краще йде очищення. Проте, сильно потіти не потрібно, особливо при прийомі перших процедур. Після того, як людина вийшла з ванни обмиватися водою йому не слід – потрібно загорнутися в махровий рушник або халат і лягти. Ванни з содою чудово позбавляють людину від втоми і знімають нервову напругу.

Дуже добре на жировий обмін в організмі людини впливає добавки в воду для ванн з содою ефірних запашних масел. Швидкість розщеплення жирів і виведення токсинів при цьому у багато разів зростають, і організм швидко втрачає зайву вагу. Содові ванни, з добавками морських солей і пахощів – це чудовий засіб для зниження ваги, очищення організму від токсинів і радіонуклідів, підвищення енергетики організму і його здоров’я.

Гидрокарбонат натрію (сода) – коротка довідка з вікіпедії.

Гидрокарбонат натрію NaHCO3 (інші назви: питна сода, харчова сода, бікарбонат натрію, натрій двовуглекислий) – кисла сіль вугільної кислоти і натрію. Звичайно являє собою дрібнокристалічний порошок білого кольору. Використовується в харчовій промисловості, в кулінарії, в медицині як нейтралізатор опіків шкіри та слизових оболонок людини кислотами і зниження кислотності шлункового соку. Також – у буферних розчинах, так як у широкому діапазоні концентрацій розчинів його pH незначно змінюється.

  • як лікуватися содою
  • дія соди на організм людини
  • як приймати соду від раку
  • сода для схудненя
  • Туліо Сімончіні як правильно приготувати дікарбонат натрію
  • лікування раку задопомогою соди
  • Відгуки про лікування раку содою
  • ванни які лікують рак
  • властивості харчової соди на організм людини
  • вплив на здоровя людей питної соди

Comments are closed!