Лікувальна дієта при герпесі

Лікувальна дієта при герпесі

Женсовет: Лікувальна дієта при герпесі

Спеціально для людей, чутливих до герпесу, дієтологами була розроблена лікувальна дієта, спрямована на зменшення періодів загострення цієї неприємної недуги. Особливість

даної дієти в підвищеній кількості лізину – однієї з найбільш важливих для нашого організму амінокислот. Лізин перешкоджає прояву вірусних реакцій, тим самим зменшуючи число герпетичних висипань на обличчі і губах.

Велика кількість необхідного речовини міститься в молоці і молочних продуктах. У меню на кожен день слід включати йогурти з живими біфідобактеріями. Дуже корисні такі продукти, як риба, м’ясо курки та свинини, яйця, а також зелені фрукти й овочі.

Для підтримки кислотно-лужного балансу протягом дня важливо насичувати організм білковою їжею.

Однак є і такі продукти, які при захворюванні герпесом слід виключити зі свого раціону. У першу чергу це горіхи (особливо арахіс) і насіннячка, виноград і родзинки, цитрусові та шоколад. Також не рекомендується включати в дієту пшеничний хліб.

Лікуємо герпес народними засобами

Оскільки вірус герпесу, одного разу потрапляючи в людський організм, залишається в ньому дуже надовго, живучи в нервових закінченнях, впливати на нього найкраще масовано, завдаючи удару по недузі допомогою імунної системи. Для цього найкраще приймати препарати, що стимулюють імунітет, такі як аміксин, ремантадин, иммунал і т. п. Для зміцнення імунітету також підходять будь-які вітамінні препарати, що містять аскорбінову кислоту.

Лікарі рекомендують змащувати застуду на губах маззю під назвою Зовіракс. Однак існують і народні способи місцевого лікування, які також впливають на локальні висипання.

На герпетические очажки можна наносити

1) валокордин,

2) медичний спирт,

3) вушну сірку,

4) настоянку календули (обережно),

6) настоянку прополісу.

очажками герпесу чутливі до часнику, до соку алое, до зубної пасти, до харчової соді, до солі.

Дотримання спеціальної дієти поряд з грамотно підібраним місцевим лікуванням дозволить позбутися захворювання без особливих складнощів.

Comments are closed!

_0.31MB/0.01427 sec